Izraelis jau prieš mėnesį surengė pratybas pažaboti naujai covid atmainai Omicron, kuri prieš kelias dienas „atrasta” Afrikoje

Israels Prime Minister Naftali Bennett

Pratybos, kuriuose buvo numatoma veiksmai prieš naują COVID atmainą buvo imituojama Izraelyje prieš kelias savaites iki jo „atradimo”

Izraelio ministras pirmininkas Naftali Bennett matomas pasibaigus „karo žaidimų” pratyboms COVID-19. Šaltinis.

Brian Shilhavy
Redaktorius, „Health Impact News

 

Vėl kurstomos „COVID baimės” liepsnos, nes didieji farmacijos globalistai, pasitelkdami savo korporacinę žiniasklaidą ir marionetinius politikus, skelbia naują planą, kaip padidinti pelną ir dar labiau tironiškai kontroliuoti gyventojus, bandydami pratęsti melagingą „COVID pandemiją”.

Praėjus vos porai dienų po to, kai paskelbė, kad Afrikoje aptiktas „naujas covid variantas”, Didžioji farmacija pažadėjo pasauliui, kad skuba visus gelbėti naujais vaistais ir naujomis vakcinomis kovai su šiuo „mirtinu nauju variantu”.

Kokie žmonės vis dar žiūri šį Holivudo scenarijų ir tiki, kad tai tiesa??

Tiems, kurie negarbina medicinos sistemos kaip savo gelbėtojos, dabar labai lengva įžvelgti propagandą ir triukšmą, kuris 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę transliuojamas visame pasaulyje, siekiant įvesti Didįjį persitvarkymą ir Naująją pasaulio tvarką.

Šiandien šiame straipsnyje ketinu aiškiai parodyti, kad šis naujas variantas, kurį jie reklamuoja kaip naują kino filmą, kurį nori, kad visi žiūrėtų, yra visiška apgavystė, ir atskleisti, ko jie nori pasiekti šiuo nauju baimės skleidimo etapu, kuris yra vienintelė tikra „pandemija” – baimės pandemija.

Visos viruso atmainos yra feikas, kaip ir SARS-CoV-2 yra feikas

Dar šių metų liepą, kai globalistai paleido „Delta variantą”, paskelbėme interviu su daktaru Deividu Martinu (David Martin, PhD), kurį apklausė advokatas Reineris Fuellmichas (Reiner Fuellmich).

Deividas Martinas dalyvavo 2020 m. dokumentiniame filme „Plandemija” (Plandemic), kuriame jis atskleidė, kad nuo 1999 m. vyriausybė patentuoja Sars-CoV-2 virusus ir kad Sars-CoV-2 nėra nieko „naujo”.

Jei dar nežiūrėjote šio dokumentinio filmo, jį būtina pažiūrėti, kad suprastumėte, kaip visa tai atsirado ir kad tai buvo planuojama daugelį metų. Žr:

PLANDEMIC: visas pilnametražis filmas paskelbtas internete po didžiulio pasipriešinimo ir bandymų jį cenzūruoti
Praėjusių metų liepą duodamas interviu advokatui Reineriui Fuellmichui, jis paaiškino, kaip nėra jokių COVID-19 variantų, arba atmainų. Visi jie yra konkrečių genų sekų kompiuterinės simuliacijos.

Iš to interviu ištraukėme apie 19 minučių ir jis yra mūsų „Bitchute” kanale.

Maždaug 14 šio vaizdo įrašo minutę dr Martin pareiškia:

Nėra tokio dalyko kaip alfa, beta ar gama delta variantas. Tai yra priemonė, kuria desperatiškai ieškoma, kokiu laipsniu galima priversti asmenis sutikti su tuo, su kuo kitu atveju jie nesutiktų.

Nė viename iš paskelbtų tyrimų, kuriuose, kaip teigiama, buvo delta variantas, nebuvo apskaičiuotas populiacijos „nėra”, o tai yra tikrasis replikacijos lygis.

