LNK vėl pagauta meluojanti


Seimo nario Algirdo Butkevičiaus pranešimas: „Mano vadovaujama Vyriausybė nepriėmė jokių su Upės gatvės tvarkymu susijusių sprendimų“

2019 m. gruodžio 3 d. pranešimas žiniasklaidai 

Seimo narys, 2012–2016 m. Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius kategoriškai neigia žiniasklaidoje pasirodžiusią informaciją, kad sprendimas skirti papildomas lėšas Smiglių kaimo Upės gatvės, kurioje gyvena Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, tvarkymui buvo priimtas dar 2015 metais.

„Mano vadovaujama Vyriausybė nepriėmė jokių su Upės gatvės tvarkymu susijusių sprendimų. Viešojoje erdvėje minimu 2015 metais Vyriausybės priimtu sprendimu buvo siekiama mažinti socialinius ir ekonominius skirtumus regionuose. Be daugelio kitų priemonių Vyriausybė tuomet pavedė 10 procentų padidinti asignavimus vietinės reikšmės keliams, gatvėms tiesti ir prižiūrėti tautinių mažumų gausiai gyvenamuose regionuose, tačiau jokia konkreti gatvė šiame Vyriausybės sprendime įvardyta nebuvo“, – aiškina parlamentaras.

Vakar, gruodžio 2 d., LNK laidoje „Labas vakaras, Lietuva“ ir LNK žiniose laidos vedėjas paskelbė: „Anot S. Skvernelio, aštuoniasdešimties metrų ruožas, vedantis pro jo namus, buvo išasfaltuotas prieš trejus metus, o sprendimas skirti papildomų lėšų buvo priimtas dar Algirdo Butkevičiaus Vyriausybės.“ Tačiau po to parodytame Ministro Pirmininko komentare apie A. Butkevičiaus Vyriausybės sprendimą nėra nė žodžio.

Pažymėtina, kad vakar, gruodžio 2 d., vykusioje spaudos konferencijoje Ministras Pirmininkas S. Skvernelis minėjo 2015 metų Vyriausybės sprendimą, tačiau visai kitame kontekste – jį siejo ne su konkrečiai Upės gatvės sutvarkymu, o su papildomų lėšų skyrimo Vilniaus rajono savivaldybei pagrindu. Atsakydamas į žurnalistų klausimą, kodėl Vyriausybė skyrė papildomas lėšas būtent Vilniaus rajono savivaldybei, premjeras atsakė: „Aštuoniolikai savivaldybių yra skirta papildomai, o sprendimai priimti 2015 metų A. Butkevičiaus Vyriausybėje dėl kompleksinių priemonių tiems rajonams, kurie nebeturės sekančioje finansinėje perspektyvoje europinės paramos, skirti vietinės reikšmės keliams po 10 procentų kiekvienais metais.“

Seimo narys ragina žiniasklaidos priemones informaciją perteikti tiksliai ir neklaidinti visuomenės.

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: MONIKA KUTKAITYTĖ, LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIMO KANCELIARIJA
Facebook komentarai
});}(jQuery));