Rasą Juknevičienę JAV erzina „juodi” benamiai, o smegenis naikina rusų propaganda

Rasa

Rasa

 

Kai „Lietuvos ryto” krepšinio klubo prezidentas Gedvydas Vainauskas pakalbėjo apie „juodus” ir jų gaujas, kilo baisus šaršalas, rašė „tarptautinė žiniasklaida” ir žinome, kuo tai baigėsi.

Įdomu, ar konservatnikų ideologei Rasai Juknevičienei, kuriai, pamačius oro uoste musulmoną, „kyla įvairių minčių”, po pasvarstymų apie „juodų” gyvenimo būdą, taip pat kils šaršalas ir rašys „tarptautinė žiniasklaida”? O gal Rasa Juknevičienė, kaip ir G.Vainauskas, pasitrauks iš užimamų pareigų? Juk Lietuva nepakanti rasistams, nepriklausomai, ar jie partiniai, ar ne?

 

 

Rasa

 

 

 

http://www.ekspertai.eu/rjuknevicienes-pranesimaskremliaus-remiama-ziniasklaida-tai-masinis-smegenu-naikinimo-ginklas92856/

 

 

R. Juknevičienės pranešimas: Kremliaus remiama žiniasklaida – tai masinis smegenų naikinimo ginklas

19

 
Paskelbta: 2017-06-30 05:38 Autorius: ekspertai.eu
screen shot 2017 06 30 at 05 36 21

Konservatorė, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko Vytauto Bako pavaduotoja, NATO Parlamentinės Asamblėjos vicepirmininkė Rasa Juknevičienė JAV sostinėje Vašingtone dalyvavo analitinio centro „Amerikos saugumo projektas“ (American Security Project) rengiamoje diskusijoje apie Rusijos vykdomą propagandą ir dezinformaciją („Facing Russian Propaganda and Disinformation“).

„Lietuvos gyventojams melas iš kaimyninės valstybės nėra naujiena. Tai vyksta nuo XVI amžiaus, kai susikūrė agresyvi Maskvos kunigaikštystė. Tada jų kunigaikščiai kėlė karus, neva gindami pravoslavų interesus, o dabar – neva gindami Russkij mir. Pati Sovietų Sąjunga buvo sukurta melo pagrindu. Šiandien šis melas tapo subtilesnis, ir nukreiptas ne tik prieš kaimynines valstybes, bet prieš visą laisvąją pasaulį, prieš demokratines valstybes. Todėl ir mūsų – Vakarų – atsakas turi būti vieningas, aiškus ir paremtas vertybėmis“, – pasakė R. Juknevičienė.

„Deja, bet Kremliaus remiama žiniasklaida neverta šio vardo. Tai yra masinis smegenų naikinimo ginklas. Todėl atitinkamai turime ir reaguoti į jį“, – susirinkusiems ekspertams Vašingtone kalbėjo R. Juknevičienė.

Konservatorė susitiko ir su prestižinio Džordžtauno universiteto Vašingtone studentais ir šio universiteto absolventais, kurie domėjosi saugumo iššūkiais regione, bei paramos Ukrainai klausimais.

R. Juknevičienė taip pat susitiko su Džonu Hopkinsu (John Hopkins), universiteto moksliniu bendradarbiu Deividu Sateriu (David Satter), davė interviu „Voice of America“ programoms, transliuojamoms rusų ir gruzinų kalbomis, bei naujienų portalui „Breitbart News“.

Taip pat R. Juknevičienė kalbė Atlanto Tarybos (The Atlantic Council) ir Nacionalinio demokratų instituto (The National Democratic Institute) rengiamoje konferencijoje apie dezinformaciją.

„R. Juknevičienė taip pat pagerbė Komunizmo aukas, padėdama gėlių prie paminklo Komunizmo aukoms paminklo Vašingtone. Įvairiais skaičiavimais nuo nusikaltėliško komunizmo režimo pasaulyje žuvo apie 100 mln. žmonių, dar daugiau žmonių patyrė komunizmo sukeltą terorą, tremtį ar kančias“, – sakoma R. Juknevičienės pranešime visuomenei.

 

logo bottom
Facebook komentarai
});}(jQuery));