Tai, kas buvo apskaičiuota, yra kompiuterinis modeliavimas.

Nebuvo įmanoma nustatyti jokios kliniškai pakitusios geno sekos, kuri vėliau turėtų kliniškai išreikštą variantą.

Ir tai visą laiką buvo problema. Nuo pat tariamos pandemijos pradžios problema yra ta, kad neturime jokių įrodymų, jog genų sekos pakitimai turėjo kokią nors klinikinę reikšmę.

Nebuvo nė vieno niekieno paskelbto darbo, kuriame būtų iš tikrųjų nustatyta, kad kas nors nauja nuo 2019 m. lapkričio mėn. kliniškai skiriasi nuo to, kas buvo iki 2019 m. lapkričio mėn.

Mano aprašytų 73 patentų problema yra ta, kad visuose tuose 73 patentuose yra tai, kas buvo paskelbta nauju atitinkamai 2019 m. gruodžio ir 2020 m. sausio mėn.

Taigi problema yra ta, kad net jei ir sutiktume, kad yra idiopatinės pneumonijos, net jei sutiktume, kad yra tam tikras patogeno sukeltų simptomų rinkinys, neturime nė vieno publikuoto įrodymo, kuris pasakytų, kad kas nors apie Sars-CoV-2 subklodą kliniškai skiriasi nuo visko, kas buvo žinoma ir paskelbta iki 2019 m. lapkričio mėn. 73 patentuose, datuojamuose 2008 m.

Nėra, ir aš tai pakartosiu, nėra jokių įrodymų, kad Delta variantas kaip nors skirtųsi nuo bet ko kito GISAID.

Tai, kad dabar ieškome kokio nors dalyko, dar nereiškia, kad tai yra dalykas, nes ieškome dalykų fragmentų, o faktas tas, kad jei pasirinksime bet kurį fragmentą, aš galiu sugalvoti, žinote, rytoj galiu sugalvoti variantą „omega”.

Galėčiau sugalvoti variantą „omega” ir pasakyti, kad ieškau šios DNR, RNR ar net baltymo dalies, ir galėčiau bėgioti po pasaulį, sakydamas: „O Dieve mano! Bijokite varianto „omega”!”.

Problema ta, kad dėl dabartinio genomų sekos nustatymo būdo, kuris iš tikrųjų yra sudėtinis procesas, matematikoje vadinamo „tarpusavio jungimu”, neturime jokio atskaitos taško, iš kurio galėtume žinoti, ar tai, į ką žiūrime, iš tikrųjų skiriasi klinikine ar net genomine prasme.

Taigi esame įstrigę pasaulyje, kuriame, deja, jei, kaip ir aš, pažvelgsite į darbus, kuriuose buvo išskirtas Delta variantas, ir iš tikrųjų užduosite klausimą, ar Delta variantas yra kas nors kita nei sekos pasirinkimas sistemingai keičiant jau atskleistą kitą seką, atsakymas bus toks: tai tik pokytis, kai pradedama ir nutraukiama tai, ką vadiname skaitymo rėmeliu.

 

Izraelis 2021 m. lapkričio 11 d. imituoja COVID-19 „karo žaidimo „Omega” pratybas

Dvi savaitės prieš tai, kai šis dabartinis naujas variantas staiga pasirodė Afrikoje ir ėmė keliauti į naujienų ciklą, Izraelis, kuris buvo „Pfizer” laboratorija žmonėms, kurioje buvo bandomi jų COVID vakcinos, vykdė „karo žaidimų” simuliaciją, kad pasiruoštų „mirtinai pavojingam naujam variantui”, kuris tuo metu dar nebuvo įvardytas. Šį būsimą variantą jie pavadino „Omega”, o simuliacija buvo atlikta 2021 m. lapkričio 11 d.

