NATO išprotėjo – kariaus iki paskutinio ukrainiečio

leo

leo

Rusai nufilmavo užgrobtus tanką „Leopard” ir šarvuočius „Bradley”

 

Kas dabar laukia GLOBOHOMO?
Paskelbė dreizinreport birželio 10, 2023

 

Žmonės, suskaičiavau, kad paskutiniame savo straipsnyje (su rašytiniais aprašymais) paskelbiau 35 „Ukrainos šūdas susprogdintas” tipo vaizdo įrašus. Tai buvo po to, kai paskelbiau bent 20 nuotraukų ir vaizdo įrašų, po vidurnakčio ketvirtadienio rytą (publikacijos data rodo trečiadienį, bet tada ją pradėjau, o ne baigiau). Dabar turiu dar vieną didelę krūvą, dar bent 25, ir jų nuolat daugėja, bet, esu išsekęs ir, žinoma, negaliu rašyti šio tinklaraščio per savo darbo dienos valandas. Kol kas jį paliksiu ramybėje. Žinoma, palaikyti mane tepamą pinigų sultimis visada yra paskata, žinote?

Toliau turiu daugiau „taktinių” warporn atnaujinimų savo lunatikams. Tokių dalykų, kurių niekur kitur anglų kalba, taip greitai po įvykių, neišgirsite, nes aš esu geriausias.

Toliau taip pat pateikiu naujausias žinias apie NSO. Su „NSO ar jų dalimis, priklausančiomis JAV vyriausybei” bullshyt’u, dar niekada nesusidūrė šiek tiek autistiškas, subrendęs blogeris, turintis požiūrį. Dabar jis sutiko savo varžovą.

Bet pirmiausia du dalykai.

Pirmas:

Kai sakiau, kad GLOBOHOMO atsidūrė kryžkelėje su Ukraina ir dabar turi apsispręsti, ar pamažu pasitraukti, ar atidaryti sunkiosios technikos (pvz., priešlėktuvinės gynybos, tankų, minosvaidžių) vartus ir visiškai nusiginkluoti Ukrainos naudai, nepastebėjau vieno sprendimo aspekto:

Kinija.

Dėl Kinijos spartaus, didelio masto ginkluotės (pvz., hipergarsinių raketų, lėktuvnešių) kaupimo, nukreipto į Taivaną, kuris leistų Kinijai bent jau visiškai blokuoti, o vėliau įsiveržti į Taivaną, jei nebūtų masinės JAV intervencijos…..

GLOBOHOMO yra parengusi (daugiausia jūrų, tikėkimės, kad ne branduolinio) karo su Kinija iki 2025 m. vidurio VĖLIAUSIAI.

Gerokai PRIEŠ tai, ji TURI atsikratyti Ukrainos.

O kur šiandien yra Ukraina?

Vyriausiasis Ukrainos generolas jau daugiau nei mėnesį gydosi po galvos traumos ir greičiausiai niekada nebegrįš į tarnybą. Ukrainos karinės žvalgybos vadovo („mes žudysime rusus bet kur”) niekas nematė jau beveik dvi savaites, greičiausiai jis žuvo per raketų ataką prieš jo biurą.

Ukraina visiškai neįvykdė savo mūšio plano per dešimt dienų pasiekti Melitopolį ir Juodąją jūrą (apie tai rašiau gegužės 8 d., čia).

Rusija NEPATIKĖJO masalo, bandydama atspėti, kur yra Ukrainos „pagrindinis smūgis”, ir siųsdama didelius rezervus į tą vieną sektorių. Rusijos strateginiai rezervai pietuose iki šiol NEBUVO aktyvuoti.

Visas pasaulis mato sudegusių ukrainiečių kolonų vaizdus, panašius į tai, ką Rusija išgyveno 2022 m. kovą. Pasaulinė išvada gali būti tokia: Rusija pasimokė, o JAV nepasimokė nieko.

