Laba diena, asmenų aptarnavimo skyriaus vedėja, Asta Bogušiene,

Document-page-001_2

Document-page-001_2

Laba diena, asmenų aptarnavimo skyriaus vedėja, Asta Bogušiene,

 

Jūs ir vėl dėl neaiškių priežaščių neatsakėte į mano paprastą klausimą. Aš padidinu dabar raidžių dydį ir paryškinu raudonai.

 

Ar Gerb. Gitanas Nausėda skaitė mano atsiųstą 2019 m. rugsėjo 10 d. laišką?

 

Pasikartosiu dar kartą. Nerašinėkite man to, ko neprašau – visokių istatymų, straipsnių… Aš neatlieku Jūsų žinių egzamino. Aš noriu gauti atsakymą į mano konkretų klausimą. Stebiuosi, kaip Jūs sugebėjote iki vedėjos pakilti taip neatidžiai rašinėdama žmonėms apie tai ko Jūsų nėra klausiama, gaištate tiek mano, tiek savo laiką, tai yra labai neprofesionalu. 

 

 

Pagarbiai,

 

 

Remigijus Guobys PhD
CEO
 
Fort Engineering Ltd
Unit E 
Bramingham Business Park 
Enterprise Way 
Luton Bedfordshire 
LU3 4BU

 
E: remis@fortengineering.co.uk
M: +44 (0) 780 878 9515
Visit our website: www.fortengineering.co.uk

 

 

Document page 001 2

 

Document page 002

 

On 8 Oct 2019, at 07:00, Asta Bogušienė <Asta.Bogusiene@prezidentas.lt> wrote:

 
Dr. Remigijui Guobiui
 
 
Su Jūsų 2019 m. rugsėjo 10 d. skundu, gautu Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijoje, susipažinta.
 
Atsakydami į Jūsų kreipimąsi, atkreipiame dėmesį, kad Lietuvos Respublikos Konstitucijos 109 straipsnio 1 ir 2 dalyse nustatyta, kad teisingumą Lietuvos Respublikoje vykdo tik teismai; teisėjas ir teismai, vykdydami teisingumą, yra nepriklausomi. Konstitucijos 114 straipsnio 1 dalis nustato, kad valstybinės valdžios ir valdymo institucijų, Seimo narių ir kitų pareigūnų kišimasis į teisėjo ar teismo veiklą draudžiamas ir užtraukia įstatymo numatytą atsakomybę. Teisėjams negali būti daromas joks politinis, ekonominis, psichologinis, socialinis spaudimas ar kitoks neteisėtas poveikis, kuris galėtų turėti įtakos jų sprendimams (Lietuvos Respublikos teismų įstatymo 3 straipsnio 3 dalis).
 
Kadangi Jūsų skunde pateikiama informacija yra susijusi su konkrečių teisminių procesų (bylų) eiga, informuojame, kad teisėjų priimami sprendimai gali būti skundžiami proceso įstatymų nustatyta tvarka aukštesniajam teismui. Jau įsiteisėję sprendimai taip pat gali būti peržiūrimi asmens prašymu Civilinio proceso kodekso ir kitų procesinių teisės aktų nustatyta tvarka ir sąlygomis.
 
Dėl galimai pažeistų teisėjams keliamų etikos ir drausmės reikalavimų asmuo turi teisę kreiptis į Teisėjų etikos ir drausmės komisiją ir pateikti visus jam žinomus faktus apie teisėjų galimai padarytus pažeidimus.
 
Konstitucijos 118 straipsnio 1 ir 3 dalyse nustatyta, jog ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja prokuroras; prokuroras, vykdydamas savo funkcijas, yra nepriklausomas ir klauso tik įstatymo.  Prokurorams negali būti daromas joks politinis, ekonominis, psichologinis, socialinis spaudimas ar kitoks neteisėtas poveikis, kurie galėtų turėti įtakos jų priimamiems sprendimams, asmenims (įskaitant valdžios institucijas) draudžiama duoti prokuratūrai įstatymuose nenustatytų pavedimų ar įpareigojimų arba kitaip kištis į prokurorų veiklą (Lietuvos Respublikos prokuratūros įstatymo 11 straipsnio 3 dalis). Prokurorų proceso veiklą kontroliuoja, ir skundus dėl jų priimamų sprendimų nagrinėja aukštesnysis prokuroras ir teismas.
 
 
 
Pagarbiai
 
Asta BOGUŠIENĖ
Asmenų aptarnavimo skyriaus vedėja
Tel. +370 706 64059
Faks. +370 706 64145
 
Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
 
Facebook komentarai
});}(jQuery));