P.Urbšio apologetika: “Bet ir liberalai ne šventieji”

P.Urbšio apologetika: “Bet ir liberalai ne šventieji”

Kristina Sulikienė

Stebint Povilio Urbšio apologetiką, pastebėtinas vienas vienintelis sakinys “bet ir liberalai ne šventieji”. Tada dar įsijungti gali kitas choras “bet Šimašius juk paskutinis matė Ūsą gyvą” ir taip galima nusivažiuoti, kad pradinis diskursas –  XXI amžiuje, demokratinės valstybės parlamente diskriminuojamos  moterys – nueina į antrą planą.

Tiems, kas labai nekenčia liberalų dėl Klonio klausimo turiu ir aš paklausimą- tai kodėl Kedienės sesuo ima pinigus iš liberalų ir konservatorių,kai šių partijų jaunimas treniruojasi,kaip nugalėti “vatnykus”- taigi, ir violetinius, nes jų tarpe Kremliaus mylėtojų knibždėte knibžda?

Kai advokatės, gaunančios valstybinius užsakymus (gynė darželius, ligonines teismuose) mama ima pinigus iš valstybininkų klano, bet po to rėkia, kaip tie patys iš kurių ką tik paimti pinigai, dėl visko kalti- labai jau keista, bet matosi nenuoširdumas.

Tas pats su Urbšio “gynimu”: “bet ji liberalė- galima pulti – juk ,Masiulis…”.

Bet ar tikrai? Kodėl prokurorai suklastojo tą Masiulio bylą taip, kad Masiulis neva ėmė partijai pinigus? 

Ar tikrai Urbšio įžeistai Viktorijai Č,milytei – Nielsen reikalingi buvo Masiulio pinigai patekti į Seimą, jeigu sporto čempionai dar nuo Spartos laikų keldavo kandidatūras tautos taryboje?

Mūsų Lietuvos nelaimė NAŠA DAŠA yra apmokyta neomarksizmo, neoleninizmo technologijų ,ir ji sugalvojo kaip naudojant  STT ir prokuratūrą sunaikinti daugpartinę sistemą Lietuvoje. Prisiminkime Darbo partijos bylą.

Tie, kas palaiko Urbšį – koks jis geras, kaip gerai daro, kad tyčiojasi Seime – ploja kartu per petį NAŠOS DAŠOS kišeninei kontorai STT, kuri dirba kartą per 4 metus – taigi, tie pasisako prieš demokratiją.

Na o tie, kurie rėkia, kad liberalai naikino violetinius – tai tegul pasidomi, kiek liberalai su konservatoriais palieka violetinei tetai pinigų.

Kad ir kiek kainavo paskutinė vasaros liberalaus jaunimo stovykla, kur dalyvavo ir pats anūko sūnus – Proanūkis.

O praregėjusius antisistemikus gina ta pati sistema, bet čia jau kito straipsnio tema. 

Mantas Leliukas buvo varomas iš karbauskininkų gretų, nes neva susijęs su tulpiniais – nes lyg toje gatvėje augo ar gretimoje ir tiek užteko išvaryti jauną perspektyvų politiką ,o vietoj jo iškelti Gretą, kuri neatlaikė paprastos mašinos istorijos.

O po to aiškėja, jog ir kažkokia Milena gyvena iš partijos, kuri gauna dotaciją, pinigų nes gražiai fotografuoja/fotografuojasi.

O visame šitame fone tas sakinukas “bet juk ji liberalė” skamba keistai – nes na ir kas, kad ji liberalė ar būtų konservatorė ar žalioji nevalstietė– ar galima niekinti žmones, nors pats nesi šventas ir labiausiai nusipelnęs esi tuo, jog tavo senelio brolis buvo tarpukario ministras, kuris bendradarbiavo su KGB. Ir KGB tą jo veiklą rodė kaip pavyzdį visiems – kaip reikėtų dirbti  agitacinį darbą, kad buvęs buržua suvoktų, jog tarybinė santvarka geriausia.

 

 

 

 

 

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));