Žmonės, didysis kontrpuolimas prasidėjo sekmadienio rytą (vietos laiku), birželio 4 d., masiniu puolimu Novodonecko apylinkėse, Donecko vakaruose. Tuo metu apie tai rašiau. Beviltiška ir suklastota žiniasklaida apie tai sužinojo tik po trijų dienų, kai veiksmai išplito į Zaporožę.

Šiuo metu Ukraina užėmė ir išlaikė du ar tris mažus kaimelius Vremjevkos salelėje, į vakarus nuo Donecko.

To gali pakakti antraštėms, kad valstiečiai būtų linksniuojami, bet to NEpakanka „žmonėms situacijos kambaryje”.

Dabar reikalai klostosi taip blogai, kad iki šios dienos nei Zelenskis, nei jokia jo propagandos mašinos dalis nepripažįsta savo visuomenei, jog prasidėjo Didysis kontrpuolimas. Šeštadienį Kanados žurnalistams jis pasakė nebent kažką panašaus į tai, kad „mes dalyvaujame kontrpuolime ir gynybinėse operacijose”. LOL.

Žmonės, tai DIDELĖ dilema GLOBOHOMO.

Taip, karinės pramonės lobistai mielai tęstų karą „iki paskutinio ukrainiečio”, o politikai mielai tam pritartų.

KADANGI Pentagrama turi savų poreikių, kurie, šiuo atveju, reiškia, kad NEGALIMA kariauti su Rusija ir Kinija vienu metu, net jei vienas iš jų yra sausumos karas, o kitas – kažkoks kitas.

Tai būtų pavojinga bent jau kariniu požiūriu, nes sumažėtų planavimo ištekliai – jau nekalbant apie tai, kad „Patriot” raketų įrangos paprasčiausiai NĖRA pakankamai. Be to, tai būtų diplomatiškai toksiška (pavyzdžiui, europiečiai jau pasakė, kad nesutiks su Kinija – jiems užtenka vieno pasaulinio karo).

Žmonės, ką manote?

Jei norite sužinoti, ką manau aš….. Manau, kad tai, jog visus šiuos faktus ir analizę išgirdote iš neaiškaus, ne visą darbo dieną dirbančio tinklaraštininko, o ne iš kokio nors MSM šaltinio, yra tiesiog stulbinama.

Antra:

Atminkite, kad aš esu NUMERIUS VIENINTELIS pasaulyje GLOBOHOMO imperinės propagandos mašinos socialinės psichologijos ir „informacinių procesų” ekspertas. Niekas kitas nesupranta šių žmonių taip, kaip aš. Štai dar vienas perlas:

Prisiminkite, kad jums sakiau, jog praėjusios savaitės pabaigoje Bezoso (Vašingtono) laikraštis „paskelbė” Didįjį kontrpuolimą, remdamasis pokalbiais su kai kuriais Ukrainos karininkais ir kareiviais, o ne tuo, ką pasakė Zelenskio vyriausybė, nes Zelenskio vyriausybė nieko nepasakė, nes ji NEGALIMA teigti apie Didįjį kontrpuolimą, kol neturės ko nors, nieko, ką galėtų parodyti. (Iki tol nieko nevyksta!)

Na, tai buvo „Bezos Post”…, kuris neturi NIEKO bendro su „Wall Street Journal” (WSJ).

Atlikdamas didžiausią kada nors pasaulyje matytą „veržimosi ant adatos” veiksmą, WSJ šeštadienį (PRIEŠ Zelenskio kalbą Kanadoje) rašė taip:

Ukrainos pareigūnai nedaug ką pasakojo apie tai, kokią pažangą daro jų pajėgos, tačiau tvirtina, kad puolimas užtruks ir kad aukos neišvengiamos.

KLAIDA!!! LOLOLOLOL.

„Ukrainos pareigūnai” NEPATVIRTINA, kad šiuo metu vyksta koks nors puolimas, per se. Pasak jų propagandos mašinos, Didysis kontrpuolimas dar NĖRA prasidėjęs, bet, žinote, netrukus prasidės.

