Naujininkams – šventė, Laisvės partijai – tragedija: nuskendo „naktinio triukšmo ekonomikos” banginis! Pagaliau vilniečiai miegos ramiai!

Nemiegok

Nemiegok

Raimondas Navickas

Naujininkams – šventė, Laisvės partijai – tragedija: nuskendo „naktinio triukšmo ekonomikos” banginis! Pagaliau vilniečiai miegos ramiai!

 

Nemiegok

Apsilankę vakar po pietų Vilniaus miesto savivaldybėje žmonės pasakojo baisius dalykus. Neva, į darbo pabaigą po visus aukštus persismelkdamas pro uždaras duris sklido daugiabalsis verksmas ir aimanos.

Anot pasakotojų, raudojo kaip minimum du mergaitiški balsai – vienas kurių buvo atpažintas, kaip priklausantis Naktinės ekonomikos komisijos pirmininkei Deimantei Rimkutei, o kitą žinovai priskyrė …naktinio Vilniaus meru tituluotis pamėgusiai Britų Asilo Kepurei!

Paklausti apie tokių graudulingų nuotaikų priežastis praeinantys savivaldybės tarnautojai tik kreivai šypsojosi: „Bene negirdėjote? Taigi Platformos šermenys! Susbankrotino „naktinės ekonomikos” garso švyturys”.

Ir akurat – jau arčiau penktadienio nakties ir tolerantiška spauda sukandusi dantis pranešė vilniečiams puikią naujieną:

– Triukšmadarių PLATFORMA užsidaro! „Naktinio triukšmo ekonomikai” kaput.

Vilniečius ir pirmiausia – visus Naujininkų gyventojus galima pasveikinti su didele pergale prieš jų teisės į poilsį negerbiančius „naktinių pramogų verslinykus” ir juos globojančius sostinės tarybos veikėjus iš Laisvės partijos!

Įdomus dalykas – užsidarydami nedėkingieji bankrotai komentuodami dar spėjo įkasti savo globėjams į ranką ir prispjaudyti į dūšią. Na, kiaulės yra kiaulės – rūkė jos ar nerūkė.

Kelios „rūkančių kiaulių” graudulingų skundų citatos:
—————————
„…mes kreipėmės į Vilniaus savivaldybę ir Lietuvos Geležinkelius dėl paramos nemokamoms kultūrinėms veikloms, tačiau likus kelioms savaitėms iki projekto starto sužinojome, kad paramos negausime.

….pusė komandos dirbo be jokio atlyginimo, o kita pusė sutiko dirbti už minimalų atlyginimą, niekaip neatitinkantį jų talento.

Niekaip nesame susiję ir netgi nepalaikome LG noro užstatyti Stoties rajono naujais pastatais. Viena iš priežasčių, kodėl norėjome daryti „Platformą“ sovietiniuose traukinių vagonuose, Naujininkų blokų fone, yra tai, kad manome, kad Vilnius vis labiau netenka savo autentiškumo apimtas atnaujinimo manijos. Visos istorijos ir jo unikalumas yra vis labiau ir labiau negailestingai naikinamas bjauriu ir nuobodžiu euroremonto buldozeriu.
..
…vėliau išgirdome iš vieno žmogaus, kad jau yra aiškus planas, kaip ir kokiais pastatais bus užstatytas rajonas, ir kad jau yra net numatytas konkretus NT vystytojas, kuris tuo užsiims, ir visa dabar vykdoma veikla, įskaitant „Platformos“ kultūrinę veiklą, yra tik farsas skirtas užglaistyti jau seniai numatytą planą ir sukurti organiško vystymosi iliuziją.

Jeigu mūsų veikla kažkaip darė įtaką rajono vystymuisi, tai greičiausiai į visai kitą pusę, nei buvo planuota. Mes rajoną padarėme patrauklesnį mažą perkamąją galią turintiems jauniems ir kūrybingiems žmonėms ir mažiau patrauklų ramybės ieškančioms viduriniosios klasės šeimoms.”
———————-
Dėl pastarosios minties „rūkančios kiaulės” yra visiškai teisios.

Jų triukšminga naktinio veikla išties padarė tą rajoną neįmanomu gyventi normaliems, dirbantiems žmonėms ir jų vaikams bei seneliams. Narkomanų šėlsmo ir dykaduonių siautėjimo, griaudint neįtikėtino garso bumčikams sąlygomis jokia teritorijų plėtros ir gentrifikacijos veikla tampa neįmanoma.

Keista, bet tai, ką supranta ir paskutinis NT agentūros agentas, kažkodėl nesuvokia sostinės meras. Na, apie jo sukurtą „naktinės ekonomikos komisiją” ir jos mielą pirmininkę šį kartą mandagiai nutylėsiu.

Tikiuosi, gyvenimas ir artimiausi rinkimai juos pamokys – man neverta tam gaišti laiko.

Vienžo – sveikinu vilniečius ir Naujininkų gyventojus su neeiline pergale prieš nakties triukšmautojus ir jų globėjus.

Ir per rinkimus tiesiog nepamirškite – kam turite būti „dėkingi” už jūsų ir jūsų vaikų bemieges naktis!

#NaujininkaiPagaliauMiegos
#NaktinioTriukšmoEkonomika

Gerų naujienų šaltinis:
——————————–
https://www.15min.lt/…/skandalu-del-triuksmo-nulydeta-platf…

Facebook komentarai
});}(jQuery));