Kada D.Grybauskaitė pradės taikyti sau savo lozungus :„Įstatymo viršenybė ir pagarba žmogaus teisėms yra neatsiejama teisinės valstybės dalis”

2017-11-29 d. 11 val. Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija Seime „Lietuvos Prezidentė: Įstatymo viršenybė ir pagarba žmogaus teisėms yra neatsiejama teisinės valstybės dalis.

Spaudos konferencijoje dalyvauja Lietuvos žmogaus teisių stebėtojų sąjungos pirmininkas ir tęsiamos akcijos už teisingumą Lietuvoje organizatorius Donatas Šulcas.

 

Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, pasirašiusi Užsieniečių teisinės padėties įstatymo pataisas, paskelbė: „Įstatymo viršenybė ir pagarba žmogaus teisėms yra neatsiejama teisinės valstybės dalis. Tie, kurie pamina visuotinai pripažintas žmogaus teises ir laisves, privalo žinoti, kad demokratiniame pasaulyje yra nepageidaujami“.

 

Pranešėjai kviečia Respublikos Prezidentę pradėti taikyti šiuos, jos paskelbtus, reikalavimus ir Lietuvoje. Pradėti siūloma nuo asmenų, kurie Lietuvos valstybės vardu vykdo teisingumą – teisėjų.

Facebook komentarai
});}(jQuery));