Lietuvos Santarvės fondo steigėjo Juliaus Kazėno atviras laiškas Arvydui Juozaičiui

Ukmergiškis Julius Kazėnas

Lietuvos Santarvės fondo steigėjo Juliaus Kazėno atviras laiškas Arvydui Juozaičiui
Į pabaiga Prezidento rinkiminė agitacinė kampanija. Ir tikrai nenorėjau į tą purvą lysti, 25 metus stebėjau iš šalies. Nežinau ir pats, kodėl nebeiškenčiau, užgavo širdį man ir mano bendražygiams, kai ką tik perskaičiau ir išklausiau Arvydo Juozaičio liaupses. Neisiu į jokius debatus su filosofuojančiu asmeniu, puikiai valdančiu dar ir plunksną. Kai asmuo nori būti mūsų valstybės vadovu jis turi būti teisingas, nesavanaudiškas ir kai jis peržengia padorumo ribas reikia ji stabdyti.
Arvydai, kodėl visiems meluoji, kad geranoriškai užleidai vieta A. Brazauskui į Atkuriamąjį Seimą. Tau buvo griežtai pasakyta atsiimti savo kandidatūrą išaiškėjus, kad pasigvelbei 15000 rublių. ( V. Petkevičius. Durnių laivas. 99).
Kandidate į Prezidentus, peržengėte visas padorumo ribas skelbdamasis esąs Santarvės fondo steigėjas. Atgaivinu Jūsų atmintį. Lietuvos Santarvės fondo įstatai ne Arvydo Juozaičio, o Julius Kazėno registruoti prieš 25 metus 1994 m. gegužės 19 d. , o Jus tik vėlai tu metų rudenį pakviečiau į valdybą, tą ir Jūs pats liudijate. Nemalonu skaityti dabartinius Jūsų samprotavimus, kad fondas jums buvo tik jaukas Justinui Marcinkevičiui įtraukti į Jūsų politinius žaidimus. Negarbinga. Trojos arklys.
Turėkite garbės ir pripažinkite, kad ne dėl negražių dalyku fonde apie kuriuos Jūs sakote, buvote mano paprašytas išeiti iš valdybos pirmininko pareigų, o tada kai tapote A. Paulausko prezidentinės rinkimų kompanijos vadovu ir kai sumastėte fondo pagrindu kurti partija. Nepavykus, įvėlėte mus į ilgametį teismų maratoną, bandėte visaip sutrypti Santarvės fondo veiklą.
Arvydai Juozaiti, kur tavo sąžinė, dabar kai reikia rinkimams, prisiminei fondą, jo veiklą, net saviniesi steigėjo vardą. Kandidatę į Prezidentus Jūs Santarvės fondo kenkėjas ir laimė, kad niekada nebuvote jo steigėju.
Julius Kazėnas, Lietuvos Santarvės fondo steigėjas

Facebook komentarai
});}(jQuery));