Apie tai pranešė laikraštis „Jerusalem Post”:

https://www.jpost.com/health-and-wellness/coronavirus/israel-successfully-completes-covid-19-war-games-684719

Ketvirtadienį dešimtys aukščiausio rango pareigūnų dalyvavo pratybose, kurias ministras pirmininkas Naftali Bennett pavadino karinėmis pratybomis COVID-19, skirtomis įvertinti šalies pasirengimą kitai pandemijos bangai.

„Mes čia pradedame precedento neturintį įvykį, – sakė premjeras pratybų pradžioje, – ne tik Izraelio, bet ir pasaulio mastu”. Vykdome karines pratybas, kad pasiruoštume naujam variantui, kurio dar net nėra”.

Pratybos „Omega”, kaip jas pavadino Bennettas, buvo surengtos „karo žaidimo” formatu, pranešė premjero biuras. Bennettas nuolat kalbėjo apie „Omega atmainą” – kitą kenksmingą COVID-19 variantą, kuris dar neatrastas. Karo žaidimas – tai proto žaidimas; jokių fizinių pratybų nevyko.

Bennetas sakė, kad Izraelis išplaukė iš „Delta” bangos neužsidaręs ir įrodė, kad „tinkamai valdant pandemiją galima nugalėti”. (Visas straipsnis – ir ačiū Robinui Monotti, daktarui Mike’ui Yeadonui ir Koriui Morningstarui už tai, kad atkreipė į tai dėmesį).

Afrika pasirinkta kaip naujojo sukčiavimo varianto šaltinis

Iki šiol Afrika buvo mįslė globalistų pasakojimui apie COVID-19 plandemiją, nes šiame žemyne yra mažiausias skiepijimo nuo COVID-19 lygis, o kartu ir mažiausiai „mirčių nuo COVID-19”.

Ryanas McMakenas iš Miseso instituto pranešė:

Nuo pat kovidų panikos pradžios buvo pasakojama: įveskite griežtus draudimus arba jūsų gyventojai patirs kraujo liejimą. Morgai bus perpildyti, o bendras mirčių skaičius bus stulbinantis. Kita vertus, mums buvo užtikrinta, kad tose jurisdikcijose, kuriose bus uždarytos teritorijos, mirčių skaičius bus tik nedidelis.

Paskui, kai atsirado galimybė skiepytis, pasakojimas buvo pakeistas: „Pasiimkite skiepus, ir tada kova nustos plisti. Kita vertus, tos šalys, kuriose nėra skiepų, ir toliau susidurs su masinėmis aukomis”.

Žinoma, naratyvas apie uždarymą jau buvo kruopščiai paneigtas. Jurisdikcijose, kurios neuždraudė skiepų arba uždraudė juos tik trumpam ir silpnai, mirčių nuo kovido skaičius buvo panašus į mirčių skaičių šalyse, kurios uždraudė skiepus drakoniškai, arba net didesnis. Uždarymo šalininkai teigė, kad uždarytų šalių padėtis būtų daug geresnė. Šie žmonės akivaizdžiai klydo.

Neapsikentę didėjančio pasakojimo apie uždarymą neįtikinamumo, pasaulio sveikatos biurokratai vis tiek dvigubina priverstinio skiepijimo apimtis – kaip dabar matome Austrijoje – ir toliau mus tikina, kad tik šalys, kuriose skiepijimų apimtys yra didelės, gali tikėtis išvengti pražūtingų kovidų pasekmių.

Tačiau į pietus nuo Sacharos esančios Afrikos patirtis verčia abejoti abiem šiais pasakojimais: Afrikoje skiepijimo rodikliai buvo daug, daug mažesni, nei perspėjo ekspertai.

Pavyzdžiui, AP šią savaitę pranešė, kad, nepaisant žemų skiepijimo rodiklių, Afrikoje vakcinacijos rezultatai geresni nei daugelyje pasaulio šalių:

[Pasak Kolumbijos universiteto Pasaulinės sveikatos katedros vedėjos Wafaa El-Sadr, Afrikoje vyksta kažkas „paslaptingo”, kas glumina mokslininkus. „Afrika neturi tiek vakcinų ir išteklių kovai su COVID-19, kiek jų turi Europa ir JAV, bet kažkodėl atrodo, kad jiems sekasi geriau”, – sakė ji….

