skip to Main Content
Grafinina

 

„Nužudyta“ prostitutė toliau aptarnauja klientus Londone, nors dėl jos „nužudymo“ anglas jau kalėjo kelis mėnesius Šiaulių izoliatoriuuje

 

Grafinina

S. Grafininos telefonas ėmė skleisti signalą – ji gyva?

 

„Tai nutiko vos prieš kelias dienas. Buvo prisijungta prie Sandros Grafininos mobiliojo telefono programėlės „Whats App“. Ši programėlė susieta su telefono sim kortele. Be jos ši programėlė tiesiog neveikia. Iki šiol prie jos nebuvo prisijungta. Bet dabar ji ėmė skleisti signalą. Jeigu tą padarė ne Sandra Grafinina, tada kas?“, – laidoje „Ant bangos“ klausimus kelia S. Grafininos vyro Nigelo Westo advokatas Erikas Pavlovičius.

Nuo liepos pirmos be žinios dingusi S. Grafinina iki šiol nesusisiekė nei su artimaisiais, nei su jos bylą tiriančiais prokurorais. Jų teigimų S. Grafinina gali būti nužudyta. Tuo tarpu E. Pavlovičius tikina, kad jo nuomone, ji yra dingusi be žinios. „Dar nebendravau su policijos tyrėjais, šia informacija dalinuosi pirmą kartą, man ją suteikė vos prieš kelias dienas. Numeris, kuriuo buvo prisijungta prie šios programėlės priklausė S. Grafininai. Tai angliškas numeris, kuriuo ji bendraudavo su savo klientais. Maža to, liepos tryliktą dieną buvo paskelbta, kad S. Grafinina pasiėmė tūkstantį dolerių iš agentūros ir jų negrąžino. Tokia informacija pasirodė praėjus dvylikai dienų po jos dingimo. Ši aplinkybė taip pat kelia daug klausimų“, – laidoje „Ant bangos“ sako E. Pavlovičius.

Pasak teisininko, jis susisiekė su savo klientu N. Westu bei kitais S. Grafininą pažįstančiais asmenimis. Visi jie patvirtino, kad prieigos prie jos telefono neturėjo. Naujausia informacija apie S. Grafininos dingimo aplinkybes – trečiadienį, laidoje „Ant bangos” 21:00 val., per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));