Panevėžio savivaldybės delegacija gastroliuoja Italijoje

Gema Umbrasienė

Dėl visuomenės teisės žinoti ir jaustis saugiai. ,,L.e.p.merui D.Labanavičiui
Administracijos drektoriui T.Juknai

SKUBUS PRAŠYMAS Nr.63 Dėl informacijos2020-02-28

Panevėžyje pasklidus kalboms apie galimą šios savaitės Panevėžio miesto savivaldybės delegacijos išvyką į Italiją bei įvertinus susiklosčiusias nepalankias galimybes (koronoviruso epidemija, panikos elementai,kita), prašau Jūsų skubiai informuoti :
1. Kada ir kieno buvo priimtas sprendimas dėl išvykos bei delegacijos sudėties (prašau pridėti dokumento kopiją),
2. Kokia delegacijos personalinė sudėtis, išvykos tikslas, kas finansuoja šią išvyką, kokia išlaidų suma,
3. Kada delegacija išvyko ir sugrįš, kokiose Italijos savivaldybėse/vietovėse viešės, kokiuose renginiuose dalyvaus (prašau pridėti išvykos programos/darbotvarkės kopiją),
4. Kokie numatyti kelionės maršrutai (oro uostai, geležinkelio maršrutai, kita).
Taip pat prašau inicijuoti atsakingų insitucijų pasitarimą dėl miesto pasirengimo galimiems koronoviruso atvejams, informuoti miestiečius apie pasirengimą sustabdyti koronoviruso plitimą Panevėžyje, parengti ir išplatinti rekomendacijas.

Prašymas siunčiamas elektroniniu paštu gema.umbrasiene@panevezys.lt. Atsakymą prašau siųsti šiuo adresu.”

Aaaaaa ! Pasisėjo panika ! Pasklido žinia, jog Panevėžio valdantieji iš ,,Atsinaujinančio Panevėžio” su nušalintu teisiamuoju meru R.M.Račkausku išskrido Italijon ! Kalbama, jog delegaciją sudarė ir nušalintuoju meru papuošė pats laikinasis meras iš Liberalų sąjūdžio Valdemaras Jakštas. Šitokia auka. Šitoks žygdarbis. Opozicija ,,rūko kamputyje” ir dairosi grįžusiems bei likusiems valdantiesiems vaistų nuo karūnaviruso. #panevėžiomiestosavivaldybė – ar tiesą žmonės kalba ? Prašom paviešinti delegacijos sudėtį. Dėl visa ko.

Facebook komentarai
});}(jQuery));