Penkios „Euro NCAP” žvaigždutės naujam „Opel Grandland X”

Penkios „Euro NCAP” žvaigždutės  naujam „Opel Grandland X”

 

„Euro NCAP” saugumo bandymuose ir naujas „Grandland X”.  

Automatinio avarinio stabdymo ir vairuotojo mieguistumo įspėjimo sistemas galima užsisakyti papildomai. 

„Opel OnStar” kelionės metu leis jaustis ramiai ir saugiai. 

 

Riuselsheimas. Naujų automobilių saugumo bandymų organizacija „Euro NCAP“ atliktuose bandymuose penkiomis saugumo žvaigždutėmis įvertino naują kompaktinio dydžio SUV „Opel Grandland X“. Tokie rezultatai gauti įvertinus keturis saugumo aspektus – suaugusiųjų keleivių saugumas, keleivių vaikų saugumas, pėsčiųjų saugumas ir saugumo įranga. „Euro NCAP“ taip pat vertino automatinę avarinio stabdymo sistemą, kurią „Grandland X“ klientai gali užsisakyti papildomai. Organizacija šią sistemą po bandymų įvertino teigiamai. 

 

Be automatinės avarinio stabdymo sistemos, su „Opel Grandland X“ bus galima rinktis ir kitų moderniausių aukščiausios klasės vairuotojo pagalbinių ir saugumo sistemų. Pvz. vairuotojo mieguistumo nustatymo sistema nustatys vairuotojo mieguistumo požymius ir duos įspėjamąjį signalą, primindama apie reikalingas pertraukas ilgos kelionės metu. 

 

Greitai augančioje SUV rinkoje „Opel“ pristatys ir kitą išskirtinę funkciją – neakinančius AFL LED priekinius žibintus, kurie automatiškai prisitaiko prie bet kokios situacijos, o važiavimą naktį pavers ryškų kaip dieną.

 

Ramesnį ir sklandesnį vairavimą užtikrins „Opel OnStar” sistema. Ši sistema ne tik pagelbės pavogus automobilį, bet taip pat leis mėgautis asmenine Wi-Fi interneto prieiga ir kitomis „Opel OnStar“ asistento paslaugomis, pvz. pavargęs vairuotojas galės rezervuoti viešbutį ar paprašyti surasti vietos automobiliui pastatyti. Įvykus nelaimingam atsitikimui, asmeninės pagalbos sistema automatiškai susisieks su keleiviais esančiais automobilyje, ir tai bus realus konsultantas, o ne automatinis atsakiklis. 

 

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));