Mirtiną žmonijai pandemiją dar 2015 m. išpranašavęs Bill Gates dalyvavo garsiausio pedofilo Jeffey Epštein organizuotose orgijose

doktor

doktor

Britų spauda praneša, kad didysis žmonijos mokytojas ir kovotojas su pandemija Billas Gatesas kartu su garsiausiu visų laikų pedofilu Jeffrey Epšteinu dar 2013 m. skrido vadinamuoju „Lolita Express“ lėktuvu  į salą, kurioje vykdavo orgijos su nepilnametėmis mergaitėmis. 

Kai šie dalykai iškilo į viešumą, Bill Gates žmona Melinda ėmė tartis su skyrybų advokatais – apie Gatesų skyrybas paskelbta visa neseniai, tačiau, matyt, tai ir yra tikroji priežastis, kodėl Bill Gates žmona nutarė skirtis su didžiuoju pandemijos specialistu.

 

epstein

Billas Gatesas iš Niu Džersio Teterboro oro uosto į Palm Byčą skrido 2013 m. Kovo 1 d. kartu su Jeffrey Epsteinu, kuris 2019 m. buvo rastas pakartas savo kalėjimo kameroje. 

2019 m. savo kalėjimo kameroje buvo rastas negyvas Epšteinas, kuris praeityje žmonėms buvo sakęs, kad yra Gateso finansų patarėjas.

Gateso humanitarinio fondo atstovas neigė, kad Epšteinas kada nors dirbo pas milijardierių „Microsoft“ įkūrėją, tačiau nekomentuos 2013 m.

Geitsas ir jo žmona savo labdaringu darbu puoselėjo jaunų moterų švietimą ir įgalinimą visame pasaulyje

Kai su Bill Gates skrido į malonumu salą, Epšteinas buvo ką tik paleistas iš kalėjimo, kur praleido ketverius metus, kai buvo pripažintas kaltu dėl dviejų kaltinimų dėl nepilnamečių iki 18 metų amžiaus pareiškimų dėl sekso su jomis.

doktor
Nesekmadieniniai skaitiniai #42
Šio pokalėdinio sekmadienio ryto naujiena numeris vienas buvo neįmanomai pompastiškai pateikti pirmųjų pasiskiepijusių Lietuvoje įspūdžiai po savo asmeninio santykio su nuostabiaja neįtikėtinai greitai sukurta naujo tipo supervakcina.
Nežinau, ar mane galima pagrįstai vadinti antivakseriu, nes vaikystėje esu gavęs visus tuo metu privalomus skiepus, prieš daug metų kelis sykius kartu su Lietuvos telekomo moterų krepšinio komanda skiepijausi nuo gripo, o šiuo metu turiu tarptautinį skiepų pasą, kurį kaip įrodymą pridedu nuotraukoje.
Stebuklingaja vakcina tikrai skiepytis nežadu ir stengsiuosi to išvengti visais įmanomais būdais. Šio mano įrašo tikslas yra išsakyti savo nuomonę apie stebuklingą vakciną, mūsų premjero jau pavadinta „bilietu į laisvę” ir ją pagrįsti argumentais. Jūsų neagituoju nei už, nei prieš. Diskusijoje be argumentų tikrai nedalyvausiu ir visus, kurie vietoj argumentų dėlios savo emocijas ir mokys mane gyventi šalinsiu iš visur.
Pradėti noriu iš labai toli. 1999 metų vasarą naujieji savininkai mane pakvietė dirbti į tuometinį Lietuvos Telekomą. Ten pirmą kartą pamačiau keistą abreviatūrą Y2K. Netrukus supratau, apie ką tai buvo.
Artėjant 2000- siems metams buvo pagimdyta mintis, kad keičiantis amžiams visi planetoje esantys kompiuteriai nustos veikti. Y2K tikrai skambėjo gana grėsmingai. Buvo sakoma, kad laikrodžiams perėjus į 2000 metus, neparuošti kompiuteriai datą supras kaip 1900 metus ir ši iš pirmo žvilgsnio smulki klaida sukels chaosą: sustos visas transportas, komunikacijos, finansų ir kitos gyvybiškai svarbios sistemos, nebus užtikrintas nacionalinis saugumas ir mes visi liksime pirmąją naujo tūkstantmečio naktį apmastymuose visiškoje tamsoje.
Mano tuometinė darbovietė tam labai stipriai ruošėsi, kaip ir visas pasaulis ir investavo ne vieną milijoną dolerių į programinės įrangos ir operacinių sistemų atnaujinimą. Galiausiai nieko neįvyko apart to, kad visi prisipirko naujų kompiuterių ir pakeitė iki tol puikiai veikusias operacines sistemas į naujas. Tik kelios šalys pasaulyje (Italija, Ukraina, Vietnamas, Rusija ir Pietų Korėja) nedaug nuveikė ruošdamosi Y2K. Jos neturėjo daugiau technologinių problemų nei tos šalys, kaip JAV, kurios išleido milijonus dolerių šiai „problemai” įveikti. Be abejo, atsargieji po to aiškino, kad geriau „tyliai laimėti, negu garsiai likti kvailiu”, bet tai suprantama: juk turėjo jie kažkaip paaiškinti savo išlaidas, kurios vien Amerikoje siekė apie 100 milijardų dolerių. Skaičiuojama, kad visame pasaulyje tam buvo išleista apie 300 milijardų dolerių. Tuo metu: „didžiausios pasaulyje programinės įrangos kompanijos „Microsoft“ vadovas Billas Gatesas teigė, kad artimiausiomis savaitėmis mažos įmonės ir bet kuri senesnes kompiuterines sistemas naudojanti organizacija vis tiek gali susidurti su klaidomis. „Yra daugybė nežinomųjų, kurių dar nematėme. Ten vis dar yra šiokia tokia netvarka, kurią reikės sutvarkyti”.
Ar prisimenate dar kas nors Windows operacines sistemas? O gal prisimenate, kas jas kūrė? Be abejo Microsoft. Kuriai vadovavo ne kas kitas, o gerasis dėdė Bilas. Kam įdomu, kelios nuorodos apie „problemą”:
Praėjo keli metai ir 2002 metais gerasis dėdė Bilas nusprendė šiek tiek pakeisti veiklos kryptį. Jis investavo į farmacijos pramonę:
„Billo ir Melindos Gateso fondas įsigijo devynių didelių farmacijos kompanijų akcijų, kurių vertė siekia beveik 205 milijonus dolerių – investicija gali labiau atkreipti dėmesį dėl savo simbolikos, o ne dėl savo dydžio.
Fondas, didžiausias šalyje, kuriam „Microsoft Corp.“ pirmininkas Billas Gatesas ir jo žmona skyrė 24,2 mlrd. USD, jau dabar yra pagrindinė tarptautinių sveikatos klausimų jėga, vien 2000 m. Įnešusi 555 mln USD. Organizacija tapo svarbiu balsu diskusijose, kaip skurdžioms šalims tiekti pigesnius vaistus nuo AIDS ir kitų ligų. Kartais ji prisiimdavo tarpininko vaidmenį tarp neturtingų tautų ir vaistų kompanijų.”
Plačiau apie tai galite rasti šiame straipsnyje:
Bėgo metai ir 2015 metais gerasis dėdė Bilas padarė savo garsųjį pranešimą TED konferencijoje, kuriame idealiai tiksliai numatė šįmet kilusią pandemiją:
2017 metais Bilas Gates’as tampa antruoju pagal dydį po JAV Pasaulinės sveikatos organizacijos (PSO) remėju ir įtakingas leidinys Politico įvardina jį galingiausiu pasaulio daktaru:

