Petras Gulbinskas. Arabams Vokietijoje teisė negalioja: jie Berlyne išprievartavo 13 metų mergaitę, o valdžia bando tai nuslėpti!


Petras Gulbinskas. Arabams Vokietijoje teisė negalioja: jie Berlyne išprievartavo 13 metų mergaitę, o valdžia bando tai nuslėpti!

 

Pirmadienį, sausio 18 dieną, apie 250 žmonių susirinko Jan-Petersen gatvėje Berlyno Marcan rajone į stichinę demonstraciją, kad palaikyti 13-metę arabų  išprievartautą mergaitę Lizą, parašė Berliner Morgenpost. Policijai buvo keliami kaltinimai, kad ji stengiasi užgniaužti bylą.

 

12571095-1043159849107703-1613358858-n

Apie išprievartautos trylikametės Berlynietės Lizos istoriją po ilgo tylėjimo sausio 18 dieną parašė jau ir vokiečių laikraščiai Berliner Morgenpost ir Berliner Zeitung.

Vokietijos spauda vis labiau tampa panaši į fašistinės Vokietijos spaudą, slėpusią nacių nusikaltimus. Tik dabar tie, apie kurių nusikaltimus draudžiama rašyti Vokietijoje, yra jų kanclerės Merkel į šalį vežami „pabėgėliai“.

Atėjūnams Vokietijoje leidžiama viskas. Jie gali nekliudomai plėšikauti, žaginti moteris, mergaites, prekiauti narkotikais. Jiems negalioja Vokietijos įstatymai, jiems suteikiama dosnesnė socialinė rūpyba negu vokiečiams. Jeigu atvykėliui mokama, 640 eurų, tai vokiečiui pensininkui, visą gyvenimą sunkiai dirbusiam – tik 500! Atėjūnams suteikiami nemokami būstai, nemokamai protezuojami dantys ir t.t., ko nedaroma veltui vokiečiams.

Gal pasaulio pinigų šeimininkai, tie, 66 asmenys, turintys tiek turto, kiek 3,6 milijardo pasaulio gyventojų, ir kuriems priklauso Vokietijos MIP, Vokietijos koncernai, ruošia vokiečiams holokaustą? Gal jiems atrodo, kad vokiečių nacija nepilnai atsiskaitė už Antrąjį Pasaulinį karą?

O kas gali garantuoti, kad europiečių holokaustas neįvyks, jei tokiais tempais bus naikinama demokratija? Juk kiekvieno nacistinio režimo pradžia – žodžio laisvės draudimas ir piliečių teisių sunaikinimas.

Tiktai visuomenės dėka pasauliui tapo žinoma apie per Naujuosius metus imigrantų sukeltą bachanaliją Kiolne ir kituose Vokietijos miestuose, kai buvo išniekinta ir apiplėšta septyni šimtai moterų. O kas gali žinoti tikslų nusikaltimų skaičių, kai jie yra slepiami, o apie faktų slėpimą prisipažįsta aukšti Vokietijos policijos pareigūnai?

Berlyniečiai kyla ginti arabų išprievartautos trylikametės mergaitės Lizos.

DAVIDS-VergewaltigungFluechtling02

Arabų išprievartautos mergaitės Lizos palaikymo demonstracija Berlyne sausio 18 dieną.

Tarptautinis rusiškų vokiečių Konventas savo leidinyje „Genosse“ sausio 16 dieną pranešė apie tai, kad Berlyne pabėgėliai arabai žvėriškai išprievartavo 13 metų mergaitę.

Nukentėjusioji buvo 11.01. ryte pakeliui į mokyklą, netoli S-U-Bahn Friedrichsfelde Ost, apie 7 valandą 45 minutės iš ryto pagrobta grupės arabiškos išvaizdos migrantų. Mergaitę įgrūdo į mašiną, užrišo akis ir išvežė. Ją žvėriškai prievartavo nežinomoje patalpoje apie 30 valandų, po ko vėl išvežė ir leisgyvę išmetė viename iš Berlyno rajonų.

17.01.2016. grupė rusiškų vokiečių, susiorganizavo internete į grupę „Mes prieš prievartą!“

Sausio 23 dieną (14 valandą) jie ruošia mitingą priešais Vokietijos kanclerės Angelos Merkel kanceliariją Berlyne. Tarptautinis rusiškų vokiečių Konventas palaikė kvietimą ir pareiškė, kad aktyviai dalyvaus priešinantis migrantų prievartai prieš Vokietijos moteris visoje Vokietijoje. Tai bus ir 13 metės mergaitės Lizos, išprievartautos grupės migrantų gynimo akcija.

Tinklapyje Genosse sausio 18 rašoma apie neramumus Berlyne, kuriuos sukėlė mergaitė išprievartavimo ir šio fakto slėpimas. Leidinyje rašoma, kad pirmadienį, sausio 18 dieną, apie 250 žmonių susirinko Jan-Petersen gatvėje Berlyno Marcan rajone į stichinę demonstraciją, kad palaikyti 13-metę arabų žvėriškai išprievartautą mergaitę Lizą, parašė Berliner Morgenpost. Policijai buvo keliami kaltinimai, kad ji stengiasi užgniaužti bylą.

Portale Genosse rašoma, kad tiktai bendrų pastangų dėka pavyko šią slepiamą temą paviešinti Vokietijos visuomenei. Ir nors vokiečių žurnalistai labai kukliai nušviečia šią situaciją, reikia pažymėti, kad informacinis proveržis įvyko. Policija konstatavo, kad „nebuvo nei pagrobimo, nei išprievartavimo“. Vienok istorija paplito internete. Ypač aštriai skamba kaltinimai policijai neveiklumu, kuri nori paslėpti šią istoriją „po kilimu“.

Po seksualinio pobūdžio prievartos veiksmų, rašoma Berliner Zeitung, yra atliekama medicinos apžiūra. Apie tokią apžiūrą policija informacijos nepateikė.

Tarptautinio rusiškų vokiečių Konvento atstovas KP žurnalistui pasakė:

„Policija dabar daro kvailus ir nevykusius bandymus užgniaužti situaciją. Neva, ji pati panorėjo! Bet nereikia atmesti, kad to pasekoje ir pačią policiją gali patraukti atsakomybei už nuslėpimą ir bylos perkvalifikavimą.“

Įbaugino ir mergaitę, ir tėvus. Spauda tylėjo, kaip siena. Matote, koks stiprus polikorektiškumas! Todėl mes ir ėjome kitu keliu – per socialinius tinklus, elektroninius laiškus. Vaiką presavo policijoje tris valandas be tėvų ir advokato, versdami pasirašyti popierėlius, kad viskas buvo laisvanoriškai. O jos motinai ir tėvui prigrasė atimsią tėvystės teises (nors tai pasiturinti šeima)! Yra nurodymas iš Vokietijos valdžios neafišuoti tokių reikalų. Apie tai rašė po Kiolno įvykių. Bet mes nepasiduodame.“

Visa ši Vokiška istorija man kelia asocijacijas su Garliavos įvykiais ir pedofilų sumindytu Lietuvos teisingumu. O jums?

Šauksmas

Facebook komentarai
});}(jQuery));