Golden Dawn apie Tsiprą: Marksistų revoliucionierius parduodantis Graikiją bankininkams

sipras

sipras

Golden Dawn apie Tsiprą: Marksistų revoliucionierius parduodantis Graikiją bankininkams

sipras 

„Radikalūs kairieji“ pasirašo labiausiai „Radikalų“ Memorandumą!

Golden Dawn (Auksinė Aušra) Graikijos ultradešinioji partija

Bestuburis Tsipras galutinai parsidavė bankininkams, pasirašant dar vieną Graikijai nepageidaujamą memorandumą. Mūsų tauta jau ilgus metus buvo parklupdyta lupikautojų, ir dabar mes oficialiai tarptautiniams paskolų rykliams vergaujanti šalis, ačiū Tsiprui ir Ko.

Žmonės vėl mato tikruosius lupikautojų veidus, privedančius prie skurdo slenksčio visą dirbančiųjų klasę, ir siekiančius nubausti elitą, balsuojantį už tuos, kuriuos jis laiko radikalia partija. Deja, dauguma šiose taip vadinamose „radikaliose“ partijose yra komunistai, apsimetę revoliucionieriais, realiai už scenos dirbantys tiems patiems bankininkams, prieš kuriuos jie teigia bepriešinantys.

Apsauginiu sistemos vožtuvu visada buvo buržujų klasė, išpažįstantys Marksizmą „radikalai“, ironiškai susibūrę iš turtingųjų intelektualų, stambių verslų savininkų ir korporacijų vadovų. Šiuo atveju mes turime Tsiprą, turtingos kompanijos savininko sūnų. Panašus yra ir naujai paskirtas Finansų Ministras, turto magnatas Tsakalatos, kuris yra geriau žinomas kaip „Kairės Aristokratas“.

Tai papildomai pridėkime prie kitų aukštų Syrizos parlamentarų ir organizatorių turtų, daugelis iš kurių anksčiau buvo dalimi PASOK, – kriminalinės organizacijos, kuri iš Graikijos žmonių, tiesiogine to žodžio prasme, pavogė milijonus eurų. Jūsų vidutiniai Syrizos parlamentarai yra tokie triukšmingi veidmainiai, kad jie net neslepia to fakto, jog tarptautiniuose investicijų bankuose turi šimtų tūkstančių dolerių vertės vertybinių popierių. Mums buvo siūloma tikėti, jog šie turtingi vaikai yra „revoliucionieriai“, kurie užsistos dirbančiąją klasę, nepaisant to, kad patys yra viskas, kas tik nori, bet tik ne dirbo klasė.

Pigios kalbos, Syriza praleido metų metus stumiant jų propagandą apie jų kovą prieš bankininkus, apie plėšomą memorandumą ir Europos privertimą suteikti Graikijai geresnį sandorį. Buvo kalbų apie skolų nurašymą, diržų veržimosi pabaigą ir nemokamas valdžios išmokas neturtingiesiems. Objektyviai, mes dabar galime pateikti įrodymą, jog iš tiesų tai buvo visiškas melas, ypač dabar, kai Syriza galutinai pasirašė trečiąjį memorandumą ir sulaužė visus priešrinkiminius pažadus.

Didžiausia išdavystė buvo ne nuspėjamas Tsipro melas, bet faktas, jog jis ne tik, kad pasirašė už Graikiją kitam memorandumui, bet dar ir blogesnėmis sąlygomis, nei nepakeičiamas ES vergas, buvęs premjeras Samaras. Tsipras pasirašė tokį blogą sandėrį, kad lupikautojams bus suteikta Bazė Atėnuose tam, kad jie galėtu asmeniškai stebėti kaip dirba jų vergai. Mes ne tik buvome pažeminti iki šalies duoklininkės statuso, tačiau dabar dar ir esame okupuoti užsienio jėgos, kuriai bus suteiktos pilnos teisės priežiūrai, kaip mes valdome savo valstybę

Galima tik įsivaizduoti kaip Tsipras miega naktimis po jo gėdingos išdavystės. Aleksio tolimos kairės retorika niekada nebuvo patraukli centristams, kurie matė jį nenuspėjamu ir be turinio. Dabar madingi vidinio miesto homoseksualai ir kiti hipsteriai nesididžiuos juo, dėl jo visiškos kapituliacijos prieš bankininkus. Tiek tolimoji kairė, kairė ir centristai visiškai nuo jo atsiribojo, taigi jis liko be jokios palaikymo bazės, mes galime tik spėlioti kiek laiko truks, kol nuo jo atsiribos Tsipro partija.

Mes jau prieš kelis mėnesius matėme skilimą, ir tik laiko klausimas kada subyrės kortų namelis, pastatytas vienintelio žmogaus Graikijos politinėje istorijoje, kuris surengė referendumą specifine priežastimi ir įgyvendino visiškai priešingą jo rezultatams ir savo žmonių valiai, sprendimą.

 

https://xaameriki.wordpress.com/2015/07/14/tsipras-signs-the-3rd-memorandum-another-marxist-revolutionary-who-sells-entire-nations-to-the-bankers/

Facebook komentarai
});}(jQuery));