„Ekonomistas” G. Nausėda parduoda emigrantus – po 200 eurų už „galvą”

„Ekonomistas” G. Nausėda parduoda emigrantus – po 200 eurų už „štuką”

Kasdien tenka skaityti mūsų ekscelencijos išmintį – neseniai jis pareiškė, kad tai, kad paštininke priimta dirbti moteris, kuri susijusi su Lenkų rinkimų akcija per savo trečios eilės pusbrolio šeimą, yra „rimta informacija”. Gaila, kad lenkai, ilgai pasvarstę, nusprendė nekelti triukšmo dėl šio idioto – juk tai akivaizdus rasinės nesantaikos kurstymas, kurį draudžia Konstitucija.
Dabar dar vienas išminties perlas – mūsų širdžių prezidentas pranešė, kad jam pavyko „iškovoti”, kad ES mokėtų už kiekvieną Lietuvą palikusį emigrantą ir kad tai neva šaliai atneš 200 mln. eurų ES išmokų. Tik neaišku, kaip šios išmokos bus vadinamos – ar „vergų mokesčiu”, ar „mokesčiu už dūšią”. Jeigu iš Lietuvos pabėgo milijonas galinčių dirbti ir siekiančių laimės žmonių, tai reiškia, kad ES sutiko mokėti po 200 eurų už kiekvieną pilietį, kuris kelia Jungtinės Karalystės arba Norvegijos BVP. Žinoma, tas darbas nėra rožėmis klotas – dažniausiai tai yra sunkus fizinis darbas, tačiau jis bent apmokamas žmogiškai. Jeigu kiekvieną dirbantį ir jauną žmogų „ekonomistas” Gitanas Įvertina tik 200 eurų, tai kiek jis įvertintų pensininką? Gal eksportuojame pensininkus į karalystę ir prašome iš Londono bent po 50 svarų už štuką. Ir biudžetui lengviau, nebereikia mokėti pensijos, ir sodrai, ir visai sveikatos sistemai, o mūsų pensininkai gajūs ir darbštūs – jie dar sugebėtų padirbėti ir gamyklose naktinėse pamainose.
Tačiau kvailiausiai atrodo, jeigu Nausėda iš tikrųjų ES viršūnių susitikime išdrįso prabilti apie tokį „vergų” mokestį. Ką apie jį pagalvotų ES šalių vadovai? Todėl tikiuosi, kad dar mūsų kvailelis pseudoekonomistas, prieš euro įvedimą sakęs, kad ‘Lietuvoje niekas nebrangs”, tokią savo išmintį panaudojo tik Lietuvoje, išplatinęs pranešimą spaudai.
O kol kas aišku, kad ES lyderių susitikime nuspręsta, kad užtenka šerti milijardais tokias amžinai alkanas jaunas demokratijas, kaip Lietuva. Juk kiek milijardų išmokų jai beduosi, ji vis tiek visus pinigus pavogs, ir sakys, kad reikia dar daugiau. Atrodo, kad tokia Lietuvos „pozicija” jau baigia užknisti ES. Juk viena iš priežasčių, kodėl ėmė byrėti ES, ir anglai iš jos pabėgo, buvo ta, kad anglams atsibodo matyti, kaip jų mokesčių mokėtojų pinigai pradingsta naujuose ir amžinai alkanuose demokratijose, kaip Lietuva. Visada sakiau – bet kokios ES išmokos skatina elgetų mentalitetą ir skatina tolimesnį elgetavimą? Kam dirbti, jeigu galima „gauti” arba „įsisavinti” ES fondus. Vis tiek visus tuos fondus išvogs Lietuvos biurokratai ir politikieriai, kurie įgudę tai daryti. Gaila, kad ekonomistu prisistatantis prezidentas to nesupranta ir tokiau skatina elgetos sindromą ir mentalitetą. Nors apskritai bet kokios Gitano kalbos dabar sukelia klausimus – ar jis tikrai suvokia, ką jis sako? Ar tai jo žodžiai? Matyt, būtent todėl, kad nereikėtų atsakyti į „nesuderintus” klausimus, prezidentūroje jau seniai baigėsi tą vasarą trumpai įdiegta sistema, kai prezidentas atsakinėjo į visus spaudos klausimus. Dabar jis kalbasi tik su delfiais ir atsako į gerai išmoktus ir suderintus klausimus.

Gal iš tikrųjų Gitano funkcija – pasirodyti kuo kvailiau kiekviename žingsnyje? Juk tada net Dalytė neatrodo tokia atgrasi ir idiotė, pastačiusi mums ‘Independence” už 1 mlrd. eurų, nors pats laivas statykloje kainuoja tik 250 mln. ?

 

https://www.youtube.com/watch?v=tyMo9ZsPUY4

Facebook komentarai
});}(jQuery));