R. Navickas. Smagus arabiškas „žaidimas“ Tacharruš jau Europoje. Taip vadinamas kolektyvinis moterų prievartavimas viešose vietose


R. Navickas. Smagus arabiškas „žaidimas“ Tacharruš jau Europoje. Taip vadinamas kolektyvinis moterų prievartavimas viešose vietose 

Blogeris ZeppelinusPo Kelno naujametinės nakties sekso skandalo kai kurie apžvalgininkai, konspirologinio mąstymo pakastomis smegenimis, puolė ieškoti – tai kas gi liepė „pabėgėliams“ eiti į miesto centro aikštę ir ten puldinėti bei prievartauti vietines moteris? Tolerantiškieji mąstytojai karštligiškai kūrė fantastines versijas apie dešiniuosius radikalus, baisiuosius nacionalistus, Putino ranką, etc, etc.

Ir labai nenorėjo girdėti minimaliai nusimanančių žmonių balsų, jog ta pramoga tėra palyginus nesena arabų pasaulio tradicija. Gimusi vadinamojo „arabų pavasario“ eigoje, kuomet miestų centruose susirinkusių minių dalyviai suprato, jog gali NEBAUDŽIAMAI prievartauti ir žaginti jų tarpe atsidūrusias moteris. Tiek vietines, tiek užsienietes.

Būtent tas nebaudžiamumo elementas yra labai svarbus, nes taikoma technologija praktiškai eliminuoja galimybę tiek aukai, tiek liudininkams atpažinti ir padėti nustatyti prievartavimo dalyvius. Jų tiesiog per daug – ir jų vaidmuo kinta.

Paprastai vienos moters prievartavime dalyvauja nuo 10 iki 30 vyrų, kurie apsupa auką, atskiria ją nuo kitų žmonių, sugriebia, nuplėšia drabužius, tyčiojasi bei žagina. Kol vienas arba du žagina, dar trys-keturi graibalioja, keturi-aštuoni laiko už rankų-kojų, dar keturi-penki laukia eilėje, koks dvidešimt-trisdešimt užstoja šį vaizdelį nuo aplinkinių, etc, etc.

Kadangi teisėje paprastai taikomas individualios atsakomybės principas, tai kiekvieno minios dalyvio kaltės laipsnį be geros kokybės vaizdo įrašų nustatyti ir įrodyti praktiškai neįmanoma. Nes jokių liudininkų aplink auką nebūna – tik prievartavimo „žaidimo“ dalyviai ir jų bendrai.

Šią savaitę policija patvirtino, jog tai, kas nutiko Kelne naujųjų metų naktį buvo būtent toks arabiškas kolektyvinis seksualinis „žaidimas“. Turintis netgi specialų pavadinimą arabų kalboje – „Tacharruš“.

„Tacharruš“ – naujas socialinis reiškinys, kuomet Europos priglausti musulmoniškų kraštų vyriškos lyties šaukiamojo amžiaus „vargdieniai“ seksualiai prievartauja europiečių moteris masinio susibūrimo vietose. Tai jau nusistovėjusi elgsenos norma, kurią, kaip pradeda aiškėti, imigrantai-musulmonai Europoje demonstravo jau ne kartą ir ne du.

Pavyzdžiui, Stokholmo muzikos festivaliuose 2014 ir 2015 metais. Pastaruoju atveju aukų tarpe buvo net 38 mergaitės, jaunesnės nei 15 metų, tačiau švedų policija numarino bylą, žinodamas, jog tas, kas bandys apkaltinti migrantus-musulmonus vykdant sisteminius moterų ir vaikų prievartavimus nedelsiant pats bus apšauktas „fašystu“ ir nukentės.

Kitaip sakant, naujametinė Kelno naktis – joks ne sąmokslas. Nebuvo jokios organizacijos. O buvo sisteminė imigrantų-musulmonų elgsena, dalyvaujant kolektyvinėje seksualinės prievartos pramogoje, kurios taisyklės ir technologija jiems yra puikiai žinomos. Beliko tik socialinių tinklų pagalba susiderinti pramogos vietą ir laiką.

Ką gi, dėkui policijai, kad paaiškino europiečiams – su kuo jie susidūrė.

Tik smalsu – ar ES teisėsauga atras vaistų tam „Tacharrušui“, kurio esmė ir yra pasiekti nebaudžiamumą per liudininkų eliminavimą?

Juk aukštos kokybės naktinio vaizdo kamerų dar ne visur pas mus prismaigstyta? O ir tolerantiškos cenzūros šalininkai vis dažniau kelia balsą.

Facebook komentarai
});}(jQuery));