Pabandysiu jums paaiškinti kas šiandien įvyko prie Seimo, jeigu nesupratote ir nesusipratote dėl šio įvykio

Vaidotas Vaičaitis. Ką nuslėpė vakcinų gamintojai?
Lietuvos šeimų sąjūdžiui
Nidai Vasiliauskaitei
Žiniasklaidai

 

Sveiki,
siunčiu Jums susipažinimui savo laišką, kurį išsiunčiau Seimo ir Vyriausybės nariams

Seimo nariai ir Premjere Ingrida Šimonyte,

pabandysiu jums paaiškinti kas šiandien įvyko prie Seimo, jeigu nesupratote ir nesusipratote dėl šio įvykio. Vargu ar galima tikėtis iš jūsų sąmoningumo, jeigu jo neradau seniau prirašęs jums aibę laiškų, bet pabandyti reikia, gal padarysite nors kažkokias išvadas ar lauksite naujų protestų ir kaip atrodysite prieš visą pasaulį? Lietuvos žmonės prie Seimo išreiškė tai, ką apie jus iš tiesų galvoja ir jūs patys tai išprovokavote. Jūs kalti dėl to. Šiandien valdžios žmonės iš visuomenės dalies išgirdo – ko jie verti, pagal tai kaip bjauriai elgiasi.
Šiandien sausio 13 diena svarbi visai Lietuvai diena. 1991.01.13 TV bokštą gynė ir aukojosi paprasti žmonės, tokie patys kurie buvo susirinkę prie Seimo ir nušvilpė V.Čmilytę- Nielsen ir I.Šimonytę. Sausio 13-ają pabrėžiu žuvo paprasti žmonės, kurie mums ir jums iškovojo ir apgynė nepriklausomą valstybę, kad jūs turėtume sočią ,,duoną” Seime ir Vyriausybėje. Sausio 13-ąją nežuvo nei vienas ,,elito” žmogus.
Kiek iš jūsų dabartinių Seimo narių dalyvavo 1991 m. sausio 11 ir 13 dienų įvykiuose, jų epicentre? Ar galite atsakyti? Ir padarykite Sausio 13 dieną nedarbo diena, kad visi norintys žmonės galėtų sudalyvauti sausio 13 dienos renginiuose, nes daug žmonių negali dalyvauti renginiuose dėl darbo, sausio 13 diena tikrai svarbesnė Lietuvai nei liepos 6 diena Mindaugo karūnavimo diena, kurios data išgalvota ir niekuom nepagrįstai ir nei Joninės, šios dienos priešingai sausio 13 dienai yra nedarbo dienos.

Tai kad žmonės protestavo, švilpė sausio 13 dieną yra jūsų atsakomybė, jūs patys savo bjauriu elgesiu, žalinga politika, ciniškumu, nesiskaitymu su žmonėmis, jų nuomone, iššaukėte šį pasipiktinimą, tokios sausio 13 dienos dar nebuvo, kaip mes atrodėme prieš pasaulį kaip valstybė, aš pats buvau prie Seimo ir viską mačiau ir girdėjau, vėliau nuvažiavau prie TV bokšto pagerbti sausio 13 dienos aukas ir uždegti žvakę už jų sielas.
Manau, priešingai ne protestuotojai, kurie kovoja už laisvę ir iš esmės  tuos pačius laisvės idealus dėl kurių kovojo sausio 13 dienos aukos, o Jūs Vyriausybės ir Seimo nariai darote didelę gėdą sausio 13-osios aukoms ir jų artimiesiems ir žeminate jų atminimą, jų brangiausią auką – savo gyvybę. Tai, kad buvo tarpusavyje dirbtinai supriešinti lietuviai – skiepyti ar nesiskiepiję covid-19 vakcinomis ir žmonių segregacija yra iš viso Žmogaus teisių grubūs pažeidimai – tai nusikaltimas. Ir visa tai tyčia dirbtinai kurstė politikai ir žiniasklaida, pažiūrėkite iki kokios degradacijos atvedėte mus ir  tai vėl konservatorės neapykantos kurstymas
Juknevičienė ragina nebendrauti su nesiskiepijančiais: tai – tarsi važiavimas su girtu vairuotoju | tv3.lt
Kas jau kas, bet konservatoriai sugeba supriešinti žmones ir paskui dar ciniškai tokie kalbėtų apie lietuvių vienybę? Aš atsisakau skiepytis, tačiau nediskriminuoju pasiskiepijusių žmonių, nors laikau jie lengvai pasidavė tam ,,smegenų plovimui” dėl vakcinų, paskui jiems 4 skiepų dozę reikės leistis, paskui 5, 6 skiepų dozes reikės leistis ir t.t.

