Karantinas tęsis ir 2022 m., praėjus metams po masinio gyventojų vakcinavimo

DSC_0314-scaled

DSC_0314-scaled

Šiandien prezidentas Gitanas Nausėda pareiškė, kad labai svarbu visiems išaiškinti skiepų naudą, kad visi žmonės galėtų džiaugtis laisvėmis, kaip ir iki pandemijos. Tuo žmonėms suteikiama viltis, kad neva po kelių mėnesių, visus masiškai paskiepijus, karantinai, blokados, komendantai ir kitos komedijos baigsis:

 

https://www.lrp.lt/lt/sveikatos-ekspertu-taryba-vakcinos-greitai-pasieks-lietuva-dabar-svarbiausia-atsakingas-pasirengimas-skiepijimo-procesui/35252

 

36809648 9050229 image m 63 1607926979521

Tačiau didysis gydytojas Billas Geitsas paskubėjo nuraminti šį optimizmą. B.Geitsas teigia, kad karantinas gali tęstis ir 2022 m.. Jis taip pat mano, kad restoranai bus uždaryti ateinančius šešis mėnesius. Billas Geitsas pasidalino savo prognozes per interviu CNN sekmadienį. Kaip tik tą dieną, kai JAV vėl sumušė naujus naujų covid-19 atvejų, hospitalizacijų ir mirčių rekordus.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-9050229/Bill-Gates-says-entering-worse-phase-COVID-pandemic-predicts-lockdowns-2022.html?ito=social-facebook&fbclid=IwAR2-0hzll-wBawKuvNxr8dx2_PSQ9h9YpVkWDlySKn87UX9dN7oqubGS3Lo

„Deja, ateinantys keturi ar šeši mėnesiai gali būti blogiausia epidemija”, – sakė Geitsas. Jis ir toliau nurodė palaikyti su koronavirusu susijusius verslo apribojimus.
„Kai įeisime į šią bangą, daugumoje šalies šalių barai ir restoranai bus uždaryti, ir, deja, manau, kad tai yra tinkama“, – sakė jis.
Geitsas teigė, kad jis mano, kad po visuotinio vakcinavimo gyvenimas JAV vasarą taps „normalesnis“.
Jis taip pat išreiškė optimizmą dėl būsimos Joe Bideno administracijos.

Milijardierius „Microsoft“ įkūrėjas sekmadienį interviu CNN vedėjui Jake’u Tapperiu pasiūlė savo prognozes, kai JAV vėl sumušė naujų covid-19 atvejų, hospitalizacijų ir mirčių rekordus. „Prognozė rodo, kad per artimiausius šešis mėnesius bus daugiau kaip 200 000 mirčių (dėl covid-19), – sakė B.Geitsas, – jei toliau devėsime kaukes ir vengsime kontaktų, galėtume išvengti didelio šių mirčių skaičiaus. Taigi artimiausiu metu tai yra blogos naujienos“. Jis taip pat nurodė, kad palaiko drastiškus apribojimus, įskaitant naujausią Kalifornijos gubernatoriaus Gavino Newsomo įsakymą likti namuose, kuris paveikė daugiau nei 75 procentus valstijos. „Na, be abejo, kaukių dėvėjimas iš esmės neturi neigiamų pusių”, – sakė Gatesas. „Kai įeisime į šią bangą, daugumoje šalies šalių barai ir restoranai bus uždaryti, ir, deja, manau, kad tai yra tinkama.

Geitsas pažymėjo, kad sprendimas dėl mokyklų uždarymo yra „sudėtingesnis“, nes vaikų šveitimo nauda yra didelė, o vaikų viruso perdavimo lygis yra mažas. „Teks daryti kompromisus, tačiau ateinantys keturi – šeši mėnesiai tikrai ragina mus pasistengti, nes matome, kuo tai baigsis“, – sakė jis.

Tada Tapperis ištyrė: „Kaip manote, kada gyvenimas visiškai sugrįš į tai, kaip mes gyvenome dar sausio mėnesį? Jokių kaukių, socialinio atsiribojimo ir jokių kitų apsaugos priemonių nereikia “.

Gatesas atsakė: „Be abejo, iki vasaros mes būsime daug arčiau įprasto gyvenimo, nei esame dabar, bet net ir iki 2022 m. pradžios virusas gali sugrįžti, nebent padėsime kitoms šalims atsikratyti šios ligos ir labai daug žmonių mūsų šalyje bus paskiepyta”.

„Be abejo, pasaulio ekonomika bus sulėtinta, o tai gana dramatiškai kenkia Amerikai ekonomiškai, – sakė Geitsas. Jis taip pat pasakė, kad net nuo vasaros praėjus devyniems mėnesiams, dideli viešieji susirinkimai vis tiek bus ribojami.

„Tačiau dabar galime pastebėti, kad praėjus 12 -18 mėnesių mes turime galimybę, jei mums tai gerai pavyks, grįžti į normalią padėtį“, – sakė didysis gydytojas.

 

Redakcijos komentaras:

Kitaip sakant, didysis gydytojas Bilas Geitsas patvirtino tai, ką jau kelis mėnesius kalba „Laisvo laikraščio” pašnekovai. T.y. pandemijos tikslas yra ne paleisti žmonės laisvai gyventi po to, kai visi bus vakcinuoti. Sunku patikėti, kad šios pandemijos sumanytojai taip lengvai atsisakytų šio puikiai veikiančio mechanizmo – per nupirktą žiniasklaidą skleisti terorą ir baimę, kad žmonės paklūstų absurdiškiausiems reikalavimams, pvz., per Kalėdas aplankyti tėvus ar giminaičius.

Niekas Lietuvoje neprotestuoja dėl tokio absurdiško reikalavimo, ir atrodo, kad Bilo Geitso metodika Lietuvoje jau puikiai veikia – visi sutinka su valdžia, kad ir kokias nesąmones ji darytų.

Todėl naivu tikėtis, tokia vyriausybė, kaip Ingridos Šimonytės, galėtų taip lengvai atsisakyti šio visuomenės įbauginimo ir valdymo mechanizmo.

Facebook komentarai
});}(jQuery));