skip to Main Content

Kada baigsis tas Lietuvos karas su Rusija, tiksliau su pačia savimi?

Kristina Sulikienė

Jau eina ketvirti ar penkti metai, kai Lietuva kariauja su Rusija. Per visas įmanomas spaudos ir ne spaudos priemones propagandininkai rėkia, jog dar reikia atsilaikyti dieną dvi, ir Rusija jau užpuls.

Ministeris su varlyte – klounas buvo, klounu ir liko – vis tik 2 diedelius užmušus, reikia vykdyti klounados nurodymus – netgi knygas kaip atsilaikyti rūsiuose prieš Rusiją – dalino.

Karui besiruošianti Lietuvos kariuomenė buvo mokoma gražiai žygiuoti – be jokių liemenių, šalmų: čia matyt būtų reikėję prie rusų tankus taip apeiti 5 km ratu rikiuotės aikštėje, ir tada beginkliams sugulti – juk savanoriams net šautuvai paskelbus karą Rusijai, nepriklausė. Buvo išparceliuoti ir velnias žino kur išvežti.

Karui besiruošianti ar jau paskelbusi tą karą Lietuva sugalvojo grąžinti šauktinius, aišku, ministeris su varlyte pamiršo, jog reikėtų teikti Seimui įstatymą pakeisti.

Jaunuoliai iš visų pakampių suvažiavo žygiuoti, ir mirti nuo meningokoko.

Pasipylė nuotraukos, kur kariai miega „parašose“, tarsi čia būtų SSRS armija -2, tik blogesnis variantas. Rėkė rėkė ir vėl nutilo. Iki kitos mirties nuo meningokoko. Tada parėkavo kažkas iš „karių teisių“ ir vėl nutilo.

Karių teisių gynimas laikomas „vatnykizmu“, bet jeigu dar gintų ką nors, o ne vaidintų – gal bent būtų verta taip vadinti.

Vieni vaidina, kad kovoja su Rusija, o kita dalis agentų, slaptų ir atvirų bendradarbių vaidina „vatnykus“ – kad būtų jiems su kuo kovoti šešėlių kare, ir melžti evrosojūzą „terorizmo“ ir „kovos su Rusija“, su kuria patys ir kariauja,  pinigų.

Nueinama iki absurdų. Tas pats Vytauto Didžiojo universitetas, kuris dėl Donbaso ir komunistinių idėjų palaikymo nebepratęsė sutarties su Miqueliu Puertas, toleruoja iš VDU kompiuterių su Donbaso liaudies respublika susirašinėjantį Ramūną Alaunį.

Nors dėstytojai negali būti kairiųjų pažiūrų, tačiau nuo rugsėjo įstojęs Karolis Grabauskas, istorijos pirmo kurso studentas apie komunizmą, ir KGB naudą, ir gėrį, buvo išūžęs visą HMF pastatą ir kartu naują „stikliaškę“, o VDU valdžia iš viso nereagavo: ta pati valdžia, kuri principingai atleido „vatnyką“ Puertą.

Dėl Karolio Grabausko, kuris neatskleidžia, kas jį sieja su antiteroristinės rinktinės „Aras“ vadu Viktoru Grabausku, komunistinių idėjų teko kreiptis aukščiau. Su prašymu „patraukti agentą“. Tą pačią dieną jis nutilo pliurpti tas nesąmones. Nes darbovietė „atšaukė“. Tačiau „įvedė naują programą“ – Baltarusija.

Nuo sausio mėnesio prasidėjo pliurpimas apie Baltarusiją: 19 metų jaunuolis šlovina Lukašenką, ir vėl save vadina „vatnyku“. VDU principingam rektoriui Augučiui svarbiausia, kad  VDU bendruomenė tinkamai kovo 11-ąją pagerbtų Strazdauskaitę, daugiau jam nesvarbu. O komunistai ir Lukašenkos režimo fanai – veši universitete. Tačiau Karoliui Grabauskui nieko nebus: provokatoriai niekada neatsako baudžiamąja tvarka. Ir kitokia. Bet ar tikrai?

Buvo čia per visą karo su Rusija epopėją labai suaktyvėję „vatnykai“, kurie reiškėsi nuo ryto iki vakaro, visur iš eilės, ir skelbė, jog reikia daryti socialistinę revoliuciją.

Tiek rėkė, kad nuo jų pabėgo tikras socialistas Algirdas Paleckis, nes suprato, kad nieko gero čia nebebus.

Kadangi taikinys buvo Algirdas Paleckis – jį valdžia turėjo sodinti „iki gyvos“, bet jis pabėgo nuo provokatorių, tai valdžia ėmė ir susėmė provokatorius.

Yra toks dėsnis: provokatorius neatsako, jeigu jam pavyksta darbas su taikiniu. Kai nebepavyksta – tada jau griebiamas jis pats.

Visame šitame fone, kai ir universitete, ir visur kur pasisuki, išlindę jau kelinti metai labai aktyvūs „vatnykai“, ant kurių rėkia labai aktyvūs „troliai“, paprastam Lietuvos piliečiui tenka dirbti, mokytis, ir nesikrauti lagamino – kaip dainuoja toje dainoje, atliekamoje per „Dainų šventę“.

Tačiau visada ir kyla klausimas „qui bono?“. Kas laimi iš šių visų provokacijų,  komunizmų skelbimų, Lukašenkos garbinimų, rėkimų apie socialistinę revoliuciją? Čia turėjo laimėti tie, kurie rengė planą paskelbti Rusijai, o gal ir Baltarusijai karą.

