Profesionalų patarimai patriotams, kaip reikia bauginti, grasinti, tyčiotis, žaloti fiziškai ir galiausiai žudyti priešus

majoras-1-scaled

majoras-1-scaled

Profesionalų patarimai patriotams, kaip reikia bauginti, grasinti, tyčiotis, žaloti fiziškai ir galiausiai žudyti priešus

Paskelbta: 2020-12-17 10:08 Autorius: ekspertai.eu

Dar 2016 m. tik kokybiškos informacijos portalas 15min.lt paskelbė pokalbį, kurio metu Lietuvos šaulių sąjungos mokymo centro instruktorius, atsargos majoras Albertas Daugirdas ir šaulių sąjungos taikliųjų šaulių (snaiperių) skyriaus šaulys, karo istorijos tyrinėtojas Šarūnas Jasiukevičius pasidalino patarimais, kokiais metodais reikės neutralizuoti kolaborantus okupacijos sąlygomis.

Šiandien, kada visas pasaulis susitelkęs, tame tarpe ir Lietuva, kovoja su koronaviruso pandemija, kai svarstoma apie ypatingosios padėties ar komendanto valandos įvedimą, kai nuo 2021 m. sausio 1 d. įsigalioja naujasis Karo policijos įstatymas, šie profesionalų patarimai, kaip reikia susitvarkyti su priešiškais elementais, tapo dar aktualesni.

Gruodžio 16 d. „PressJazz TV“ laidoje „2K+“ buvo prisiminti ir peržvelgti minėti dabar jau atsargos majoro Alberto Daugirdo patarimai tikriesiems patriotams, kuriais jis tąkart dalinosi su šaulių sąjungos taikliųjų šaulių (snaiperių) skyriaus šauliu, karo istorijos tyrinėtoju Šarūnu Jasiukevičiumi (nuo 22:46).

Tiesiogiai laida „2K+“ transliuojama kiekvieną darbo dieną „PressJazz TV“ visuomeninėje vagoje. Visus laidos „2K+“ įrašus rasite ČIA.

logo bottom
Facebook komentarai
});}(jQuery));