Pareigūnai ir Valstybės tarnautojai, kurie nesiteikia spręsti piliečių poreikių jau daugiau nei metai po kreipimosi

Pareigūnai ir Valstybės tarnautojai, kurie nesiteikia spręsti piliečių poreikių jau  daugiau nei metai po kreipimosi :

Mindaugas Keizeris –ESO vadovas nesprendžia elektros prijungimo klausimų dviejuose objektuose jau metai.

Evaldas Misiūnas-VRM ministras nedavė atsakymo į daugiau metai jo kompetencijoje esančių  pavaldinių klausimu dėl nusikalstamos veikos eismo klausimais.

Linas Pernavas-generalinis komisaras,nereaguoja nei į vieną jo įstaigos darbo broko klausimą,kuris jam asmeniškai būna pateiktas.

Telia-privati telekomunikacijų bendrovė nesiteikia atsakyti į raštiškus užklausimus dėl darbo broko ir apgaulingos  piliečių aptarnavimo paslaugų buhalterijos

VTAT ir jo vadovas –nereaguoja į vartotojų teisių pažeidimus,užkrauna piliečiams darbą,kurį jie neprivalo atlikti dėl jų teisių pažeidimo-o tada ir nereaguoja į jokius įvykius.

Privati komunikacijų  „E bendrovė vykdanti šviesolaidinio ryšio tiesimo paslaugas neatliko pilnai  darbų pagal  KRF programą Kumpuolių k. Zarasų r.

Zilinskis ir ko bendrovė nesutvarkė aplinkos po elektros kabeliavimo darbų Maniuliškių k. Zaarasų r.

Zarasų miesto seniūnė O.Padolskienė nesiteikia atsakyti nei į vieną raštišką skundą,dėl jos darbo.

Rokiškio  pk jau keli metai negali nustatyti nusikaltėlių –chuliganų  nusikalstamų veiksmų ,kurių rekvizitai jiems žinomi,neatsako į jokius  pateiktus raštus ir neatllieka tyrimo.

Gelna UAB-ekspedijavimo bendrovė dėl kurios veiksmų buvo kreiptasi į  teisėsaugos struktūras nepristato iš Kinijos  prekės už kurios tranportą buvo apmokėta

Helmann-Tarptautinė ekspedijavimo įmonė transportavimo metu sudaužiusi prekę –neatlygina žalos jau du metai.

Zarasų pk netyria nei vienos vagystės ,kur įtariamieji yra pateikti…(keturratis,du sunkvežimiai,daug smulkesnių turto grobimo ir vagystės atvejų)

IgnalinosPK(vagonėlis),Prienų (tralas)PK neatliko tyrimo dėl stambiagabaričių gaminių dingimo aplinkybių jau virš dešimt metų.

Rokiškio  autoservisas išardė automobilį ir jo nesutaisė:sutarties ir faktūros neišrašė,opinigus gavo,policija atsisakė tyrti

Utenos  autoservise buvo išardytas automobilis-išstumtas į gatvę ,ko pasekoje policija išvežė į sąvartyną-kretasi į policija ,VTAT, yra filmuota televizijos

D.Prevelis „VĮ Rgitra“ vadovas (ir seimas )nesprendžia  galimybės piliečiams žodžiu laikyti teorijos egzaminus vairuotojo pažymėjimui įsigyti

VRM,VTRĮ,LR Seimas nesudaro sąlygų ir įstatyminės ,bei techninės bazės registruoti žemės ūkio subjektams naujų transporto proemonių iš trečių šalių…Muitai ir kiti mokesčiai sumokėti dešimtimis tūkstančių,o naudoti negalime…

Ar išvardinti visi klausimai nėra aktualūs teisinei Valstybei.Ar pilietis gali jaustis pilnavertis šios šalies gyventojas,ar jo teisės nepažeidžiamos?  Tai tik dalis klausimu i  kuriuos  Valstybė jau Neįgali? Atsakyti,ir atlikti.Ar tikrai?

Dėl daugelio įvykių buvo kreiptasi  ir į seimo narius(V.Bakas,V.Pranckietis,N.Puteikis),seimo kontrolierių įstaigą,tačiau teigiamų rezultatų  nėra.

Pagarbiai  inžinierius  Mindaugas Jurevičius

2019.05.26.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));