Rekomendacijos, kaip elgtis su „šūdo malūno” atstovais eitynių metu irgi nepakenktų…

sudu
EITYNĖS – APSAUGA – ATMINTINĖS
Kol jie laiko mus avinais ir svarsto leist iš gardų ar ne, manau, SVARBU VIENAS KLAUSIMAS, kurį neabejoju organizatoriai jau sprendžia ir formuoja savo apsaugos padalinius renginio metu.
DĖL PROVOKATORIŲ IR APSAUGOS. SIŪLYMAS.
Reikia išsamios ATMINTINĖS DALYVIAMS, kad KIEKVIENAS eitynėse galėtų būti „apsauga”, t.y. kaip elgtis su įtartinais asmenimis, kur raportuoti, kaip fiksuoti , kaip elgtis, atpažinti ir t.t. Rugpjūčio 10 d. visiems buvo gera gyva pamoka kaip dirba struktūros ir kokia eiga kaip provokuojama minia, kaip keliamos riaušės.
ATMINTINĖ – REKOMENDACIJOS – kaip rekomenduojama elgtis su „šūdo malūno” atstovais irgi nepakenktų…
Manau verta FB/TELEGRAME organizatoriams sukurti atskirą grupę renginiui APSAUGA (nuo provokacijų), kur žmonės renginio / po metu galėtų dėtis visus įtartinus asmenis, video įrašus, nuotraukus, užklausimus ir t.t. Viskas vienoje vietoje, kad nepasimestų su bendrai skelbiama informacija ir vienoje vietoje būtų galima visą apžvalgą matyti kas ką matė ir t.t.
Akivaizdu, kad judėjimo viduje infiltruotų veikėjų tikslas – užkaitinti minią ir nukreipti mūšiams prieš policiją, kad būtų galima naudotis pretekstu pasinaudoti įstatymais, dėl kurių protestuojama.
Ką manot? Ko dar reikėtų apsaugai ir apsidraudimui? Mes dabar kiekvienas apsauga!
Facebook komentarai
});}(jQuery));