Žmonės, tai gudriau, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Tai yra EKSPERTŲ lozungai, 1984 m. „Ingsoc įrašų biuro” stiliumi. Nusiimu kepurę.

Žinoma, „Ukrainos pareigūnai” mažai ką pasakė. Žinoma, jie primygtinai tvirtina, kad puolimas (kai jis pagaliau prasidės!!!) užtruks. BUT….. Vėlgi, jie NEGALI pripažinti jokio BŪTINO puolimo.

Kita vertus, WSJ ką tik padarė….., tuo pat metu MESKĖJO PYŠKĄ Į AKIS….. MISDIRECTING….. SUGEBĖDAMAS, TIKĖDAMAS, kad pripažinimą pateikė „Ukrainos pareigūnai”, o ne pats WSJ.

Vėlgi, užmetate siūlą ant adatos.

Žinoma, jie nori pranešti apie Didįjį Didįjį Nuostabų Didvyrišką Puolimą, kurį jiems pateikė Ukrainos politrukai (politiniai pareigūnai, nors, žinoma, šis sovietinis terminas Ukrainoje nebenaudojamas). Na… Arba tai, arba jie viską išgalvoja, LOL.

BUT….. Jie negali pakęsti Ukrainos valstybės žaidimo „jokio didelio kontrpuolimo, kol neturime ką parodyti”.

Todėl jie tarsi, tarsi, įdeda žodžius į „Ukrainos pareigūnų” lūpas.

Žmonės, galiu įsivaizduoti redakcijos posėdį tik dėl šios vienos eilutės. LOL.

Juokinga ir tai, kad jūs perskaitytumėte šį dalyką ir tikriausiai niekada apie tai nesusimąstytumėte, jei jums to nepaaiškintų NUMERIAUSIAS pasaulyje EKSPERTAS. Tai subtilu!

Savaitgalio įvykiai

Žmonės, kai Merkuris savo pasekėjams pasakė, kad didžioji dalis rusų aukų per Didįjį kontrpuolimą teko HIMARS’ams, kaip manote, iš kur jis tai sužinojo? LOL. (Vienam iš mano skaitytojų: ačiū už patarimą!)

Jis neskaitė to Rybare, joks rusų šaltinis to nesakė, bent jau ne tiesiogiai. Tai buvo mano paties analizė, paremta dešimčių patikimų šaltinių pasakojimais ir duomenimis.

Šeštadienio vakarą ir sekmadienį, pirmą kartą nuo trečiadienio vakaro, Ukraina papildė savo HIMARS paleidimo įrenginių atsargas ir paleido nemažai HIMARS raketų į Rusijos pozicijas pietuose.

Nuo to laiko apie 24 valandas nebuvo jokių HIMARS raketų. Kaip jau sakiau, tai yra EKSTREMALAUS POREIKIO PRIEŽASTIS. GLOBOHOMO HIMARS atsargos yra visiškai tuščios, o naujų raketų gamyba apsiriboja maždaug dešimčia raketų per dieną.

(Ar galite juos kaltinti? Jie turi labai nedaug karinių rangovų ir nedidelį skaičių Taivano užsakomųjų spausdintinių plokščių gamintojų, kurie stengiasi gaminti visa kita tuo pačiu metu).

Jei esate naujokas šiame tinklaraštyje, galbūt nežinote, kad tikslias HIMARS nusitaikymo koordinates šešių skaičių po kablelio tikslumu nustato JAV Nacionalinės geoprospiracinės žvalgybos agentūros (National Geospatial-Intelligence Agency) iškrypėliai.

Tiesą sakant, prireikus koordinatės perduodamos „realiuoju laiku”, t. y. paleidimo sunkvežimiai jas gauna, suveda ir paspaudžia mygtuką, o perdavimui ir priėmimui bent jau kai kuriais atvejais naudojama Musko „Starlink”.

(Taip, tas pats E. Muskas, kuris savo „Twitter” paskyroje „švelniai nusiteikęs Rusijos atžvilgiu”. Šis vyrukas yra verslininkas, LOL. Jis parduos jums bilietą į pragarą, o paskui išnuomos valstybės subsidijuojamus ledo kubelius).

