Kam tarnauja telefoniniai atsakikliai?

Kam tarnauja telefoniniai atsakikliai?

 

Zenonas Volkovas

 

 

 

2020 m. rugpjūčio 27 d. labai taktiškai klaipėdietei, kuriai jau virš 80 metų, prireikė medikų pagalbos, tad nuo 13:30 h iki 17:00 h teigė pastoviai skambinusi į Klaipėdos SPC (buvusi 3 poliklinika) tel. 8 46 343 971. Dabar priklausanti Klaipėdos miesto savivaldybei ir vadinasi Klaipėdos miesto poliklinika, VŠĮ. Atsakinėjo pastoviai pajungtas autoatsakiklis. Ką autoatsakiklis atsako, manau esame patyręs ne vienas. Man labiausiai „patika“ ir prajuokina kai atsako, jok dėl mano saugumo, pokalbis bus įrašomas.

Minėta (redakcijai duomenys žinomi) garbaus amžiaus moteris, neprisiskambinusi, susiruošė į polikliniką. Registratūroje darbuotojos vaikšto kas kur, šnekučiuojasi, retkarčiais garsiai juokavo. Pacientė keletą kartų nutarė paskambinti, deja linksmosios darbuotojos, į skambantį telefoną, net nesiteikė kreipti jokio dėmesio, klijentų nebuvo, toliau užsiiminėjo juokeliais. Užsiregistravusi mūsų pašnekovė pretenzijų neturėjo, tik paminėjo, kad darbuotojos gaunančios atlyginimus, piktnaudžiauja savo darbu. Užrašė rugpjūčio 31 d. už ką yra dėkinga.

Tik jai rūpi ir viešas interesas,  labai norėtų, kad su tais atsakikliais nebūtų kvailinami kiti žmonės, kurių ji, beje ir aš, žinome ne vieną atveją.

Nors poliklinika priklauso Klaipėdos miesto savivaldybei, tačiau jinai, kaip ir aš esame įsitikinę, kad padoriausias ir sąžiningiausias laikraštis yra „laisvas Laikraštis“, todėl tikisi, kad jį skaito ir SAM ministras A.Verygą, kuris privalėtų pareikalauti panaikinti trukdžius tarp poliklinikos ir gyventojų bendravimo. Dabar 32 pacientai pasakoja, kodėl nerekomenduoja naudotis šia Klaipėdos miesto sveikatos priežiūros centru.

Anksčiau kai nebuvo atsakiklių, tai laikydavo nukeltą telefono ragelį, dabar technikos amžius, nebereikia net nukėlinėti telefono ragelio, blokuoja autoatsakiklis. Kiek žinau „laisvą Laikraštį“ skaito ir prezidentas, ir Seimo nariai ir kitos tarnybos. Jeigu neskaitytų, tada nebūtų noro laikraštį, rašantį vien tiesą, sunaikinti.

Facebook komentarai
});}(jQuery));