Lietuvos Šeimų Sąjūdis – pranešimas dėl birželio 15-16-17 protesto akcijų

Lietuvos Šeimų Sąjūdis – pranešimas dėl birželio 15-16-17 protesto akcijų
Birželio 15-16-17 dienomis prie Seimo (3 dienas) prie Vyriausybės (1 dieną) ir prie Prezidentūros (1 dieną) visuomenė organizuojasi protesto akcijoms.
Kadangi Vilniaus miesto savivaldybė su savo meru R.Šimašiumi priešakyje nesiteikė suderinti Lietuvos Šeimų Sąjūdžio (LŠS) 15-16-17 dienų protesto mitingo prie Seimo – LŠS pasiūlė visuomenei alternatyvą, kurios pagal susirinkimų įstatymą nereikia derinti su savivaldybe. Pakanka paprasto pranešimo.
Susirinkimo įstatymas numato, kad susirenkant iki 15 žmonių (imtinai) grupei žmonių bet kokiai akcijai – pakanka paskambinti į savivaldybę ar informuoti paštu apie rengiamą akciją laisvos formos pranešimu.
Kadangi LŠS planavo trijų dienų akciją prie Seimo, ir po vieną prie Vyriausybes ir Prezidentūros, aktyvūs piliečiai, norintys burti apie save savo 15 žmonių grupes, turėtų dieną prieš prasidedant akcijai siųsti Vilniaus savivaldybei el.laišką šiuo pašto adresu: savivaldybe@vilnius.lt
Laiško tema: informavimas
Laiške rašome:
„Laba diena,
Siunčiame informavimą apie būsimą taikų susirinkimą“.
Toliau prikabiname vieną iš žemiau įkeltų laiško savivaldybei paruoštukų, prieš tai užpildę savo asmeniniais duomenimis, prikabiname prie laiško ir išsiunčiame savivaldybei. Viskas.
Jei prie jūsų grupės prieina policininkai ir paklausia kas esate piketo organizatorius – atsakote jog jūs ir atsidarę savo paštą telefone parodote informacinio laiško išsiuntimo faktą ir datą.
Daugiau susirinkimo įstatymas nieko iš jūsų nereikalauja.
Todėl pageidautina, kad laišką išsiųstumėte telefonu arba turėtumėte telefone prisijungimą prie to pašto, iš kurio siuntėte savivaldybei pranešimą.
Viskas.
Čia matote sugrupuotus paruoštukus pagal datą – atsisiųskite į telefoną visus (docx failus):
Plačiau viskas pranešime, kurio nuorodą įkėliau į pirmą komentarą – čia pranešimų pavyzdžų įkelti neina:
Akcijos akcentas – balta spalva. Mes ateiname su taika, šviesa ir tiesa širdyse.
Už mūsų Šeimas, už mūsų valstybę, už mūsų bendrą ateitį!
Nėra nuotraukos aprašymo.
Facebook komentarai
});}(jQuery));