Kalbant apie frontą, niekas nepasikeitė, išskyrus tai, kad į pietryčius nuo Orechovo nutilo, ir kad Ukraina smarkiai įsiveržė į Vremjevkos salyną, esantį į vakarus nuo Donecko.

Pastarasis veiksmas baigėsi rusų pasitraukimu iš keleto kaimų ir dalies strateginio kalnagūbrio (ir kelių rusų paimtų belaisvių), todėl nerimaujama, kad Rusijos pajėgoms gali tekti atsitraukti iki trečiosios (pirmosios) gynybos linijos šiame sektoriuje.

Visa tai lėmė prastas oras, dėl kurio mažesnes nei rusų pajėgas turėjusios rusų pajėgos negalėjo naudotis bepiločiais lėktuvais artilerijos stebėjimui arba gauti oro paramos.

KADANGI, pagerėjus oro sąlygoms, nuo pirmadienio vidurio ryto (vietos laiku) Rusijos kontrataka, panaudojant operatyvinius rezervus, kurių netrukdomą judėjimą galėjo užtikrinti rūkas ir lietus, atėmė maždaug pusę Ukrainos savaitgalio laimėjimų. Ir nuo šiol orų prognozė bent jau kelioms dienoms yra „graži ir saulėta”.

Iдут по Украине cолдаты группы „Центр”

Folks…..

Šito neišgalvosi.

Žemiau – Antrojo pasaulinio karo laikų Balkenkreuzas ant vokiečių tanko Ukrainoje.

Istorija tikrai rimuojasi.

NSO

Žmonės, NSO patyriau, kai man buvo 14 metų. Tai buvo gana arti.

Net būdamas 14 metų buvau pakankamai protingas, kad suprasčiau, jog tai nebuvo „maži žali žmogeliukai”. Tai buvo ne iš kitos vietos, o iš kito lygio. Jo akivaizdus fizinis pavidalas man buvo bereikšmis. Pavadinau ir įsiminiau jį kaip „anomaliją”. Vėlgi todėl, kad tai buvo NE iš kitos MIESTO.

Manau, kad garsieji JAV karinio jūrų laivyno „tiksliukai” taip pat buvo ne iš kitos planetos, ir taip pat, kad jų akivaizdi forma buvo beprasmė. Šiuose vaizdo įrašuose ieškoti „varomosios jėgos” priemonių yra beprasmiška. Nėra jokios varomosios jėgos.

Bent jau aš taip manau.

Atsižvelgdamas į visa tai, aš netikiu, kad JAV vyriausybė laiko ką nors iš šių dalykų, nes tai yra NEĮMANOMA. Niekas NIEKADA nieko iš to negaus. To padaryti neįmanoma.

Bet, žinoma, NSO visada tinka lėtai naujienų dienai.

Atkreipkite dėmesį, kaip, kad ir kuris antro ar trečio lygio naujienų šaltinis paskelbė naujausią iteraciją, palaukė, kol baigsis „skolos lubų krizė”… bet PRIEŠ Trumpo apkaltą. Puikus laikas!

Prašome klausytis žemiau, kai kurių susijusių minčių:

(Garso failo trukmė: 9:22)

Kviečiame komentaruose rašyti apie savo NSO patirtį (jei tokią turite), jei laikysitės komentarų taisyklių, pateiktų apačioje. Nors nenoriu girdėti apie tai, kaip jus „zondavo”. Atsiprašau, jie tiesiog ne TOKIE į tave žiūri.

Dėdė Dreizinas nori TAVĘS!

Jei dar to nepadarėte, užsiregistruokite į mano prakeiktą MAILINGO SĄRAŠĄ! Viskas, ką tai reiškia, yra tai, kad gausi mano tinklaraščio įrašus į savo el. paštą. Aš nieko masiškai nesiunčiu, išskyrus tai. Įveskite savo el. pašto adresą į žemiau esantį langelį.

