LRT laidų turinį formuos konservatoriai

Sireika

Sireika

Kristupas Krivickas

 

Sireika

Portalo LRT.lt pertvarkos klausimais LRT vadovus už keliasdešimt tūkstančių eurų konsultuoja buvę Konservatorių ir Darbo partijos rinkimų strategai ir Žaliųjų partijos tarybos nario bendrovė! Paaiškėjo, kad LRT vadovų skelbtą konkursą laimėjo ir daugiau nei 11,7 tūkstančių eurų užsakymą iš LRT gavo Konservatorių rinkimų strategas Justas Šireika ir jo bendrovė “Širdys ir protai”. Užsakymo esmė – parengti strategiją kaip pakeisti lrt.lt portalą. Tuo tarpu portalo lrt.lt redaktorius V.Laučius sako, kad tokie pakeitimai yra grėsmė portalo turiniui. Kaip jums? Už mokesčių mokėtojų pinigus strategiją kaip “teisingai” pakeisti LRT portalą kuria konservatorių, Konservatorių, Karlai! rinkimų strategas! Konservatorių rinkimų strategas sugalvos ir už mokesčių mokėtojų pinigus pakonsultuos A.Siaurusevičių kaip sukurti “teisingą” lrt.lt portalo strategiją ir užkariauti skaitytojų “širdis ir protus”. Beje, bendrovė Maniakai kuriai vadovauja Laurynas Filipavičiaus ir kuri portalo pokyčių ir kitaisklausimais konsultavo LRT už 10 tūkstančių eurų skelbiasi kad dirba kaip samdomi žudikai – tik vietoj kulkų naudoja informacines žinutes! Beje, PR specialistas Filipavičiaus, berods minimas Darbo partijos juodosios buhalterijos byloje nes nuo 2006 rinkimų strategijų klausimais konsultavo Uspaskichą ir Darbo partiją. Na o daugiau nei 35 tūkstančius eurų iš LRT už konsultacijas kaip keisti portalą laimėjo bendrovė “Ekonominės konsultacijos ir tyrimai”, kurios vadovas Gintautas Umbrasas turi įvairių interesų energetikoje ir dar berods pernai siekė tapti Žaliųjų partijos vadovu vietoje Lino Balsio. Kažkokia politinė organizacija ta LRT rodosi. Vien politiniai konsultantai su visokiais savo politiniais ryšiais ir interesais. Ne nu klausykit čia jau kažkoks užribis. Kaip vertinate situaciją Haroldas Mackevičius, Edmundas Jakilaitis, Rimvydas Paleckis, Garbielius Gabrielius Landsbergis , Dainius Radzevičius, Rita Miliute , Šarūnas Černiauskas, Andrius Tapinas ir kiti? Beje, pats portalo lrt.lt vadovas pranešė, kad dėl susidariusios situacijos žada kreiptis į LRT tarybą.

 

Nepriklausoma žiniasklaida demaskavo Kremliui palankias Lietuvos įmones

 34

 
Paskelbta: 2016-02-17 09:37 Autorius: ekspertai.eu
Informacinio saugumo ir analizės centro (ISAC) specialistas Justas Šireika. Nuotr. facebook.com
Informacinio saugumo ir analizės centro (ISAC) specialistas Justas Šireika. Nuotr. facebook.com

Nepriklausomas portalas delfi.lt pranešė, kad „Lietuvos verslas moka už tai, kad Kremlius mūsų piliečiams plautų smegenis, perrašinėtų šalies istoriją ir čia kurtų antivalstybiškai nusiteikusią penktąją koloną“.

Tokios pozicijos laikosi Informacinio saugumo ir analizės centro (ISAC) atstovas Justas Šireika, rašoma publikacijoje „Lietuvoje prastai pasijuto ne tik „Lukoil”: nesaldžios žinios Kremliaus ruporams“.

Analitikas kritikuoja Lietuvos bendroves, kurios reklamuojasi Lietuvoje retransliuojamuose rusiškuose kanaluose.
 
Delfi.lt atskleidė dalies Lietuvos bendrovių, 2015 m. pirkusių reklamą teroristinės valstybės televizijose PBK, „NTV Mir Lietuva” ir „REN Lietuva”.

Paaiškėjo, kad Kremliui lankstosi šios firmos: bendrovė „Ermitažas“, bendrovė „Senukai“, bendrovės „Topo grupė“, valdančios prekybos tinklą „Topo centras“, „Iki“ valdanti bendrovė „Palink“, bendrovė „Maxima LT“.

Pasak specialisto J. Šireikos, šios įmonės nekreipia dėmesio į tai, kad Kremliaus kontroliuojamos televizijos teisina ginkluotą Rusijos agresiją, sąmoningai iškraipo informaciją ir atvirai meluodamos kvailina žiūrovus, kad šios televizijos garsėja netinkamu ir šališku informacijos pateikimu, nuolatiniu žurnalistų etikos principų nesilaikymu.

Publikacijoje delfi.lt konstatuoja, kad šios lietuviškos pinigus įmonės moka už tai, kad Kremlius Lietuvos žmonėms plautų smegenis.

Pranešama, kad konservatorius Arvydas Anušauskas sako, jog pritaria pilietinei nuostatai Lietuvos įmonėms nepirkti reklamos rusiškose televizijose.

Jam antrina J. Šireika. Pasak jo, reklamos laiką Kremliaus TV kanaluose perkantis verslas prisideda prie to, kad šie kanalai būtų išlaikomi finansiškai.

Visą delfi.lt tyrimą skaitykite ČIA.

Keli susiję:

Saugumo klasterio profesionalas: emigracija yra gerai Lietuvai, tačiau jeigu tie žmonės būtų patriotais, jie liktų čia

Paaiškėjo, kad Lietuvą ant menčių gali paguldyti prieglobsčio paprašę kareivėliai iš teroristinės valstybės

Lietuvoje jau senokai neslūgsta įtampa dėl to, kad niekaip nesutariama, kokiais keliais ir kaip greitai Rusija puls Lietuvą

Paaiškėjo, kad 2009 m. prie Seimo įvykusias riaušes galėjo suorganizuoti turistai iš tam tikros šalies

Facebook komentarai
});}(jQuery));