N.Venckienės byla atsitrenkė į premjerą ir visai užklimpo

tamsa

tamsa

N.Venckienės byla atsitrenkė į premjerą ir visai užklimpo

Nuo pat Neringos parsivežimo jai iškelta byla teisėsaugai duoda vien priešingus pageidaujamiems rezultatus. Nuo tada aiškiai pamatėme, kad dabar jie jau visai nebe tie visagaliai, kurie galėjo kada užsimanę mindyti įstatymus, terorizuoti žmones vidury baltos dienos transliuojant savo savivalę visai šaliai. Pamatėme ir įsitikinome, kad teisėsauga gali taip įžūliai pažeidinėti įstatymą tik kai turi politinį stogą.

Seniai negirdėjome naujienų iš bylos. Tam yra dvi priežastys.

Pirma, artėja rinkimai, todėl Neringa privalo išnykti iš eterio. Kaip anuomet reikėdavo viską kuo labiau pagarsinti, tai dabar atvirkščiai. Neringos viešinimas tapo valdžios senbuvius kompromituojančiu veiksniu. Tai beda į jų senkančias galias.

Antra priežastis visai jau pikantiška. Kai Neringos prašymu kaltintojai pradėjo ieškoti leidimo pažeisti jos kaip teisėjos teisinę neliečiamybę, paaiškėjo, kad nepavyksta rasti. Prieš veržiantis į jos namus reikėjo pasirūpinti, kad Seimas arba prezidentas panaikintų jos neliečiamybę, tačiau per skubėjimą vaiko grobėjai tuo nepasirūpino. Aišku, tolimais 2012-aisiais niekas iš jų nepagalvojo, jog toks formalumas kada nors taptų aktualus.

Todėl dabar byloje susidariusi padėtis, kad policija įsiveržė į teisėjos, turinčios teisinę neliečiamybę, namus, pradėjo vartoti smurtą, ją pačią sužalojo. Teismo sprendimas savo eiga, tačiau kol Neringa turi teisėjos neliečiamybę, tol toks įsiveržimas yra neteisėtas veiksmas.

Vadinasi, policija buvo panaudota smurtui. O kas juos ten pasiuntė? – Manau supratote kuo pakvipo.

Prieš maždaug savaitę per tarpininkus pasiunčiau ministrui pirmininkui žinią, kad „Drąsos kelyje“ supranta, jog jis nebuvo to susidorojimo iniciatorius. Duodu devynis iš dešimties, kad jis gavo tokį nurodymą iš panelės prezidentūroje. Panelė prezidentūroje savo nurodymą žinoma perdavė telefonu, todėl dabar ji „nie pri delah“ (ne prie ko). S.Skvernelis lieka šioje istorijoje kraštinis.

Todėl pasiūliau S.Skverneliui, kad jis išpažintų padaręs neteisėtą veiksmą, atsiprašytų ponios Neringos, patikintų visuomenę, kad savo klaidą suprato ir pasidarė toli siekiančias išvadas. Deja, atsakymo nesulaukiau, todėl telieka manyti, kad jis mano pasielgęs teisėtai ir teisingai. Dėl to labai apgailestauju, nes laikau S.Skvernelį geru ministru pirmininku. Tik „Drąsos kelias“ susikūrė ne tam, kad liaupsintų valdžios veiksmus, o kad dorotųsi su teisėsaugos savivale.

Kaip ir visuomet, atsisakau žymėtis kad tai politinė reklama. Manau, kad toks pažymėjimas susintų žinios svarbą.

118617462 10223476273076870 4207492272632310313 o

Facebook komentarai
});}(jQuery));