Kristupas Krivickas kaltinamas bandęs papirkti rinkėjus

VRK vakar buvo gautas pranešimas iš Gargždų socialinių paslaugų krizių centro, kad vienas iš kandidatų į Seimą Kristupas Krivickas bandė kartu su socialiai pažeidžiama moterimi patekti į vieną butą, ir šio buto šeimininkės dukrai davė pinigų.

„Taip, mums žinomas toks atvejis, nes policija gavo pranešimą, kad į Socialinių paslaugų centrą bando patekti žurnalistas Kristupas Krivickas, – pasakojo policijos pareigūnė, – išvažiavę policijos pareigūnai pasikalbėjo su socialine darbuotoja, ir išsiaiškino, kad situacija yra tokia – minėta moteris, kuriai savivaldybė yra suteikusi gyventi šiame bute kartu su nepilnamete dukra, paskambino žurnalistui K.krivickui, ir pranešė, kad jai yra apribota teisė išeiti iš šių patalpų. Situacija yra tokia, kad pašaliniams asmenims yra neleidžiama patekti į minėtą centrą, išskyrus specialiasias tarnybas. Tačiau tas faktas, kad jis neva bandė duoti pinigų tos moters dukrai, iš tiesų yra nepatvirtintas. Policijos pareigūnai viską išsprendė vietoje, jokių pareiškimų nebuvo gauta, buvo tik perspėjimas, kad tokių bandymų neturėtų būti”.

Apie tai soc. tinkluose pranešė kitas kandidatas Kazimieras Juraitis :

 
https://www.youtube.com/watch?v=Ui8TGykbCwI
 
Kristupas Krivickas papirkinėja rinkėjus! 2019 09 08 Kazimieras Juraitis 2019m. rugsėjo 8d., t.y. iškart po rinkimų, Gargžduose įvyko rinkimų aptarimas, kurį organizavo VRK. Didžiausia naujiena, pretenduojanti į sensaciją,, kurią nutyli visa didžioji žiniasklaida buvo ta, jog kandidatas į LR Seimą Kristupas Krivickas į konferenciją neatėjo todėl, kad vos pora valandų prieš renginį jis bandė papirkti rinkėją, dėl ko buvo iškviesta policija, apklausiami liudininkai ir pan.. Ši naujiena ir rinkėjų papirkinėjimas būtų įprastas reiškinys rinkimuose, jeigu ne pagrindinis Kristupo Krivicko rinkiminis šūkis: į LR Seimą jis einąs, kad pažabotų korupciją! (Kaip žinia, rinkėjų papirkinėjimas – viena iš politinės korupcijos formų). Visi kandidatai sutarė, jog politinė reklama buvo vykdoma, pažeidžiant kandidatų lygiateisiškumo principą ir nedalyvaujant LRT – pagrindinei visuomenės (t.y. Tautos) televizijai. Kita plačiajai visuomenei nežinoma naujiena – pažeidžiant Rinkimų Įstatymą, kandidatui į LR Seimą Kazimierui Juraičiui tuo metu, kai jis buvo neliečiamas metu, buvo apribota jo laisvė – policija jam atsiuntė jau du šaukimus su įsakymu prisistatyti į Vilniaus probacijos tarnybą. Į kandidato klausimą, ar jo dar nesuims, Klaipėdos rajono Policijos komisariato viršininkė Rasa Stasiulaitienė pažadėjo, kad kolkas kandidatą Kazimierą Juraitį paliks laisvėje.
Facebook komentarai
});}(jQuery));