Kaip komisaras Saulius Skvernelis girtus vairuotojus gaudė

Vievio gyventojas Pranas Pečkaitis „Laisvam laikraščiui” papasakojo, kaip legendinis policijos komisaras, dabar – premjeras Saulius Skvernelis su gaujomis Trakų rajone „kovojo”.

S.Skvernelis mėgsta girtis šiuo laikotarpiu – pasak premjero, visos Trakų organizuotos nusikalstamos gaujos jo labai bijojo.

Tačiau matyt, premjeras mėgsta kiek pagražinti.

https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/garsioji-skvernelio-byla-paviesintuose-dokumentuose-tikroji-nuobaudu-istorija.d?id=80886137

 

Mat apie tikrąją Skvernelio kovą su „nusikaltėliais” redakcijai papasakojo Vievio rajono gyventojas Pranas Pečkaitis.

Pasak jo,  girtas Vievio rajono seniūnas Ivaškevičius padarė avariją, įvažiavęs į jo automobilį, ir vėliau pabėgo iš įvykio vietos. P.Pečkaitis išsikvietė policiją – policininkai nuėjo prie Ivaškevičiaus namo, pastarasis jų neįleido, ir policijos „tyrimas” baigėsi.

Kitą dieną P.Pečkaitis parašė pareiškimą Trakų policijai dėl šio nusikaltimo – girto seniūno Ivaškevičiaus sukeltos avarijos ir pabėgimo iš įvykio vietos. Nusikaltimą ėmėsi tirtis pats legendinis komisaras Saulius Skvernelis. Komisaro tyrimas apsiribojo tuo, kad jis paklausė, ar seniūnas Ivaškevičius vakar girtas vairavo ir sudaužė svetimą automobilį. Tas neprisipažino, ir vėliau pasakė, kad automobilį vairavo jo žmona. „Tai kad jis neprisipažįsta”, – nukentėjusiajam Pečkaičiui pranešė legendinis komisaras Saulius Skvernelis. Tuo policijos „tyrimas” ir baigėsi, ir šis vietos seniūno padarytas nusikaltimas taip ir liko neištirtas.  

 

  

 

 

 

„Antram nėštumo mėnesyje 2006-09-14 į mūsų sustojusį spūstyje automobilį atsitrenkė apvažinėjantis lėtėjimo juosta kitus vairuotojus Kareivių gatvėje, Vilniuje, – pasakoja viena Ll skaitytoja, – kraujais paplūdusi buvau su neštuvais išvežta i ligoninę. Tris mėnesius negalėjau vaikščioti. Policija mėgino apkaltinti mus, tačiau išaiškinus eismo taisykles gavau S. Skvernelio raštą, jog kaltu pripažintas UAB „Dartoma” vairuotojas Cacarenko ir nubaustas 160 litų bauida. Teismas priteisė trisdešimt tūkstančių litų už sveikatos sutrikdymą. Tačiau UAB „Dartoma” bankrutavo ir aš antstolei sumokėjusi 300 litų skolintų pinigų atlyginimą už išieškojimą negavau nieko nes neliko pinigų. Dukrytė gimė su pažeidimais tačiau įrodyti, kad tai nuo avarijos Durnių laive neimanoma. Nesunkiai nustatėme, kad UAB-as policijai mokėjo nuolatinį mokestį už išsukimą nuo kaltės autoįvykiuose. Tuos UAB-us sustabdė tik likviduodami.

Facebook komentarai
});}(jQuery));