Landsbergis: reikia labai kategoriškai skirti, kas yra PARTIJA, o kas yra GAUJA

maxresdefault-13

maxresdefault-13

  1. Landsbergis: reikialabaikategoriškai skirti, kas yra PARTIJA, o kas yra GAUJA

 

https://www.youtube.com/watch?v=qJZIUHw8VuE

Ėjimas į valdžia – svarbiausias, pats pagrindinis partijos požymis. Lietuvoje partijų nėra. Gaujos neteisėtai eina į valdžią.

LR Konstitucijos 55 str. „Seimą sudaro Tautos atstovai – 141 Seimo narys, kurie renkami ketveriems metams remiantis visuotine, lygia, tiesiogine rinkimų teise ir slaptu balsavimu.”

O taip pat LR Konstitucijos 119 str.  “Savivaldybių tarybų nariais Lietuvos Respublikos piliečius ir kitus nuolatinius administracinio vieneto gyventojus pagal įstatymą ketveriems metams renka Lietuvos Respublikos piliečiai ir kiti nuolatiniai administracinio vieneto gyventojai, remdamiesi visuotine, lygia ir tiesiogine rinkimų teise, slaptu balsavimu.”

Matome akivaizdžiausiai, kad jokių sąrašinių būti negali, nes jie netenkina nei lygios nei tiesioginės rinkimų teises. Viskas daroma neteisėtai. Net Laikinojo Pagrindinio Įstatymo pakeitimai negali padėti paslepiant vieno rinkėjo reikalavimą. Net Konstitucinio Teismo išaiškinimas negali padėti:

2.3. Taigi pagal Venecijos komisijos patvirtintą gerąją rinkimų praktiką lygios rinkimų teisės principas, kuris yra vienas  Europos rinkimų teisės paveldą sudarančių principų, reiškia, kad kiekvienas rinkėjas turi vieną balsą, visi rinkėjų balsai turi vienodą galią, sudarant rinkimų apygardas leistinas rinkėjų ar gyventojų skaičiaus nuokrypis nuo pasirinktos normos neturi būti didesnis kaip 10 proc. ir bet kuriuo atveju – 15 proc., nebent yra ypatingų aplinkybių.”

Mat Konstitucinis Teismas nemoka skaityti savo teksto ir pamiršta, kad kiekvienas rinkėjas turi vieną balsą ir savo sakinį pradeda skaityti nuo antros dalies, tai yra nuo lygių, ne daugiau 10 proc, apygardų.

Yra ir kitų požymių, kuriuos mini V. Landsbergis [1]:  „reik labai kategoriškai skirti, kas yra PARTIJA, o kas yra GAUJA,  nes gauja labai mėgsta pasivadinti partija, net susikurti programą politinę. Bet ji nesiliauja dėl to buvusi gauja, kuri siekia savo naudos, įsigalėjimo, užvaldymo. Nu ir tada jos triumfas, yra parazitas. Ji sunaikina tokia normalią, civilizuotą, demokratinę visuomenę. Tai nevadinkim gaujų partijomis. Valdanti gauja sunaikinanti bet ką kas galvoja kitaip, kas gali būt konkurentas, kas yra alternatyva.

 

Taip, V. Landsbergis sąmoningai pamiršta, kad pagrindinis partijos tikslas yra patekimas į valdžią. Pamiršta, nenori priminti, nes ne partiją sukūrė, o gaują.  Pagal ją ir visos kitos pasitvarkė, labai naudinga buvo, taigi nepastebėjo, kad neteisėta.

Signatarai priėmė tokį įstatymą, seniai priėmė 1992-07-09,  V.Landsbergis užtvirtino. V.Landsbergis iki šiol pamiršta, signatarai apsimeta negirdintis. Tokia yra tvarka. Taip vyksta neteisėtas Lietuvos valdymas.

 

Literatūra:

  1. 2021-03-12 ekspertai.eu „V. Landsbergis: reikialabaikategoriškai skirti, kas yra PARTIJA, o kas yra Gauja” https://www.ekspertai.eu/vlandsbergisreikia-labai-kategoriskai-skirtikas-yra-partijao-kas-yra-gauja/

 

Pagarbiai : dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

2021-03-14

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));