Manau, sausio 13 dieną žuvę žmonės kaip sakoma ,,karste apsiverstų”, jeigu sužinotų į ką virto Lietuva, dėl kurios jie paaukojo gyvybes, dėl ko mes turime būti jiems visą laiką dėkingi, ką jūs išdarinėjate, kad be ,,vergo” diskriminacinio galimybių paso žmogui net neleidžiama mokytis ar dirbti ar net patekti į kirpyklą ir kad tiek valdžios žmonių savo politika ,,išvarė” lietuvių į emigraciją – maždaug milijonas lietuvių emigravo, tai jau ne emigracija, o evakuacija.
Kaip jūs patys atrodote: sausio 13 dieną minėjote užsitvėrę tvoromis ir su gausiomis policijos pajėgomis, nors 1991 m. prie parlamento nereikėjo su savivaldybe derinti susirinkimo prie Seimo ir laikytis 75 metrų atstumo nuo Seimo pastato.
Manau, po išsilaisvinimo iš SSRS vergijos, mes pateko į ,,savų” amoralių lietuvių ,,vergiją” ir degradaciją, man nemalonu ir net bjauru girdėti kai tokie valdžios žmonės manipuliuoja sausio 13 dienos aukų atminimu ir negalvokite, kad žmonės tylės dėl jūsų žalingos politikos ir sprendimų, jeigu reikės protestuos ir  dėl jūsų sprendimų bus kreiptasi į tarptautines bendruomenes, organizacijas, tarptautinę žiniasklaidą, kad parodyti pasauliui jūsų tikrą veidą, raginant užsienio vyriausybes atsiriboti nuo jūsų, nebendrauti su jumis, ką jūs čia išdarinėjate su savo tauta, kokiais žodžiais ,,svaidotės” ir t.t.

Manau, Vytauto Landsbergio didelis įžeidimas, kad protestuotojų negalima vadinti Lietuvos žmonėmis, tik parodo kokį bjaurų turime ” elitą”, V.Landsbergis yra didelė Lietuvos nelaimė, kai jo įtaka ir kenkimas baigsis- Lietuvai nors kažkiek palengvės, tenka apgailestauti, kad V.Landsbergis labai seniai ,,išplovė smegenis’’ didelei daliai lengvatikių biologinių tautiečių, iš V.Landsbergio seniau buvo padarytas beveik ,,stabas” ir tai yra apgailėtina ir primityvu.
Šimonytė gavo tai ko ji verta- buvo nušvilpta. Per liaudies ,,balsą” prie Seimo aš nieko negirdėjau ką ji kalba, video įraše girdisi. Manau, Šimonytė ir valdžios žmonės daro Lietuvai degradaciją ir gėdą ir neverti Sausio 13-osios aukų, apie jas geriau patylėtų.
Manau, man V.Landsbergis ir V.Putinas yra kažkuom panašūs, abudu ,,išplovė smegenis” lietuviams ir rusams, abudu yra didelės savo tautos nelaimės, manipuliatoriai, tik skirtumas yra tas, kad Putinas žymiai geriau sutaria su rusais, niekada nepavadintų, kad rusų negalima vadinti Rusijos žmonėms, nei V.Landsbergis, kuris nesiskaito su žodžiais, kursto neapykantą, todėl tiek daug nekenčia jo tautiečių.