El. paštas*
Komentarų politika

Labai vertinu gerus komentarus. Daugelis žmonių grįžta čia tarp pranešimų tik tam, kad perskaitytų komentarus. Jei padedate man juos sudominti, esate mano didvyris. Kelios taisyklės: Tai nėra pokalbių lenta. Jūsų komentaras pirmiausia turi būti susijęs su tuo, apie ką ar ką nors, apie ką rašiau pranešime, kurį komentuojate, ir tiesiogiai liesti šį klausimą. Gyvenimo prisiminimai (jei susiję), susiję su atitinkama asmenine patirtimi, jūsų darbu, komjaunuole koledžo mergina, idiotais šeimos nariais, ukrainiečiu bendradarbiu ir t. t., jei susiję, yra labai skatintini. Įdomiausias turinys čia… esate JŪS. Vienintelė išimtis iš temos reikalavimo yra ta, kad atkreipiate dėmesį į techninę svetainės problemą arba trumpai nurodote, kaip jums patinka turinys arba ši komentarų politika. Nebandykite „įteisinti” ne į temą parašyto komentaro, įmesdami kokią nors mažą išankstinę ar paskesnę mintį apie tai, ką parašiau. JOKIŲ DISKUSIJŲ, NUKRYPSTANČIŲ NUO MANO TEMŲ. Mano temos čia yra vienintelis bendras vardiklis, ir nors jus tai gali linksminti, daugumai skaitytojų neįdomios jūsų mintys apie Pūnų karus, apie kažkokį vyruką vardu Seržas arba apie tai, kaip jums apskritai / bendrais bruožais nepatinka Ukraina ir Zelenskis; tai jūsų būdas užmušti savo laiką, tačiau kitiems tai nesukuria jokios pridėtinės vertės. Vadinasi, jei reaguojate į kieno nors kito komentarą, jūsų atsakymas vis tiek turi būti tiesiogiai susijęs su viena iš mano temų. Nesvarbu, kiek dosniai paaukojote, šios taisyklės galioja visiems vienodai. 350 žodžių limitas, jokių išimčių, 351 žodis nebus publikuojamas, atsiprašau. Jokio blaškymosi. Jei nesate tikri, kas yra „klaidžiojimas”, paklauskite savęs: „Ar kiti gali suprasti ir įvertinti arba mėgautis mano komentaru, o gal aš tik leptelėjau”? Naciai, komjaunuoliai, Merkurio / Džonsono / ir t. t. garbintojai, Žydų įžeidinėtojai ir (arba) nekentėjai, FTB agentai-provokatoriai, vaikinai, pamiršę išgerti Ritalino, pasyviai-agresyvus sysop’o ar kitų komentatorių užgauliojimas (įskaitant ir dipshitus, kurie mano, kad jų požiūris bus palankus, jei jie užsimins, kad galbūt galbūt kada nors duos man pinigų – taip, „jūs, žmonės”, visi esate vienodi), atsitiktiniai klausimai, neturintys jokios įtakos tam, ką parašiau (įskaitant ir prašymus sužinoti mano nuomonę apie kokį nors komentatorių, apie kurį niekada nesu girdėjęs), išmaniųjų telefonų kartos rašymas be skyrybos ženklų, kvailas „Nadsat” žargonas, perimtas iš „The Saker” svetainės, BS termino „SMO” naudojimas, rašymas VISOMIS didžiosiomis raidėmis (neabejotinas negydomo autizmo požymis), apsėstieji, kurie tiesiog negali palikti temos ramybėje po to, kai jau viską pasakė (ir tiesiog nori pasikartoti), ir autistiniai svaičiojimai apie šėtoniškas JAV ir jų blogą pedofilinį iškrypėlių elitą bei apie tai, kaip jie turi būti nužudyti (arba kita panaši tulžis), nebus toleruojami. Jei turite problemų, tai nėra jūsų „atleisk” zona. Nerašykite čia nieko, kam nepritartų jūsų terapeutas.

Pasidalykite tuo:

Facebook komentarai
});}(jQuery));