Genujos tiltą susprogdino islamo teroristai?


Genujos tiltą susprogdino islamo teroristai?

 
1534586155 fotogramma 20180815115957 27084854
 
Rugpjūčio 15 dieną italų portalas Il Populista rašė, kad „musulmonai besidžiaugdami kraustėsi iš proto, kad Italijoje sugriuvo tiltas ir žuvo žmonės.“ Il Populista rekomendavo įeiti į Al Džazira kanalo puslapį ir pasižiūrėti musulmonų atsiliepimus į pranešimą apie nelaimę Genujoje. Ten tvyro džiaugsmas dėl šios nelaimės. Pagrindiniai komentarai tokie: „Tai Alacho ženklas dėl Italijos vyriausybės nutarimo neleisti statyti mečetes“. Portalo išvada buvo tokia: šie žmonės niekada nepajėgs integruotis Europoje. Jiems nėra ką čia veikti.
1534360514388.jpg
 
Kodėl taip džiaugėsi musulmonai?
 
Į šį klausimą atsakė garsus rusų politikas, rašytojas ir publicistas Eduardas Limonovas. Jo įvykio versija – tiltą susprogdino islamo teroristai, keršydami už tai, kad naujoji Italijos valdžią uždarė islamo ekspansijos į Europą maršrutą per Viduržemio jūrą.
 
1534572398 getty 20180817233522 27097297
 
 
Limonovas rašo: „Kaip paprastai tokiais atvejais, yra kelios katastrofos versijos.“
 


Autoriaus žodžiais, tilto susidėvėjimo versiją (jis buvo statytas 1963-1967 metais) paneigia tas faktas, kad 2016 metais tiltas buvo rekonstruotas pagal tų metų standartus. Tokie tiltai, paprastai, tarnauja 100 metų.
 
Žaibo versija. Tiltas, pagal šią versiją, griuvo, nes žaibas trenkė į vieną jo atramą. Specialistų teigimu, žaibas negali sugriauti tokio gelžbetoninio tilto. Tai patvirtino Italijos transporto ministras.
 
„Mano nuomone, tiltą susprogdino“, – teigia Limonovas. „Susprogdinus tilto atramą būtų žybsnis, kurį liudininkas aprašė kaip žaibą“.
 
Toliau Limonovas rašo: „Kas jį susprogdino? Kad tai suprasti, priminsiu pastaruosius įvykius.
 
Tik ką Italijoje į valdžią atėjo euroskeptikai ir populistai kartu su nacionalistais. Dvi stambiausios politinės organizacijos: „Lyga“ (Buvusi Lombardijos lyga) vadovaujama Matteo Salvini ir „Penkių žvaigždžių“, vadovaujama Luidži Majo.“
 
1534416035 matteo salvini genova
 
„Salvini tapo Italijos vidaus reikalų ministru ir tuojau pat įrodė, kad dešinioji koalicija nejuokavo, kai žadėjo išlaisvinti šalį nuo migrantų. Dauguma italų palaiko vyriausybę. Bet štai islamo teroristų tai nedžiugina, jų reakcija priešinga.
 
Aš skaitau, kad Morandi tiltą susprogdino. Jie. Iš keršto. Baisaus keršto.
 
Jūs prieštaraujate? O ką, jie ne žudė europiečių dėl tautybės? Nekepė geležiniuose narvuose šiitų dėl jų religinės priklausomybės?
 
Galėjo būti ir blogiau. Krūviniau. Dar krūviniau.“
 
Šiandien pranešama, kad viso žuvo 42 žmonės.
 
Nuorodos:

Pranešimą parašė Algimantas Lebionka

 
Facebook komentarai
});}(jQuery));