Rusų kalbos mokytoja iš Klaipėdos Galina Liachova neišsižada savo nuomonės apie Rusiją

Marius Jonaitis

Lietuvoje tarpstanti profašistinė klika rado naują auką. Šiomis dienomis ją tapo rusų kalbos mokytoja iš Klaipėdos Galina Liachova.
Kodėl profašistinė? Todėl, jog pagal juos galima kalbėti tik taip kaip rašoma masinėje medijoje. Džiūgauti ir aukštinti tik patvirtintus „ekspertų“ įvykius, na ir visuotinai smerkti tai kas liepiama.
Mokytoja Galina turi kitokią poziciją. Labai didžiuojuosi, jog prieš žurnalistus nepalūžo ir neatsižadėjo savo pozicijos. Už tai ją labai gerbiu ir esu pasiruošęs ginti.
Labai gerbiu žmones kurie turi tvirtas pažiūras ir nebijo aplinkinių spaudimo.
Nuoširdžiai šlykščiuosi mokiniais kurie per pamoką provokavo mokytoja diskusijai ir padarę įrašą jį nusiuntė žurnaliugoms. Čia galima jį paklausyti (iškirpti vaikų klausimai todėl sunku pagauti kontekstą)
https://www.facebook.com/rita.miliute/videos/3001878216489679/
Tu gali nesutikti su mokytojos pozicija, gali jai oponuoti, ką pats sėkmingai darydavau mokykloje ar universitete, bet imtis tokių veiksmų ir žinant isteriškas nuotaikas Lietuvoje taip pakišinėti mokytoja – šlykštu ir žema.
Bjauriuosi visa padlaižūnų klika: Pradedant tos mokyklos mokytojais ir vadovybe, baigiant Klaipėdos meru, vicemeru ir švietimo ministerija (jau nekalbant apie kitus teisuolius) kurie sukruto visaip baisėtis ir smerkti.
Dar tos jų pagyros „pilietiškiems“ moksleiviams kaip paskata tęsti dzikų karjerą…
Pseudointelektualiniai bestuburiai, ką jie gali išmokyti jeigu dreba nuolat iš baimės? Teisingai dar Kudirka rašė jog lietuvį inteligentą pažinsi iš kinkų drebinimo.
Tuo tarpu mokytoja Galina rodo pavyzdį ne tik kaip specialistė turinti 45 metų stažą ir galinti pasirti paruošusi moksleivius olimpiadoms, bet ir kaip turinti tvirtas pažiūras bei nebijanti viešai kalbėti.
Net neabejoju, jog mokytoja bus „išėsta“ iš darbo kaip jau taip buvo pasielgta su mažiausiai dviem mokytojais (manau, jog yra ir daugiau atvejų tik jų nežinau) o atskiri veikėjai nusibrauks nuo kaktos prakaitą ir užsisegs dar po vieną medalį už savo sunkią kovą su „propaganda“.
Tačiau kaip trenkė nuo jų skunkais taip ir trenks. Tokio tipo veikėjai drąsus tik būriais ir tik prisitaikę prie laikmečio vėjų. Neabejoju, jog pasikeitus santvarkai jie lygiai taip pat uoliai skųs ir persekios dar kitokias pažiūras turinčius asmenis.
P.S: Gal kas iš Klaipediečių turi tos mokytojos kontaktus? Jeigu jį praras uždarbio šaltinį tai norėčiau jai kažkiek padėti, pagal galimybes, finansiškai.
https://www.lrt.lt/…/putina-gyrusi-klaipedos-mokytoja-kaip-…
https://www.delfi.lt/…/klaipedoje-mokytoja-siurpino-mokiniu…

Facebook komentarai
});}(jQuery));