Į kino ekranus atkeliauja vienas laukiamiausių 2019-ųjų filmų – Q. Tarantino juosta „Vieną kartą Holivude“

Foto_5

Foto_5

 

 

Į kino ekranus atkeliauja vienas laukiamiausių 2019-ųjų filmų Q. Tarantino juosta Vieną kartą Holivude 

 

Naujausias, devintasis, kino genijaus Quentino Tarantino filmas „Vieną kartą Holivude“ kelia šurmulį jau keletą metų. Ir kuo labiau artėja premjeros data, rugpjūčio 16-toji, tuo labiau panašu, jog bus patenkinti net ir pačių išrankiausių žiūrovų lūkesčiai, juk net ir garsiausi kino kritikai bei apie kiną rašantys portalai šią komišką kriminalinę dramą vadina vienu laukiamiausių 2019-ųjų įvykių. Savo naujoje juostoje, kurioje vaidina būrys ryškiausių Holivudo žvaigždžių, režisierius pasakoja apie Holivudo „Aukso amžiaus“ pabaigą – 1969-uosius metus. Tačiau, kaip ir būdinga visoms Q. Tarantino juostoms, „Vieną kartą Holivude“ taip pat išsiskiria itin kūrybišku požiūriu ir netikėtais siužeto vingiais, o fiktyvių personažų likimai filme susipina su realiai gyvenusių žmonių istorijomis.

 

Foto 5

„Labiausiai kuriant filmą man padėjo aktorius ir bičiulis Kurtas Russelas, kuris tuo metu gyveno tokį gyvenimą, koks vyksta ekrane. Prieš tai, kol dar buvo gyvas, daug apie tą laikmetį kalbėjausi su Burtu Reynoldsu, Bruce’u Dernu. Jie vyresni, o Kurtas išgyveno tą patį laikotarpį, skirtumas tik tas, kad tuo metu jis buvo gerokai jaunesnis. Todėl yra idealus patarėjas, kai kalba eina apie autentiškumą. Per tą laiką, kuomet gimė ši juosta, aš labai daug bendravau su žmonėmis ir labai daug iš jų sužinojau“, – kūrybinio proceso užkulisius praskleidė pats Q. Tarantino.

 

Rikas Daltonas (pagal žymųjį aktorių B. Reynoldsą sukurtas personažas, kurį vaidina Leonardo DiCaprio) kažkada mėgavosi televizijos serialų žvaigždės šlove, tačiau panašu, kad svaigalais nulaistyta jo karjera pamažu ima leistis. Priešingai nei Rikas, skaudžiai išgyvenantis nuopuolį, jo dubleris Klifas Butas (akt. Bradas Pittas) mėgaujasi gyvenimu ir nieko pernelyg neima į galvą. Netgi vis pasigirstančių gandų, kad neva nužudė paslaptingai pradingusią savo žmoną ir išsisuko nuo bausmės.

 

Tuo metu Riko kaimynystėje kartu su savo vyru, režisieriumi Romanu Polanskiu apsigyvena kylanti kino žvaigždė Šeron Teit (akt. Margot Robbie), savo pažįstamų rate turinti ir kovinių filmų žvaigždę Brusą Li, mokantį merginą rytietiškų kovos menų paslapčių. Rikui besiskundžiant tokiomis likimo patyčiomis, jo dubleris susipažįsta su mergina, kuri savo ruožtu Klifą supažindina su Čarlzu Mensonu – savotiško požiūrio ir ypatingos charizmos vyruku. Vieną vakarą Rikas ir Klifas Mensono suburtos grupelės pokalbiuose nugirsta nerimą keliančių užuominų apie galbūt ruošiamą nusikaltimą prieš žaviąją Riko kaimynę…

 

Nerealių personažų, realių žmonių ir netikėtų siužeto posūkių pilnas vienas laukiamiausių 2019-ųjų metų filmų „Vieną kartą Holivude“ į Lietuvos kino teatrus atkeliauja jau rugpjūčio 16 dieną.

 

Filmo anonsas:  https://youtu.be/LqYHna6V_q8

 

Embed kodas:   

 

<iframe width=”979″ height=”504″ src=”https://www.youtube.com/embed/LqYHna6V_q8″ frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));