Kaune, Rokų mikrorajone – Gedimino Pilis -2 projektas

Rokaiskaitai2

Rokaiskaitai2

Kaune, Rokų mikrorajone – Gedimino Pilis -2 projektas

Kristina Sulikienė

Neįsivaizduoju, kokiu idiotu reikia būti, kad lieptum nukasti MOLIO šlaitus Rokuose, kurie yra poledymnečio baltų gyvenvietės vietoje – taigi, sluoksniai labai seni, ir tvirti – ir juos užpilti su SMĖLIU.

Net darželinukas žino, jog smėlis – tai biri substancija, o molis – patvari, iš kurios stato net krosnis.

Rokaiskaitai2

„Autokausta“ labai dideliu greičiu nuo vakar griauna visiškai palei gyvenamųjų namų sklypus aukštus geležinkelio šlaitus, kurie buvo sugadinti dar 2006 metais, plaunant pinigus per EU projektą – šlaitai buvo nuvalyti nuo juos laikiusių krūmų, medžių, ir palikti sugriūti. Vėliau buvo antras projektas, kai buvo „taisomi“ tyčia sugriauti šlaitai.

Dabar, kiek matome, trečias etapas – ne tik griaunami, bet ir kasami šlaitų pamatai, ir toliau formuojamos bus nuošliaužos Rokų mikrorajone – bus laukiama, kad įgrius gatvė su visais namais.

Beje, tik pradėjus „rekonstrukcijos darbus“, buvo pasikasta po 2011 metais pastatytu nauju tiltu – rokiečiai baiminasi, kad ir jis jau ims griūti, nes Rokų kaimo pusėje iš po tilto pakastas molis taipogi. Užlipti ant tilto reikia stengiantis nepataikyti į žiojinčias skyles, nes pabyrėjusi žemė, įsmukę šlaitai. 

Matjošaiti – AŪŪŪŪ!!!

Karbauski – kur tu? 

Kas nors??

P.S. Rokų kaime gyvena Seimo narys Kazimieras Starkevičius, bet jis per daugelį metų įprato nieko “nematyti” – nematė, kai jam po langais žemėtvarkininkai grobstė ir į kairę- į dešinę dalino bet kam grąžintiną žemę, todėl nemato ir kai griaunami jo gimtieji Rokai. Na ir kas – jo namas toli, ir po juo nesikasa joks ekskavatorius. 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));