Puolama ne žodžio laisvė, o Siaura LRT draugų grupės laisvė. Vardinu. Jakilaitis, Matonis – prekiauti įtaka, Miliūtė – kalti saugumui neįtinkančius asmenis ir judėjimus, Siaurui – tvarkyti LRT finansus sau naudinga būdu.

 

Valdas Vižinis

 

www. LRTyvo deadline-ai

15-os dienos..:

A. Siaurusevičius: tikiuosi, kad LRT išliks laisva

Nematoma R. Karbauskio imperija apeina įstatymus ir užvaldo žemes;

R. Karbauskis pats finansuoja žemes superkančias savo sūnų įmones;

Žurnalistų sąjungos pirmininkas: puolamas ne vien nacionalinis transliuotojas..

Pridėjus LRT forumą, FB kanalus .. tingėjau knistis ..gaunasi lavina. O yra taip, ir gana banalu mano galva: 

1. Puolama ne žodžio laisvė, o Siaura LRT draugų grupės laisvė. Vardinu. Jakilaitis, Matonis – prekiauti įtaka, Miliūtė – kalti saugumui neįtinkančius asmenis ir judėjimus, Siaurui – tvarkyti LRT finansus sau naudinga būdu.

2. LRT siauros draugų grupės spardymasis naudojant LRT išteklius rodo kokį realų pavojų kelia vienintelė jiems pavojinga institucija – Seimo parlamentinis tyrimas. PAŽYMIU. Seimas tokią teisę turi. 

3. Prognozė tokia. Parlamentinis tyrimas įvyks. Rezultatai bus paskelbti, geriau spaudos konferencijoje. LRT pertvarka vyks. Gal būt ir minimali, bet vyks. Siaura grupė draugų neteks įtakos struktūroje, nes toks yra VIEŠAS INTERESAS.

Ir tegul save laikantys nuomonių formuotojais neapsigauna .. kad ir kiek jie formuos, VIEŠAS INTERESAS reikalauja : LRT privalo būti objektyvi ir nešališka. Todėl jūs pralaimėsite.

Facebook komentarai
});}(jQuery));