Viskas turėjo pavykti su Hilare Clintone, o Barakas Obama jau apie Kalėdas buvo nusprendęs  skelbti karą, turbūt trečią pasaulinį.

Trumpo išrinkimas sumaišė vatnykams ir troliams visus planus.

Dabar tie visi apgailėtini klounai verkia, jog nėra Lietuvoje žodžio laisvės. Bet prokurorai turbūt irgi ne guminiai. Kiek galima tampytis su iš vienos pusės „Rusija puola ir tuoj užpuls“ fanatikais, o iš kitos – socialistinės revoliucijos šaukliais, nors abiejų veiksmai atrodo grynų gryniausia klounada.

O tai, kad užknisa vienodai abu flangai, rodo ir baudžiamoji byla dėl to, kad vienas aktyvus „patriotas“ įvairiuose komentaruose šmeižė Putiną, ir kurstė susidoroti prieš rusų tautybės asmenis. Dabar nebekursto.

O štai Vaidas Lekstutis mėgo vadinti lietuvių tremtį „prasivėdinimu grynu oru Sibire“.

Galima tik spėlioti, ar jis išsisuks. Milda Bartašiūnaitė rašinėdavo, jog lietuvius trėmė dėl žydų žudymo  – tačiau  tremtis įvykusi 1941 06 14 niekaip nesusieina su šitais kliedesiais. Milda Bartašiūnaitė nutilo, tačiau įdomu būtų sužinoti, kaip jos veikla buvo įvertinta.

Vienas aršiausių „socialistinės revoliucijos“ šauklių – labai stiprus antisemitas. Kaip šioje vietoje susieina jo prieštaraujančios idėjos – turbūt aišku tik tiems, kas jį provokavo ir finansavo. O kad visuomenė nesužinotų, kaip buvo vykdomas Lietuvos karas prieš Rusiją, tai yra pačią save, tai didžiausius rėksnius nuteis, ir bus ramu ant žemelės šios.

Tačiau ar tai išspręs problemą – jog kariuomenė vis dar išvogta, kariai tarnybos metu žaidžia futbolą, arba netgi mušasi prie parduotuvių, kartais ir daliniuose – suskaldo vieni kitiems žandikaulius – šauktiniai rūko žolę, arba net miršta nuo infekcijų.

Kaip vatnykų ir antivatnykų sukūrimas padėjo sustiprinti kariuomenę, ir ką daryti šiandien, kai paaiškėjo, jog čia tėra vienas didelis informacinis „fūflo“ – skirtas plauti landsbergistano šalies piliečiams, jų fondams ir VšĮ gausius „kovos su Rusija“ fondus, kai šitame kare prakišome mes, Lietuva.

Nes jeigu ir neskaičiuotume prarasto eksporto, importo, tai dabar peržvelkime keletą metų atgal: ar produktyvus buvo gyvenimas, gyvenant šitame idiotiškame informaciniame triukšme?

Kai kiekvieną dieną mums praneša, kad jeigu ne rytoj tai poryt užpuls Rusija?

Kai Seimas skubos tvarka svarsto Konstitucijos keitimą (2015 05 12 ), kad Prezidentė galėtų skelbti karą Rusijai, o vėliau patys Seimo nariai – dabar vienas jų netgi vicepirmininko kėdėje – prisipažįsta, jog visiškai neskaitė, ant ko pasirašė! 42 valstybės išdavikai, bet vėliau, viskas tvarkoj – mes nebekeisime Konstitucijos, nebeduosime Daliai į rankas be Gynybos tarybos skelbti karo. Nieko neatsitiko. Vos nepaskelbė karo Rusijai, Sirijai, ir Džibučiui – bet viska sgerai, dirbam toliau!

Visame informaciniame triukšme, kad žmonės dar labiau negalvotų, ištraukiamas 1991-ųjų braižas, ir šaudomi žmonės, šaudomi brutaliai, nakties metų, „spectarnybų valandą“ – antrą valandą, kai visi miega.

Visuomenė dar neatsigavo nuo Kauno įvykių, kai šaudė akli snaiperiai bei žudikai su neiššautais ginklais.

Dabar, kai Rusija neužpuolė, reikia naujų įtampų. Tik ar visuomenė pasiryžusi dar kartą išgyventi panašias epopėjas kaip „Garliavos“, – juk už to scenarijaus stovėjo didydis scenaristas Landsbergis, grojęs netgi ne antru smuiku.

„Šarpo technologija“ yra ta taiki technologija, kuri išmoko piketuotoją laidyti Molotovo kokteilius.

„Imkite pavyzdį iš taikių Maidano protestuotojų, praneša Valstybės saugumo departamentas“, vadovaujant buvusiam komjaunuoliui Girnai, pranešdavo radijas 2014 metų vasarą.

Girdit, piliečiai – Maidano Molotovų balius, kai buvo deginami Berkuto policininkai – čia taiki protesto akcija.

Tačiau kai Lietuvoje kažkas susirenka į kokį mitingą – kad ir piketuoja „Laisvės“ gimnazija – atsiunčiami riaušių malšintojai. Tas pats storas policininkas, kuris nukentėjo nuo Neringos Venckienės.

Kai Lietuva kariauja pati su savimi, tada ir reikia terminalų, kurių gaminamas dujas velnias žino kas vartos, nes Latvija atsisakė pirkti. Ėmė ir atsisakė, ir nežiūrėjo į jokį „solidarumą kare prieš Rusiją“.

 

 

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));