Rinkimų stebuklai – lenkai balsavo už neapykantą jiems demonstruojančią Tėvynės sąjungą

agne_bilotaite

agne_bilotaite

Lietuvos Visuomenės Tarybos pranešimas spaudai, 2020-10-14 Vilnius

Lietuvos Visuomenės Tarybos valdybos narys ir LR Seimo rinkimų politinės kampanijos dalyvis Stanislav Ladinskij pateikė skundą LR VRK reikalaudamas:

  1. Netvirtinti balsavimo rezultatų vienmandatėje Panerių – Grigiškių rinkimų apygardoje Nr.11. St. Ladinskij nebuvo įregistruotas kandidatu, tačiau VRK apygardos rinkėjams išplatino bukletą, kuriame jis nurodytas kaip kandidatas su jo nuotrauka, duomenimis ir rinkimų programa. Pagrįstas abejones kelia ir pirmojo balsavimo turo skelbiama laimėtoja Tėvynės Sąjungos iškelta klaipėdietė Agnė Bilotaitė, pabijojusi bolotiruotis Klaipėdoje. Neįsivaiduojama, kad Panerių – Grigiškių apygardos rinkėjai, kurių didžiąją dalį sudaro lenkakalbiai piliečiai, balsuotų už nevietinę ir dar Tėvynės Sąjungos atstovę.
  2. LR VRK pirmininkės Lauros Matijošaitytės nušalinimo nuo veiklos ir kreipimosi į LR Seimą dėl jos atleidimo, nes L. Matijošaitytė 2020 m. spalio 11 d. vidurnakčio spaudos konferencijoje viešai patvirtino, kad LR VRK toleruoja išankstinio balsavimo pažeidimus, leidžiant balsuoti vienam rinkėjui net iki 4 kartų ir kontroliuojant jo balsavimus. Tuo LR VRK pažeidžia ir balsavimo slaptumo reikalavimą.
  3. Patikrinti pakartotinai išduotų balsavimo biuletenių išdavimo pagrįstumą, t.y. jų skaičiaus atitikimą rinkėjų, sugadinusių balsavimo biuletenius, prašymų skaičiui. Nustačius neatitikimus, reikalaujama nepripažinti balsavimo tais papildomais biuleteniais, kurie buvo išduoti be rinkėjų prašymų.
  1. Dėl nurodytų aplinkybių kreiptis į prokuratūrą.

 

 

2020 m. spalio 16 d. 11 val. Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Lietuvos Visuomenės Tarybos valdybos pirmininko dr. Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija Seime „Seimo rinkimų imitacija“

Dalyvauja Lietuvos Visuomenės Tarybos valdybos nariai Stanislav Ladinskij ir Lietuvos liaudies partijos l.e.p. pirmininkas Tauras Jakelaitis ir rinkimų sąrašo vedančioji dr. Nendrė Černiauskienė.

 

LR Vyriausioji rinkimų komisija jos vadovės Lauros Matijošaitytės asmenyje viešai paskelbė, kad vykstant Lietuvos Respublikos Seimo rinkimams galima pažeidinėti LR Seimo rinkimų įstatymą. 

Pranešėjų nuomone, LR Vyriausioji rinkimų komisija privalo atsistatydinti.

Pranešėjai pristatys Lietuvos Visuomenės Tarybos ir LR Seimo rinkimų kampanijos dalyvių veiksmus dėl akivaizdžių ir šiurkščių įstatymų pažeidimų, kurie sudaro pagrindą netvirtinti 2020 m. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų rezultatus. 

Pranešėjai kviečia spaudos konferencijoje dalyvauti antisisteminėmis besiskelbiančias politines partijas ir pasisakyti dėl jų taikstymosi su šiuo Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų spe

Lietuvos Visuomenės Tarybos valdyba

Facebook komentarai
});}(jQuery));