Minkštas svetainės kampas – ne tik nuoširdaus svetingumo ženklas

TikBaldai.lt laisvaslaikrastis.lt minkstas kambas

TikBaldai.lt laisvaslaikrastis.lt minkstas kambas

Minkštas svetainės kampas – ne tik nuoširdaus svetingumo ženklas

Gana įprasta atvykus aplankyti artimųjų ar bičiulių erdvioje svetainėje išvysti minkštąjį kampą, ant kurio patogiai gali įsitaisyti tiek visi šeimos nariai, tiek svečiai. Nestebina ir tai, kad kompaktiški kampai pakeičia sofų, fotelių ir pufų derinius net ir mažesniuose būstuose – vienas baldas ne tik atlieka visas funkcijas, bet ir užima gerokai mažiau vietos. Vis dėlto, minkštas svetainės kampas bene labiausiai pasiteisina gausią draugiją mėgstančių šeimininkų namuose, kur gali virsti ir papildoma miego vieta, todėl toks baldas neretai tampa svetingumo simboliu. Be abejo, renkantis svetainės kampą nereikėtų vertinti vien šio kriterijaus – praktiškas ir stilingas baldas kiekvieniems namams gali suteikti kur kas daugiau privalumų nei tik patogų viešnagės laiką svečiams.

Kokybiškas ir patogus šeimos laisvalaikis

Apsilankę baldų parduotuvėje ar atsivertę elektroninį jų katalogą, pirmiausia turėtumėte nuspręsti, kokios formos minkštasis svetainės kampas labiausiai atitiktų jūsų poreikius.

L formos kampas puikiai tinka mažesnėse erdvėse, kuriose U formos kampui gali pristigti vietos. Toks baldas atlieka visas sofoslovos funkcijas, todėl galite būti ramūs dėl papildomos nakvynės vietos šeimos nariams ar svečiams. Turintiems erdvesnę svetainę ir mėgstantiems prie televizoriaus įsitaisyti pusiau gulomis ar lotoso poza, verčiau pasižvalgyti U formos kampo. Tokio baldo sėdimoji dalis dažnai yra gilesnė, tad puikiai tinka išsitiesti ir kokybiškai pailsėti po dienos darbų. Žvelgiant iš kitos pusės, toks kampas yra kiek mažiau komfortiškas atvykusiems – atlošo neturinčios dalys dažnai tinka tik trumpam prisėdimui, mat ilgai sėdint be atramos jaučiamas diskomfortas nugaros ir kaklo srityje. Šios baldo dalys ypač patogios išsitiesti, tad toks baldas geriausiai pasiteisina filmų ir serialų mylėtojų namuose, kuomet ilgai vakarojama pusiau gulomis.

Jei nesate tikri, kokios formos baldas geriausiai pasiteisintų jūsų svetainėje, visuomet galit pasikliauti patyrusių konsultantu. Jis padės daugiau sužinoti apie minkštuosius kampus, papasakos apie jų funkcijas, audinio ypatumus ir, įvertinęs jūsų lūkesčius, pagelbės renkantis modelį.

Kompaktiškas ir sumanus sprendimas daiktų laikymui

Svarbu paminėti ir tai, kad įsigijus minkštą svetainės kampą, namuose atsiras papildoma vieta daiktų laikymui. Balde įmontuota patalynės dėžė gali tapti puikia slėptuve daiktams, kurie užima pernelyg daug vietos šeimos spintoje ar apskritai neturi savo vietos ir keliauja iš vieno kambario į kitą. Čia patogiai galite paslėpti pagalves, antklodes ir jų užvalkalus bei paklodes, rankšluosčius, staltieses ar kitą namų tekstilę. Taip pat minkšto kampo viduje galite laikyti ir kitus rečiau naudojamus daiktus – perskaitytas knygas, kelionių suvenyrus, kalėdines dekoracijas ar kitas smulkmenas. Taip kompaktiškai sutalpinę daiktus sutaupysite kambario erdvės, čia daugiau liks vietos estetiškiesiems aksesuarams.

Išskirtinė interjero detalė

Prie visų minkšto kampo privalumų reikėtų paminėti ir išskirtinį dizainą, mat dažnai jis tampa pagrindiniu svetainės interjero akcentu. Ne paslaptis, kad užsukę į svečius išsyk pastebime ne tik bendrą būsto stilių, bet ir įvertiname pagrindinių baldų spalvą, audinį, patogumą ir dermę su kitais elementais. Minkštas svetainės kampas išsiskiria savo dydžiu, todėl užėjus į kambarį neabejotinai patraukia akį.

Praktiškiems ir patogiems sprendimams pirmenybę teikiančių žmonių namuose neabejotinai puikiai

TikBaldai.lt laisvaslaikrastis.lt minkstas kambas
TikBaldai.lt laisvaslaikrastis.lt minkstas kampas

įsikurs neutralių spalvų minkšti kampai su tamsia apatine dalimi – ant tokios medžiagos mažiau matysis ir tamsus gyvūnų kailis, kačių nagučiais padraskyti siūlai ar mažomis rankytėmis paliktos dėmės. Savo ruožtu, siekiantiems išskirtinumo ir elegancijos pojūčio svetainėje verta išbandyti dviejų spalvų kombinacijas. Tokie baldai suteikia baldui lengvumo, todėl kambaryje tarsi atsiranda daugiau erdvės, o šviesių spalvų tonai kuria švaros įspūdį.

Facebook komentarai
});}(jQuery));