2020 metais, Amerikai pasitraukus iš PSO finansinių donorų, didžiausiais šios organizacijos finansuotojais tapo sutuoktinių gerojo dėdės Bilo ir jo gyvenimo draugės Melindos fondas bei vakcinų alijansas GAVI ( https://en.wikipedia.org/wiki/GAVI), kuris – kaip netikėta – taip pat priklauso gerajam dėdei Bilui.

Jūsų dėmesiui- ilgas straipsnis iš „teisingos žiniasklaidos”, demaskuojantis visas Bill’o Gates’o fondo sąsajas su sąmokslo teorijomis. Mano dėmesį jame patraukė viena pastraipa, kurią net fuckchecker’iai pripažįsta kaip teisingą:
„2019 metų spalio 18 d. pandemijos protrūkio modeliavimas tikrai įvyko, o mokesčių įrašai rodo, kad Gates’ų fondas praeityje rėmė Pirbrighto institutą. Pirbrighto institutas turi koronaviruso formos patentą, kuris gali būti naudojamas kaip vakcina siekiant užkirsti kelią gyvūnų ligoms.”
Ir galiausiai, nusiuntus naujosios vakcinos aprašymą, skirtą tarnybiniam naudojimui vienai labai aukštos kvalifikacijos medikei, gyvenančiai užsienyje ir besidominčiai naujosiomis vakcinomis, gavau iš jos tokį atsakymą, kuriuo jai leidus dalinuosi su jumis:
„Na nieko labai naujo ir nežinomo. Jei ten yra koks šuo pakištas, šitam aprašyme jo tikrai nebus.
O jei rimtai, kaip jau rašo Science, tos lipidinės nanodalelės sukelia anafilakciją ir realiai, kaip suprantu, iš organizmo kaip ir nepasišalins. Taip ir cirkuliuos. Kokia gali būti to pasekmė po pakartotinio užsikrėtimo, niekas nežino.
Dėl liuminescentinės medžiagos, tai gali būti, kad ja bus pažymėti susidarę antikūnai ir pagal tai bus vertinamas vakcinos efektyvumas.
Bet geriau, bent kol kas, šito gėrio išvengti.
Per daug dar klausimų neatsakytų
Man tos nanodalelės itin nepatinka. Tai labai dar neištirta ir nesaugi technologija.
Tos dalelės pereina hematoencefalinį bajerą ir koks bus jų poveikis smegenims dar labai neaišku.
Dėl gyvūnų taip pat juokingai menki tyrimai.”
Ar dar pamenate, kaip visa šviesuomenė tyčiojosi iš sąmokslo teorijų, sakančių, kad naujosiose vakcinose, kurias mums žadėjo tik 2021 metų rudenį tarp kitų dedamųjų bus ir nanodalelių?
„Brangiausiai mums kainuoja tos nelaimės, kurios taip ir neaplankė.”
Tomas Džefersonas (buvo 3-asis Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentas (1801–1809), pagrindinis Jungtinių Valstijų nepriklausomybės deklaracijos autorius)
Nėra nuotraukos aprašymo.
https://www.ted.com/talks/bill_gates_the_next_outbreak_we_re_not_ready?utm_campaign=tedspread&utm_medium=referral&utm_source=tedcomshare
Facebook komentarai
});}(jQuery));