Kokią plastinę operaciją A. Sadeckas pasiūlytų mergaitei?

Kokią plastinę operaciją A. Sadeckas pasiūlytų mergaitei?

 

 
Paskelbta: 2013-05-23 22:11 Autorius: ekspertai.eu
Alvydas Sadeckas
Alvydas Sadeckas

Žiniasklaida praneša, esą, Laimutė Stankūnaitė artimiausiu metu gali išvykti į užsienį su mažamete dukra, kuri buvo pripažinta nukentėjusiąja pedofilijos byloje, kol teismas nusprendė, kad jokios pedofilijos nebuvo.

Anot „Info TV“ šaltinių, L. Stankūnaitė sakė, jog tai poros savaičių klausimas.

Šiuo klausimu pasisakė ir buvęs kriminalinės policijos vyriausiasis komisaras, buvęs Seimo nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas bei vienas įmonės „Ekskomisarų biuras” steigėjų Alvydas Sadeckas, kuris užsiminė ir apie teorinę plastinės operacijos galimybę.

„… apsauga gali būti užtikrinama ir užsienio valstybėse. Įstatymas numato identifikacijos pakeitimą, dokumentų pakeitimą, netgi ir galimas plastines operacijas ir taip toliau“, – „Info TV“ žurnalistams pasakojo A. Sadeckas.

ekspertai.eu komentaras3 07

Hm. Ir kodėl čia prisimena dienraštyje „Lietuvos žinios” spausdintas straipsnis „Pedofilai: jie kol kas laimi”? Ir ypač šita vieta apie šešis kartus teistą pedofilą Leonidą Gotlibą, turėjusį įspūdingą klientų ratą, kuris niekada taip ir nebuvo nustatytas: „Žiniasklaidoje sklando versija, jog teisėjas Vytautas Kastytis Antanėlis (šiuo metu dirbantis advokatu) bylą įslaptino todėl, kad joje figūravo vieno garsaus politiko, susijusio su specialiosiomis tarnybomis ir ekskomisarais, pavardė.”

O kalbant rimtai, įdomu, kokią plastinę operaciją A. Sadeckas pasiūlytų mažametei mergaitei?

logo bottom
Facebook komentarai
});}(jQuery));