Mėnesį prie prezidentūros badavę žmonės mano pasiekę savo tikslų – įrodyti, kad visai šiai mafijinei „teisinei” sistemai vadovauja Dalia Grybauskaitė Polikarpovna

Grybesuskeciais

Grybesuskeciais

Mėnesį prie prezidentūros badavę žmonės mano pasiekę savo tikslų – įrodyti, kad visai šiai mafijinei „teisinei” sistemai vadovauja Dalia Grybauskaitė Polikarpovna.

 Grybesuskeciais

Zigmas Vaišvila : „Šį rytą apie 5 val. policija („Aras”) sulaikė protesto akcijos Daukanto aikštėje Vilniuje organizatorius ir dalyvius. po 8 val. paleido. Aikštė išvalyta. Tai padaryta nežiūrint į tai, kad suderinau laiką su Respublikos Prezidento kanceliarijos kancleriu Giedriu Krasausku, kad trečiadienį ryte mane priims su akcijos organizatoriumi Donatu Šulcu dėl protesto akcijos „Už teisingumą Lietuvoje”. Tikėjomės aptarti, kaip turėtų prasidėti konstruktyvus darbas,kuriam prasidėjus akcija būtų nutraukta. Ponios Respublikos Prezidentės nervai silpnesni nei kanclerio Giedriaus Krasausko”.

 

 

Nuotr. Kiaulių apsirijimo akcijos leidimo niekas netikrino. Netoliese apsiputodamas žvengė visuomeninis Šimašiaus patarėjas. Šimašius nerimsta: netgi kai prokuratūra lipa ant kulnų politinės korupcijos byloje, jis negali nusiraminti- jam būtinai reikia ką nors nušturmuoti. Tam tiko 5 Bado akcijos dalyviai, kurie jokių įstatymų nepažeidė. 

 

 

 

Nepalaužė Bado akcijos provokacijomis. Nepalaužė vidiniu skaldymu, ir nauju suklastotu “leidimu”, kuris apskųstas teismui.

 

{youtube}C0W33gsNNqA{/youtube}

 

 

 

Tai ėmėsi įprastų NKVD gaisrininko dukros tėtušio darbovietės NKVD metodų: susėmė visus jėga, nugriovė visas palapines, o tegul neva vėliau aiškinasi.

 

Sulcas1

Akcijos organizatorius Donatas Šulcas nepasiduoda

 Sulco1

Tvarka bus – visus, kurie iš Poikarpovnos prašys teisingumo, traiškysime „įstatymo vardu”

DainiusPetkus1

Dainius Petkus : NE !!! JŪS NENUGALĖJOTE- jūs atrišote MUMS rankas…

 

Ta pati metodika panaudota Garliavoje: pirma policininkai žiauriai smurtavo, vėliau liepė aiškintis žmonėms netgibaudžiamojoje byloje. Kuo viskas baigėsi,žinome: apylinkės teisme žmonės buvo išteisinti, nes joks įstatymas nedraudžia burtis privačioje valdoje be leidimo, ten statyti palapines, giedoti rytais himną. Tai nėralaikoma nei mitingu, nei susirinkimu,.

 

Tas pats su5 žmonių Bado akcija. Jeigu savivaldybė nežino, kaip išvaikyti akciją, ir priiminėja naujus sprendimus, kurie apskųsti, reikia skaityti Konstituciją, kurioje aiškiai parašyta:

 

DRAUDŽIAMA DRAUSTIS PILIEČIAMS RINKTIS BE GINKLO Į TAIKIUS SUSIBŪRIMUS.

 

Tokia nuostata yra net komunistinėje Mongolijoje.

 

Nereikia leidimo iš savivaldybės, kad pasakytum, jog šalyje neveikia įstatymai. Visi tą žino,ir tą rodo toks išvaikymas taikių piketuotojų jėga. Ir piketuotojai turėjo leidimą 2017 07 28 kuris netgi tos pačios savivaldybės sistemose parašytas kaip galiojantis.

Facebook komentarai
});}(jQuery));