Kaip mes atsidūrėme tokioje subinėje – arba tik 478972 rinkėjai pasisakė UŽ dabartinių valdančiųjų koaliciją, o 654589 pasisakė prieš

4e

4e

miego1
1 žemėlapis
SKAIČIŲ MAGIJA – PASAULIS PAŽĮSTAMAS PER PALYGINIMUS. AR VERTA EITI BALSUOTI?
Kai galvojame apie skaičius – dažnam „galvojasi” kažkaip abstrakčiai, ane? Ypač – kol tai neliečia mūsų piniginės turinio ar elektros skaitiklio parodymų…
Padariau vizualizaciją. Kad geriau suvoktume, kas atsitiko Lietuvai ir mums visiems po 2020 m. spalio 11 d. Seimo rinkimų daugiamandatėse apygardose.
1 ŽEMĖLAPIS
478972 – tiek rinkėjų pasisakė UŽ dabartinių valdančiųjų koaliciją.
Maždaug toks pats piliečių skaičius iš viso gyvena raudonai pažymėtose savivaldybėse sudėjus kartu – Kauno m., Kauno raj., Alytaus m., Alytaus r. ir Kaišiadorių mieste.
2 ŽEMĖLAPIS
2e
2e
654589 – tiek rinkėjų pasisakė PRIEŠ dabartinę valdančiųjų koaliciją, atiduodami balsus už kitas partijas.
Maždaug toks pats piliečių skaičius iš viso gyvena geltonai pažymėtose savivaldybėse sudėjus kartu – Kauno m., Kauno raj., Alytaus m., Alytaus r. ir Kaišiadorių raj. sav., Prienų raj sav.., Birštono sav., Jonavos raj. sav., Kazlų Rūdos sav.
Akivaizdu, kad „raudonieji” skaičiai kur kas mažesni už „geltonuosius”. Tai kas atsitiko, kad būtent „raudonieji” šiandien valdo šalį ir diktuoja sąlygas ne tik „geltoniesiems”, bet ir visai likusiai Lietuvai?
Atsitiko tai, kad 478972 balsus dalinosi 3 partijos, kurios šiandien aktyviausiai dalinasi Lietuvą.
654589 balsus dalinosi kitos likusios 14 partijų ir partijėlių, dalyvavusių rinkimuose.
Bet labiausiai atsitiko 3 ŽEMĖLAPIS
3e
3e
1278158 (Vienas milijonas du šimtai septyniasdešimt aštuoni tūkstančiai vienas šimtas penkiasdešimt aštuoni ❗️❗️❗️) Lietuvos piliečiai Į RINKIMUS NEATĖJO IŠ VISO! Maždaug toks pats piliečių skaičius iš viso gyvena juodai pažymėtose savivaldybėse sudėjus kartu – Kauno m., Kauno raj., Alytaus m., Alytaus r. ir Kaišiadorių raj. sav., Prienų raj sav.., Birštono sav., Jonavos raj. sav., Kazlų Rūdos sav., Kėdainių raj. sav., Ukmergės raj. sav., Širvintų raj. sav., Elektrėnų sav., Šakių raj. sav. , Marijampolės raj. sav., Jurbarko raj. sav., Panevėžio m. sav., Panevėžio raj. sav., Radviliškio raj. sav., Šiaulių m. sav., Šiaulių raj. sav., Kalvarijos sav., Raseinių raj. sav., Vilkaviškio raj. sav.
4 ŽEMĖLAPIS
4e
4e
Situacija, kurioje esame šiandien.
„Juodieji” – „miegančios” Lietuvos skaičiaus vaizdinis atitikmuo pagal gyventojų skaičių savivaldybėse.
„Raudonieji” – valdančiųjų elektorato skaičiaus vaizdinis atitikmuo pagal gyventojų skaičių savivaldybėse.
„Žalieji” – Lietuvos piliečių, kurie balsavo PRIEŠ dabartinius valdančiuosius skaičiaus vaizdinis atitikmuo pagal gyventojų skaičių savivaldybėse.
„Raudonieji” ir „juodieji” išrinko valdžią ir sau, ir ‘žaliesiems”.
Beje, Vilniaus mieste gyvena 563012 piliečių. O tai reiškia, kad, jei į Vilniaus miestą sugrūstume visus 478972, kurie balsavo už dabartinius valdančiuosius, tai Antakalnis ir Pašilaičiai dar liktų tiems, kurie balsavo prieš.
Nepilno Vilniaus gyventojų išrinkti daugiamandatininkai „šokdina” visą Lietuvą!
Tad ar verta eiti balsuoti?
Atsakymas daugiau nei akivaizdus.
Facebook komentarai
});}(jQuery));