Paskutinį rugsėjo savaitgalį Druskininkus sudrebins gurmaniška turizmo fiesta

Gurmanemlapis2

Gurmanemlapis2

Paskutinį rugsėjo savaitgalį Druskininkus sudrebins gurmaniška turizmo fiesta

Populiariausias Lietuvos kurortas paskutinį rugsėjo savaitgalį pasitinka su šūkiu „Turizmo gurmanai – į Druskininkus“. Tarptautinei turizmo dienai skirtą savaitgalį Druskininkuose šurmuliuos tikra linksmybių fiesta.

 

Išskirtiniai pasiūlymai gurmanams su Alfu Ivanausku, Renata Ničajiene ir Ruslanu Bolgovu

Gurmanemlapis2

Turizmo dienoms net 15 Druskininkų kavinių bei restoranų parengė išskirtinius pasiūlymus savo lankytojams. Šefai gamins ypatingus ir išskirtinius patiekalus, o kurorto svečiai turės galimybę pirmieji susipažinti su išskirtiniu rudens meniu, išmėginti lietuviškus, vokiškus, itališkus patiekalus, apsilankyti vieninteliame Lietuvoje Ledo bare ar paragauti juodųjų degančių ledų! Ir tai – tik maža dalis to, ką Druskininkai paruošė savo svečiams!

 

Visiems gerai žinomas virtuvės mitų griovėjas Alfas Ivanauskas kurorto svečiams pristatys išskirtinę programą – jis kviečia rudenį pasitikti sveikiems ir iš naujo atrasti grikius.

 

„Sicilia“ restorane picerijoje žinomas virtuvės šefas Ruslanas Bolgovas lankytojus nustebins nauju – savitu, kitokiu – požiūriu į Italijos regiono virtuvę.

 

Turizmo savaitgalio metu lankytojų laukia ne tik išskirtinis meniu, bet ir pramogos, koncertai, atrakcijos, staigmenos ir dovanos.

 

Restoranas-picerija „Aqua“ visą savaitgalį savo lankytojus palepins ypatingais šefo patiekalais, o rugsėjo 30 dieną dovanos grupės „Dar“ koncertą. Po koncerto Druskininkų vandens parkas pakvies restorano-picerijos lankytojus 4 valandas papramogauti, išbandyti pirčių programas su maisto produktais ir stebėti pilvo šokėjų pasirodymą tik už 15 eurų, pasakius slaptažodį „Aš – turizmo gurmanas“.

 

Rugsėjo 30 dieną taip pat vyks susitikimas su kulinarinių knygų ir tinklaraščio „Sezoninė Virtuvė“ autore Renata Ničajiene. Susitikimo metu vyks knygų serijos „Gero Maisto Dienoraštis“ pristatymas, populiariausios rudens daržovės – moliūgo – sutiktuvės, sveikų moliūginių patiekalų degustacija, bus dalinami patarimai, ką skanaus ir maistingo iš šios daržovės galima pagaminti.

 

Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas džiaugėsi, kad turistų skaičius Druskininkuose kasmet auga ir pabrėžė, kad gurmaniškąjį savaitgalį Druskininkai savo svečiams pasiūlys viską, kas geriausia. „Tikriausiai visi sutiksite, kad skanus, kokybiškas maistas yra neatsiejama gerų atostogų, gero poilsio dalis, kad bendra vakarienė su šeima ar draugais suartina. Druskininkai tikrai turi ką pasiūlyti ir kuo nustebinti net pačius išrankiausius, atvykite – ir patys tuo įsitikinsite“, – sakė R. Malinauskas.

 

Specialiai šiai šventei sudarytas Druskininkų gurmanų žemėlapis, kuriame –išskirtiniai kavinių ir restoranų pasiūlymai.

 

Turizmo dienose – koncertai, parodos, programa mažiesiems ir automobilių ralio čempionatas

 

 

 

Kultūros gurmanams Druskininkai parengė išskirtinių renginių!

 

Rugsėjo 29 dieną, penktadienį, prie Grožio šaltinio vyks kūrybinės laboratorijos „Druskos metamorfozės“ baigiamasis renginys, Pramogų aikštėje bus rodomas video spektaklis „Hollymood“.

 

Rugsėjo 30 dieną, šeštadienį, viešose erdvėse kurorto svečių laukia kulinarinių knygų pristatymai, maisto degustacijos, bus atskleistos plovo ir sūrių gamybos paslaptys, o tradicinės virtuvės gerbėjai galės pasivaišinti savo mėgstamais patiekalais.

 

Šeštadienį Druskininkų gidų grupė „Artelė“ rengs teatralizuotas ekskursijas, muzikos mylėtojus nudžiugins Karinos Krysko koncertas, taip pat koncertuos VRM reprezentacinis pučiamųjų orkestras, kuris pristatys programą DEFILE bei koncertuos su svingo karalienėmis „The Ditties“.

 

Druskininkų vandens parko II aukšto fojė bus pristatyta Vidmanto Vaitkevičiaus kūrybos darbų paroda.

 

Etninės kultūros gerbėjai galės apsilankyti respublikiniame pasakotojų konkurse „Žodzis žodzį gena“, kuris vyks Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centro AQUA konferencijų salėje.

 

Turizmo dienoms skirtą savaitgalį Druskininkuose rinksis ir automobilių sporto mėgėjai, nes kurorte startuos Lietuvos automobilių ralio čempionato baigiamasis etapas „Rally classic Druskininkai“.

 

Sekmadienis skirtas mažiesiems kurorto svečiams – vyks EBRU edukacija ir mandalų spalvinimas, „Tep šlep“ dirbtuvėlės ir atsisveikinimo su čiulptuku ceremonija, gyvos pasakos maratonas, močiutės blynų degustacija, bus pristatyta gidės T. Zielinski sukurta pasaka „Druskiukas“.

 

Rugsėjo 29-spalio 1 dienomis kurorte šurmuliuos tautodailės ir amatų darbų mugė.

 

Kviečiame visus atvykti į Druskininkus ir įsitraukti į gurmanišką linksmybių sūkurį!

 

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ : DIANA SINKEVIČIŪTĖ, DRUSKININKŲ SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Facebook komentarai
});}(jQuery));