Jolanta Blažytė… KIEK KAINUOJA LAISVĖ?

Jolanta Blažytė… „KIEK KAINUOJA LAISVĖ?
Kadangi SAM nusprendė „negyvai užknisti“ Lietuvos gyventojus skiepų propaganda ir jau priverstine virtusia masine populiacijos vakcinacija, tai atsakydama į tai, aš taip pat nusprendžiau visus užknisti informacija, kurią, mano manymu, tiesiog būtina žinoti vis dar adekvatumo nepraradusiam žmogui.
Taigi, važiuojam toliau.
Leidinys The Washington Post gavo CDC (JAV ligų kontrolės ir prevencijos tarnyba) vidinius dokumentus, kuriuose išskirčiau kelis pagrindinius akcentus:
1. Vakcinuoti žmonės Delta viruso variantą platina lygiai taip pat, kaip ir nevakcinuoti. Vakcinuotieji savo nosyse nešioja tokį pat didelį viruso kiekį (viral load), kaip ir nevakcinuoti.
2. CDC mokslininkams susirūpinimą kelia naujas tyrimas, kuris rodo, kad kova su virusu turi kardinaliai keistis.
3. Atsiranda nauji vakcinų komunikacijos iššūkiai. Kaip dabar komunikuoti? Ar vis dar sakyti, kad vakcinos yra efektyvios, ar jau sakyti, kad jos nebeveikia ir reikalinga nauja vakcinos dozė?
4. Nepaisant vakcinacijos statuso, rizika patekti į ligoninę ir numirti išlieka didesnė vyresnių žmonių grupėje. Fiksuota, kad per savaitę tarp 162 milijonų vakcinuotų JAV gyventojų pasireiškė 35 000 simptominiai viruso atvejai.
5. Kolumbijos universiteto epidemiologas J. Shaman teigia: „ Svarbiausia yra tai, kad skiepyti žmonės nemažai prisideda prie viruso platinimo <…>. Skiepijimas yra susijęs su asmenine apsauga, bandos imunitetas nėra svarbus, nes matome daug pakartotinų infekcijų tarp vakcinuotų žmonių“
6. Vakcinų ekspertė K. Neuzil teigia: „ …gali tekti pakeisti požiūrį į virusą, kuris lydės žmoniją artimiausioje ateityje. Turime koncentruotis į tai, kaip užkirsti kelią sunkiems ligos atvejams ir mažiau jaudintis tais atvejais, kai žmogus jaučiasi puikiai, nors jo nosiaryklėje aptinkamas virusas.
7. Emery vakcinų centro direktorius W.A. Orenstein teigia: „Genetinės analizės duomenys, atėję iš liepos 4 d. vykusio infekcinio protrūkio rodo, kad vakcinuoti žmonės perduoda virusą kitiems vakcinuotiems žmonėms. Ir tai yra baisi žinia mokslininkams, kurie tuos duomenis matė“.
Perskaičiusi šią CDC „vidinę -nevidinę“ informaciją pasidžiaugiau bent jau tuo, kad nepraėjus nė dvejiems metams nuo „pandemijos- nepandemijos“ pradžios „sisteminiai“ mokslininkai pagaliau pamatė tai, ką jau prieš pusantrų metų matė „nesisteminiai“, kurie visomis išgalėmis buvo išmetinėjami iš viešosios erdvės. Primenu, kad prieš pusantrų metų dešimtys tūkstančių mokslininkų, gydytojų ir medicinos darbuotojų buvo pasirašę garsiąją Baringtono deklaraciją, raginančią saugoti tik pažeidžiamus žmones, tuo tarpu jauniems sveikiems žmonėms leisti gyventi normalų gyvenimą. Maždaug tuo keliu nuėjo Švedija ir nepralošė…
Taigi N-tąjį kartą kartoju savo klausimą politikams, užsimojusiems varžyti nevakcinuotų žmonių laisvę ar net atleisti iš darbo tuos, kurie nesiskiepija: remiantis kokiu MOKSLINIU pagrindu, jūs verdate visą šitą fašizmu smirdančią priverstinės vakcinacijos košę? Kokiais motyvais remiantis jūs stumiate Lietuvos žmones, nenorinčius savo kūno atiduoti medicininiams eksperimentams, į isteriją, psichikos sutrikimus, panikos priepuolius? O gal nežinote, kad šių susirgimų nuolat didėja? Gal nežinote, kad įvarytas į kampą žmogus yra taip pat didžiulė apkrova sveikatos sistemai, nes jis yra būsimas psichiatrijos klinikų pacientas, reikalausiantis nemažų PSD fondo išlaidų? Taip, tai yra faktas, nes daug Lietuvos žmonių jaučiasi uždaryti į skausmingus spąstus, mat privalo daryti pasirinkimą tarp dviejų blogybių: ar leistis į savo kūną eksperimentines ir daug šalutinių poveikių (apie ilgalaikius poveikius niekas nežino) turinčias vakcinas ar palikti savo darbo vietas, o tuo pačiu palikti savo šeimas be pajamų.
Pati kasdien gaunu daugybę asmeninių žinučių su klausimu, ką daryti. Vieno atsakymo nežinau, tačiau žinau tik tiek, kad laisvė nebūti eksperimentiniu triušiu tiesiog kainuoja. Ir ji brangsta labiau, nei brangsta elektra ir dujos. Lieka brangūs testai, lieka pasirinkimas būti nušalintu nuo darbo, lieka galimybė reikalauti dirbti nuotoliniu būdu. Ir svarbu žinoti, kad darbdavys neturi teisės atleisti jus iš darbo ir nutraukti darbo sutartį. Jis turi teisę tik nušalinti, o tai jam sukels didžiulių nepatogumų. Todėl visada lieka galimybė deryboms.
Na, ir ramiai laukti. Nes vis labiau į viešumą lenda faktai, kad visos šitos koronapsichozės kėlėjai ir valdytojai praranda paskutinius propagandos „tikėkite mokslu“ ramsčius. Gal vis tik ir mūsų politikai pagaliau išsiblaivys?”
Gali būti 1 asmuo ir tekstas vaizdas
Facebook komentarai
});}(jQuery));