Kai tik ištinka konservatorių antplūdis, tai ne tik vienas, bet visi Tėvynės anūkai žino, kas toliau bus

kiaules
Kai tik ištinka konservatorių antplūdis, tai ne tik vienas, bet visi Tėvynės anūkai žino, kas toliau bus. Ir negalvokit, kad čia kam aukštybėse jūsų sveikata, lovų ir mirčių skaičius ar kokie nors juokingi pišpasiai taip jau labai rūpi. „Kova” su korona – tik patogi dūmų uždanga, visiškos situacijos kontrolės ir sąlygų tikrajam darbui užsitikrinimas , kurią tęs kiek galės.
Nes taip lengviau strategines įmones paversti bendrovėm ir po to privatizuoti. Aišku, pastatys antrą „Independensą”, nes šitas, kuris kainavo kaip trys, jau senas. Padidins visus įmanomus ir neįmanomus mokesčius ir prigalvos dešimtis naujų, o kad kainos šaus aukštyn, tai net sakyt nereikia. Ir kas tada?
Teisingai, Vatsonai – pradės eilinę, paskutinę ir sprendžiamąją „kovą” su „šešėliu”. Drebėkit turgūs ir kioskeliai! Dar šimtąkart „pagerins verslo aplinką”, įstatyminę nesąmonių bazę ir pradės žiaurias akcijas, kad visi brangūs Lietuvos mokesčių mokėtojai prie progreso prisidėtų.
Bet tie neprisidės, nes jei visus mokesčius sumokėtų – valstybei pašalpoms neužtektų, tai juos su malonumu gaudys ir tampys pririšę už kojų po panoramas. O kai nieko papildomai nesurinks, tai ką tada darys? Teisingai, atspėjot – paskelbs, kad dėl visko kalti ne jie, o „korupcija” ir paskelbs prieš ją dar vieną kryžiaus žygį.
Tam, kad geriau sektųsi, turiu pasiūlymą. Kadangi jau trečią dešimtmetį korupcijos pandemijos niekas nesirengia suvaldyti, tadangi reikia panaudoti vaisingą koronaviruso sunaikinimo patirtį.
Paimam iš Eligijaus Masiulio, eilinio rajono „viešųjų” pirkimų daugiamečio laimėtojo ar šiaip daktarėlio korupcinio kraujo. Sulašinam STT viršininkui, šventajam Gabrieliui, Andriui ar Ingridai -ir štai, po savaitės kiek turėtume galingų antikūnių! Nuskaitom jų genetinį kodą, prigaminam marmalo ir – pirmyn!
Niekšai, visi vagiai! Valstybinę tarnybą, diplomatinį korpusą ir visus į visur renkamus narius priverstinai, kartą per mėnesį subadom. O kas nesutinka – neįleidžiam į valstybinius pastatus, gėrimų krautuves, restoranus ir teniso kortus, grožio salonus ir atjungiam nuo Zoom.
Aišku, vieni garantuotai numirtų nuo anafikorupcinio šoko. Kiti gal pabandytų duot kyšius nuo antikyšinių skiepų. Bet vis gyvent, pragyvent ir išgyvent būtų lengviau. Kasdien skelbtume apie atvejus ir mirtis, CNN gal parodytų ne tik Lietuvos G tašką, bet ir kitus organus.
Pasikalbėjau su ekspertais infekcinėj ir Pravieniškėse. Tai tie abejoja, kad laikinai Lietuvos teritoriją administruojančių asmenų imuninės sistemos antikūnius gamintų, nes organizmo ląstelės puola tik svetimus baltymus. O kaip jums atrodo?
Facebook komentarai
});}(jQuery));