Iškirsk visą girią – ką nori daryk

leonidas-breznevas-kaireje-ir-erichas-honeckeris-dmitrijaus-vrubelio-p-72314662

leonidas-breznevas-kaireje-ir-erichas-honeckeris-dmitrijaus-vrubelio-p-72314662

Iškirsk visą girią – ką nori daryk

 

Dažnai pamatę normalų žmogaus elgesį apsidžiaugiame: a dar yra neišprotėjusių, nedeformuotų, mandagių, išsilavinusių ,kultūringų piliečių. Bet tik netyčia įsijungus televizorių, ypač komercinėse televizijos  laidose- kažkoks iškreiptas pasaulis: nenormalūs debilizuoti „meniniai“ produktai, kur be patyčių, iškripimo,deformacijų nėra ką žiūrėti. Na,o jeigu įsijungia …reklama-bėk į krūmus. Žinai, kad jokio efekto  prekybai ji neturi, bet kvailinti visuomenei -ji tinka. Todėl netyčia prisimenu, kad mažamečiai vaikai-reklamą pažiūri nuo iki. Nes ten jie pamato kartais…tokių dalykų, kurių tėvai dar nerodė,o jei N7 filmukai  ar laidos eina cenzūruoti reikia patiems. Kas sugadino šalyje vertybių, siekiamybių skalę -svetimi pinigai-kurių nebereikia uždirbti. Tenka suprasti, kad televizija orientuota į bedarbius, soc. remtinus žmones-jų šeimas, kurios sėdi namuose, nes normaliam žmogui ten nėra ką žiūrėti. Ir dauguma sutinka-apie liūdną „realybę“ ,galbūt. parodo tik „Farai“, kur ir išryškėja visa kultūra mūsų valdžios atstovų. Jau pats pavadinimas parodo, kokio lygio mūsų save gerbiantys personažai ir laidų kūrėjai. Jokių cenzūrų, jokių peržiūrų tikriausiai jau nebūna , o ir tai kodėl reikėjo iš naujo, be aktorinių gabumų asmenims tik  dėl pinigų …pergarsinti lietuviškai įgarsintus filmukus vaikams, ar jie jau nebesuprastų aukšto aktorių profesinio lygio?.Visur ,kaip kirviu nukirsta-lyg nebuvo niekada mokslo, kultūros ,moralės-tik kvailybės. Kam ta demoralizacija reikalinga. Ar-kad pakeisti tautos sąmonės lygį ,suformuoti nemąstančias ,belytes asmenybes? Ir jau vaisius tenka ragauti-dirbti niekas čia nebenorti ir nemoka .Patarnautojais vyksta kitur.

Ten svetur gal kai kur ir atsigauna nuo mūsų valdžios, verslo bukumo, kai klientas, pilietis neturi jokių teisių ir net nelaikomas tokiu, kuriam reikalingas elementarus kokybiškas produktas. Pinigus(ir mokesčius) sumoki, o gauni Š…. didelį visur. Ir nepaprašysi tą š. pakeisti ne š.

Va tokia pagarba liko deformuotoje persivertėlių, pataikūnų,prisitaikėlių visuomenėje. Produktas  su broku priimamas ,kaip tikras. Dar gerai, kad iš tikro jau nieko labai ir negamina čia Lietuvoje ,išskyrus kvaišaus ir maisto produktus, dėl ko tauta jau daugelį metų nyksta.Net medikai nuleidžia rankas ,kai mato kad nieks nesuinteresuotas ten…valdžioj grįžti prie vertybių ir žmogiškumo ir baigti tautai tiekti š. paslaugas  ir produktą per visus lygius. Gėda jau dėl tokių Valstybės  tarnų ir vergų, kurie nesupranta savo misijos.

J.Braidaras

 

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));