Palyginkime Lietuvos ir Rusijos propagandą – tautiečiams dar reikia smarkiai tobulėti

Palyginkime Lietuvos ir Rusijos propagandą – tautiečiams dar reikia smarkiai tobulėti

 26

 
Paskelbta: 2018-01-22 09:04 Autorius: ekspertai.eu
propagandistai 01

Valstybinis-komercinis transliuotojas LRT teigia, kad „LRT TELEVIZIJOS naujienų tarnybos studija yra moderniausia žinių studija Baltijos šalyse“.

O „analitinė laida „Savaitė“ išskiria aktualiausias naujienas, pabrėžia tendencijas, procesus, svarbius Lietuvos visuomenei“.

Būtent taip valstybinis-komercinis transliuotojas LRT pristato savo svarbiausią savaitės laidą.

Tačiau akivaizdu, kad laida „Savaitė“, beje kaip ir kitos politikos ir žinių naujienų laidos, tėra itin pigios ir primityvios lietuviškos propagandos skleidimo ruporas ne tik turinio prasme, tačiau ir su skurdžiomis techninėmis galimybėmis. Apie tokias laidas „moderniose“ studijose sakoma taip – pigiena.

Palyginkime dvi svarbiausias savaitės propagandines laidas – teroristinės Rusijos ir laisvos Lietuvos.

Nors, kuklia ekspertai.eu nuomone, lyginti šias laidas, tai tas pats, kas lyginti skanios maltiečių sriubos lėkštę ubagams su prašmatnaus Stiklių restorano meniu.

Dar labai daug kur turi tobulėti Lietuvos propagandistai. Valstybinio-komercinio transliuotojo vadovybė neturėti taip smarkiai taupyti pinigų ir iš tiesų investuoti į techninę įrangą tiek, kiek reikia. Čia nepakanka svarbiausios žinių studijos kambaryje pastatyti iš dviejų dalių suduriamą stalą, reikia kur kas daugiau, jau nekalbant apie turinio kokybę.

 

{youtube}F6cEoDdodYw{/youtube}

http://www.lrt.lt/mediateka/irasas/1013683459/savaite-2018-01-21

Susiję:

LRT patvirtino: N. Sadūnaitės kalba Seime pataikė į skaudžiausią vietą pedomafijai 

logo bottom
Facebook komentarai
});}(jQuery));