Kai nukrenta kaukės: LL – saugumo laikraštis? (?)

Kai nukrenta kaukės: LL – saugumo laikraštis? (?)

Posted: August 23, 2018 in Uncategorized

Rolandas_Paksas-_horizontali_foto

 

 

Nuotr. Prezidento Rolando Pakso, pastaruoju metu laiminčio vieną po kito tarptautinius procesus, apšmeižimas “antisisteminiame laikraštyje” galutinai parodė, kam jis iš tikrųjų priklauso.

 

Nežinau, kaip jūs mieli fanai ir antifanai, ir pusfaniai, bet man net šilta pasidarė, kai vieną vakarą propaksistinis, antilandsbergistinis laikraštis pavardė Ožio chuntos lygio “trydą”.

 

Ožio chunta organizavo ir stimuliavo ir “violetinę revoliuciją”. KGB agentas “Matilda” sausio 13-ąją, pasityčiodama iš žuvusiųjų Loretos ir kitų, kalbėjo apie sysalus ir nuogus p…alus, bet ne apie po tankais žuvusius jaunuolius, bei kritusius nuo iki šiol niekas negali pasakyti – kieno kulkų?

 

Juk tas KGB agento “Matilda” kalbėjimas apie tuščią, kiaurą ir nieką naudingas tik Ožio chuntai – buvo nukreiptas dėmesys ne tik nuo s 13 operacijos, kurioje įvykdyti nusikaltimai žmogiškumui – buvo nukreipiamas dėmesys ir nuo Hagos tribunolo, kuris gavo per 1,5 mln. afganų liudijimų, jog Afganistano karo metu buvo vykdomas genocidas.

 

Visas šou su Venckiene irgi naudingas ne bet kam, o valdančiajai “elitai”.

 

Juk su tvarkiečiu Valodia padarėme mažą eksperimentą – nufilmavome savo filmuką Klonyje,

 

 

 

ir paleidome į eterį, kas darėsi!!Pasipylė kirpėjų, pardavėjų, šlavėjų ir viso kito “violetinio elito” skambučiai, ir netgi naktį!

 

Štai kirpėja bolonkė man rašė per facebooką 22:22 “būk gera išimk tą video, jis labai kenkia”.

Buvo sukurta istorija, jog beviltiška Karolio peticija, po kuria niekas nesirašo – todėl beviltiška, nes aš su Valodia sukūriau tą filmą, o ne dėl to, kad pati istorija išsisėmusi ir beviltiška.

 

Dar Ožio chuntos elitas, kurį sudaro neprisipažinę KGB agentai , persigando, kai įvardijau, jog “Teisėjas -Lemtis” yra karininko (berods, lakūno) vaikas, ir dar mokyklos laikais vykdė pamokų metu teroro aktus (bandė pasprogdinti mokyklą, nes gerai išmanė chemines reakcijas), todėl galėjo būdamas vaikas būti užverbuotas į KGB.

\

Ištiko isterija, kad “Klonio istorija” labai gražiai buvo derinama vos ne kaip specialiųjų pajėgų dalinyje su teismais, prokuratūra, antstoliais, vaikų teisėm ir visais kitais, su kuo kažkas iš “aukščiau” viską derino.

 

Kirpėja bolonkė puikiai žinodavo, kada šturmuos, kada nešturmuos, visus vaikė iš gatvės, nors dabar kaltinama gaujos kūrimu, ir ilgą laiką nesugebėjo tuo savo neadekvačiu buvusiu elgesiu pamanipuliuoti – jog ji kaip išdurnėjusi visus vaikė iš gatvės. Kur nereikia – ji rėkauja, kur reikia – tyli kaip ungurys.

Visa Klonio istorija, o dabar ir Rolando Pakso pakartotinis šmeižimas – naudingas tik valdančiajai “elitai”, kuri yra ne kas kitas, kaip Ožio chuntos projektas (pasižiūrėkite, kaip uoliai komjaunuoliškai Baką puolą rusai, kaip uoliai naujieji “gelbėtojai” URM ministeriją atidavė komunistui ir komjaunuoliui ir t.t.)

 

O visas Ožio puolimas yra kaip visose spectarnybininkų “šaikose” – tik “dėl akių”, kad niekas nesuprastų, jog tiek “nuoširdžiai ir atkakliai kovojantis už tiesą” KK arba RR (raudonasis ruporas”, tiek ir LL yra valdančiojo elito projektai, stipriai kontroliuojami tiek Daukanto, tiek ir Vytenio, tiek ir Jankiškių gatvių.

 

Apie violetinį projektą, ir visas jų nesąmones – čia:

 

 

 

 

 

straipsnio autorė Kristina Sulikienė kažkodėl nepasirašė savo autorystės

 

Kai nukrenta kaukės: LL – saugumo laikraštis? (?)

 

Report this ad

 

Report this ad

Share this:

 
Facebook komentarai
});}(jQuery));