Afrikoje paskiepyta mažiau nei 6 proc. žmonių. Jau keletą mėnesių PSO savo savaitinėse pandemijos ataskaitose Afriką apibūdina kaip „vieną iš mažiausiai paveiktų regionų pasaulyje”.

Tačiau Afrikai katastrofa jau seniai prognozuojama dėl kelių priežasčių, net ne tik dėl vakcinų prieinamumo. Pavyzdžiui, žinoma, kad uždarymas ypač nepraktiškas skurdžiausiose pasaulio dalyse.

Taip yra dėl to, kad neišsivysčiusios ekonomikos vietų gyventojai negali tiesiog sėdėti namuose ir gyventi iš santaupų ar skolų. Priešingai, šie žmonės turi išeiti į pasaulį ir kasdien užsidirbti pragyvenimui. Alternatyva – badas.

Be to, daug šio darbo atliekama šešėlinėje ekonomikoje, todėl priverstinai uždrausti darbą tampa ypač sunku.

Taip pat buvo manoma, kad kova bus ypač mirtina Afrikoje dėl to, kad daug didelių namų ūkių gyvena mažuose būstuose.

Tačiau ši „tradicinė išmintis” prieštarauja tikrovei, susijusiai su kovidu Afrikoje, t. y. kad mirčių buvo mažiau. (Visas straipsnis čia.)

Tačiau pranešama, kad šis naujas netikras variantas buvo aptiktas Pietų Afrikoje, o tariami pirmieji aptikimo atvejai – Botsvanoje. Dabar šis variantas turi pavadinimą Omicron, ir nors korporacinė žiniasklaida jį sureikšmina ir kelia baimę, patys Afrikos gyventojai dėl to nesijaudina.

Paulas Josephas Watsonas iš „Summit News” praneša:

Botsvanos vyriausybės viešame pareiškime teigiama, kad naujasis COVID-19 „Omicron” variantas pirmą kartą buvo aptiktas keturiems žmonėms, kurie buvo visiškai paskiepyti.

Naujasis variantas, kuris, kai kurių teigimu, yra tris kartus labiau užkrečiamas, iš pradžių buvo aptiktas Botsvanoje, o po to išplito Pietų Afrikoje.

Ši žinia sukėlė nerimą visame pasaulyje, dėl to krito finansų rinkos ir buvo įvesti nauji kelionių draudimai.

Kaip teigiama viešame Botsvanos vyriausybės pareiškime, naujoji mutacija pirmą kartą buvo aptikta keturiems žmonėms, gavusiems abi COVID-19 vakcinos dozes.

FFC53NUXIAEqae5

Pranešime teigiama, kad keturi naujojo varianto atvejai „buvo užregistruoti ir užregistruoti” lapkričio 22 d.

„Preliminari ataskaita parodė, kad visi keturi buvo visiškai paskiepyti COVID-19 vakcina”, – teigia Botsvanos valdžios institucijos.

Vėlesniame pareiškime vyriausybė atskleidė, kad naujasis variantas „buvo nustatytas keturiems užsienio piliečiams, kurie 2021 m. lapkričio 7 d. atvyko į Botsvaną su diplomatine misija”.

Tuo tarpu Pietų Afrikos Respublikos medicinos vadovė daktarė Angelique Coetzee paniką apibūdino kaip „audrą stiklinėje arbatos” ir pridūrė, kad iki šiol matė tik „labai labai lengvus šio varianto atvejus”. (Visas straipsnis čia.)

Pietų Afrikos Respublikos sveikatos apsaugos ministras Džo Faahla taip pat pareiškė, kad korporacinė žiniasklaida iš to daro didesnę problemą, nei turėtų būti.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

Facebook komentarai
});}(jQuery));