Kas V.Landsbergiui suteikė įgaliojimą vertinti kas yra Lietuvos žmonės, o kas nėra? Man galbūt pats V.Landsbergis nepageidaujamas Lietuvoje, nes aš jo nemėgstu, bet koks jis bebūtų jis Lietuvos žmogus.
Manau, sena V.Landsbergio melo ,,mušta korta” prilyginti protestuojus su ,,Jedinstvo” veikėjais ar Rusijos ,,agentais” niekas jau nebetiki, bent iš protingų žmonių ir tik parodo jo pačio intelektą ir visišką realios padėties nesusivokimą kodėl Lietuvos žmonės protestuoja, jam turbūt ir senatvė savo daro, bet tada geriau patylėti, nei viešai kalbėti nesąmones ir priešinti ir taip labai susipriešinusią Lietuvos visuomenę.
Landsbergis apie minėjimo metu šūkavusius protestuotojus: nereikia jų vadinti Lietuvos žmonėmis – DELFI
Manau, jūs tiesiog ,,naikinate”, žlugdote savo tautą ir valstybę, iš esmės nieko nesukuriate ar labai mažai sukuriate, o ,,griaunate” ir vis daugiau spaudžiate žmones, skurdinate juos, tad nesistebėkite kad žmonės taip į jus žiūri kaip sausio 13 dieną išreiškė prie Seimo.
Lietuvoje labai sunku surasti teisingumą valstybės institucijose arba neįmanoma, skurdžiai gyvenančius žmones dar daugiau apmokestinate ir tuo juos tiesiog verčiate emigruoti.
Lietuvos populiariausia žiniasklaida yra visiškai neobjektyvi, šališka, dezinformuojanti visuomenę, jos informacija negalima pasitikėti, tuo pats daug kartų įsitikinau.
Vyksta nuolatinis neteisingumas ir cinizmas, štai Vilniaus kogeneracinė jėgainė didina pajėgumus, duotas buvo 10 dienų terminas visuomenei pateikti pastaboms iki sausio 14 dienos, gyventojų niekas neinformavo, išsiunčiau prašymą informuoti žmones seniūnijoms, iš jų tyla (nieko neatsakė), net Lazdynų seniūnija po mano prašymo neinformavo žmonių, išsiunčiau skundą Vilniaus miesto savivaldybei skundą dėl to, kad neinformuojami gyventojai, iš jos tyla, terminas rytoj baigsis. Ar čia normali valstybė? Grubiai pažeidinėjama Orhuso konvencija, pagal kurią privalo informuoti žmones, o pas mus vienodai rodo.
Ne aš sunkiai persirgus covid-19 šaltyje turėjau platinti žmonėms skelbimus, juos informuoti, o valstybės institucijos, tie žmonės už tai gauna pinigus. Manau, valstybės institucijos tyčia neinformuoja žmonių.

Raginu Jus gerai susimąstyti dėl savo elgesio ir jį pakeisti ir baigti visokeriopai kenkti Lietuvos žmonėms ir juos varyti į neviltį.
Raginu Jus atsisakyti privalomų skiepų ketinimo medikams ir socialiniams darbuotojams, visus Seimo narius balsuoti PRIEŠ privalomus skiepus. Manau, jūs įteisindami privalomus skiepus galite pasmerkti žmones mirčiai ar susirgimui, jeigu jiems kažkas blogai atsitiks po skiepų, o pagal užsienio žiniasklaidą matome kad atsitinka
New Zealand Says Man’s Death May Be Linked to Pfizer Vaccine – Bloomberg ir t.t. Anksčiau siunčiau nuorodas apie žmonių mirtis po skiepų ir kitą šalutinį poveikį.

JTO Žmogaus teisių komitetas ir net PSO pasisako prieš privalomą vakcinaciją, o Šimonytei ir valdantiems tai vienodai rodo
PSO pasisako prieš privalomą vakcinaciją nuo COVID-19 – Verslo žinios (vz.lt)

Kaip galima prievartauti žmones skiepytis eksperimentinėmis vakcinomis, padaryti jas privalomas jeigu jų klinikiniai tyrimai dar nebaigti? Ar turite proto?
Atsakymas profesoriui A. Ambrozaičiui: kaip patikrinti, ar vakcinų klinikiniai tyrimai baigti – Sveikatos Teisės Institutas (STI)

Galbūt Jūs Seimo nariai nepakankamai išmanote LR Konstituciją ?
Vaidotas Vaičaitis. Ką nuslėpė vakcinų gamintojai? – YouTube

Tai patvirtina ką ne kartą sakiau valdžios atstovams – būtent skiepai sukelia atmainas, ką teigia Liukas Montenje, Lietuvoje tik nustatyta tiek atvejų, daug žmonių netestuojami, o jeigu būtų testuojama daugiau žmonių, tai būtų rasta daugiau teigiamų testų ir jūs norite kartoti Izraelio  ir kitų klaidas?
Парадокс вакцинированного Израиля: В стране рекорд по заражениям COVID (tsargrad.tv)

Вакцины против COVID-19 вызывают „больше болезней и смертей” –– британский эксперт (pravda.ru)

Po žmonių sveikatos temos labai svarbi yra ir valstybinės kalbos apsaugos tema, šią kalbą senesnės kartos gynė ir puoselėjo, o jūs dabar tai
Gintaras Songaila. Laisvės gynėjų dienos proga – šokis ant Lietuvos Konstitucijos kapo? – DELFI

Raginu Jus nekeisti lietuviškų raidžių, išsaugoti valstybinę kalbą.
Lietuvos Respublikos pilietis 
Gediminas Gemskis
Facebook komentarai
});}(jQuery));