Į Lietuvą atkeliavo komforto ir dinamikos flagmanas „Audi Q7“

AudiQ7_4

AudiQ7_4


Į Lietuvą atkeliavo komforto ir dinamikos flagmanas „Audi Q7“

Lietuvoje startavo prekyba atnaujintu didžiuoju SUV „Audi Q7“, kuris išsiskiria ne tik moderniu išorės dizainu, bet ir technologijų gausa. Nuo šiol erdvusis SUV pasižymi naujausiems „Audi“ modeliams būdinga išvaizda ir kelionės metu užtikrina išskirtinę dinamiką bei komfortą. „HD Matrix LED“ lazeriniai žibintai, dalinė hibridinė technologija ir intuityvus skaitmeninis valdymas – tai tik keletas šio visureigio naujovių. „Audi Q7“ kainos Lietuvoje prasidės nuo 66 990 Eur.

Atnaujintą „Audi Q7“ modelį prekybos pradžioje galima rinktis iš dviejų versijų: su dyzeliniu 50 TDI (3.0 l) varikliu, kuris pasiekia 210 kW (286 AG) arba benzininį 55TFSI (3.0 l), kuris išvysto 250 kW (340 AG). Didesnį variklių efektyvumą užtikrina visuose modeliuose montuojama standartinė dalinė hibridinė technologija, kuri degalų suvartojimą sumažina iki 0,7 litro šimtui kilometrų. Visi „Audi Q7“ varikliai yra komplektuojami su aštuonių greičių „tiptronic“ pavarų dėže ir turi nuolatinę visų ratų pavarą. 

 

AudiQ7 4

„Pastarąjį dešimtmetį „Audi Q7“ yra vienas iš populiariausių didžiųjų aukštos klasės SUV modelių Lietuvoje. Be to, jis patenka į trejetuką perkamiausių „Audi“ modelių, kartu su „Audi Q5“ ir „Audi A6“. Pristatę atnaujintą „Audi Q7“ žengiame į kitą komforto ir dinamikos lygį. Naujoji didelio SUV versija su „Audi“ būdingu dizainu ir technologinėmis naujovėmis suteiks vairuotojui ir keleiviams puikią kelionės patirtį tiek mieste, tiek už jo ribų“, – sako „Audi“ prekės ženklo vadovas Lietuvai ir Latvijai Ilgvars Lubka.

SUV dvasią atskleidžiantis išorės dizainas 

Atnaujintas „Audi Q7“ pasižymi šiuolaikiniams „Audi“ modeliams būdinga išvaizda. Automobilio priekyje sumontuotos didelės vientisos grotelės atspindi tvirtą automobilio charakterį. Dvigubos oro paėmimo angos šonuose dabar yra dar išraiškingesnės, o automobilio slenksčiai pabrėžia didelę SUV prošvaisą ir galimybes bekelėje. Priekiniai žibintai, kurių pasirenkama „HD Matrix LED“ versija turi „Audi“ lazerinę technologiją, savo išraiškinga forma išryškina didelio automobilio plotį. Atnaujinto modelio gale chromo apdaila sujungia efektingai atrodančius technologinio dizaino galinius žibintus ir vizualiai pratęsia horizontalią kėbulo liniją. 

Pakaba, suteikianti galios ir sportiškumo

Gamintojas iš esmės patobulino „Audi Q7“ dinamines savybes. Be optimizuotos visų vairuojamųjų ratų sistemos, kuri galinius ratus pasuka iki penkių laipsnių priešinga priekiniams ratams kryptimi, galima pasirinkti ir aktyvų elektromechaninį stabilizatorių. Dėl šios technologijos vairuotojas jaus mažesnius kėbulo svyravimus važiuojant nelygiu keliu ar staigiuose posūkiuose.  

Technologijų visuma lemia didelį „Audi Q7“ manevringumą ir precizišką valdymą tiek mieste, tiek ir vingiuotame užmiesčio kelyje. Kartu erdvusis SUV yra itin patogus, ypatingai kai komplektuojamas su adaptyvia pneumatine pakaba (ji įtraukiama į standartinę septynių sėdimų vietų „Audi Q7“ įrangą), kuri keleiviams suteikia maksimalų komfortą tolimose kelionėse. Prošvaisos ir standartinės „quattro“ pavaros sinergija dar labiau padidina visureigio galimybes bekelėje.

Aukščiausios klasės salonas

Tiek penkiavietis, tiek ir septynių vietų „Audi Q7“ apjungia išskirtinę prabangą su praktiškomis savybėmis. Lyginant su pirmtaku, atnaujintas SUV yra 11 milimetrų ilgesnis – jo ilgis siekia 5 063 mm, plotis – 1 970 mm ir aukštis – 1 741 mm. Atnaujinto „Audi Q7“ modelio salono priekyje ir gale, virš galvos ir ties alkūnėmis, yra daugiau erdvės nei pagrindinių konkurentų automobiliuose. Į penkių sėdimų vietų versijos bagažinę telpa 865 l, o nulenkus antros eilės sėdynių atlošus talpa išauga iki 2 050 l.

Prietaisų skydelyje puikiai dera nauja skaitmeninė valdymo koncepcija. Jis turi du didelius, lietimais valdomus ekranus, o taip pat multimedijos sistemą galima valdyti balsu. Pirkėjai galės rinktis iš tokios patogumą didinančios įrangos, kaip keturių zonų klimato kontrolė, elektra valdomas durelių uždarymas, aukščiausios klasės „Bang & Olufsen 3D Advanced Sound System“ garso sistema ir oro kokybės kontrolės sistema su gaivikliu ir jonizatoriumi. Galimos ir dvi šildymo, vėdinimo bei masažo funkcijas turinčios pritaikyto profilio bei „S sport plus“ sėdynės.

Pažangus junglumas: „Audi connect“ ir pagalbinės sistemos

Multimedijos sistema „MMI navigation plus“ užtikrina itin pažangų junglumą. Ji prie interneto jungiasi per 4G „LTE Advanced“ ryšio sąsają, turi „Wi-Fi“ prieigą, valdymą balsu ir itin plačią „Audi connect“ paslaugų gamą.

Išsamesnę informaciją apie naująjį „Audi Q7“ galite rasti ir bandomajam važiavimui užsiregistruoti „Audi“ įgaliotųjų atstovų salonuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje arba „Audi Lietuva“ tinklapyje www.audi.lt. 

Facebook komentarai
});}(jQuery));