E. Masiulis: anksčiau ar vėliau teisinėje valstybėje teisybė laimi

masiuliniai

masiuliniai

E. Masiulis: anksčiau ar vėliau teisinėje valstybėje teisybė laimi

Paskelbta: 2022-04-20 07:15 Autorius: ekspertai.eu

Vilniaus apygardos teismas balandžio 19 d. paskelbė nuosprendį – visi aštuoni kaltinamieji vadinamojoje „Masiulio paskolos dėžutės“ byloje, yra išteisinti.

Teismo nustatė, kad nėra jokių įrodymų, kad tuometiniam liberalų lyderiui Eligijui Masiuliui perduoti pinigai buvo kyšis ir kad tuos pinigus perdavęs Raimondas Kurlianskis darė nors kokį poveikį politikams.

„Anksčiau ar vėliau teisinėje valstybėje teisybė laimi“, – teismo sprendimą pakomentavo pats E. Masiulis.

Šiuo sprendimu savo pasitenkinimą išreiškė gausi liberalų bendruomenė.

nagevicius
nagevicius
Liberalas M. Nagevičius (galvutė pažymėta violetiniu apskritimu).

„Na, aš nepulčiau dabar nusivilti teismais ir Valstybe. Sakyčiau, atvirkščiai: jei esant tokiai viešajai nuomonei, kurią dabar matome viešais daugybiniais išsiliejimais FB, teismas vis dėl to išdrįsta teigti, kad nesant pakankamų įrodymų, nieko nuteisti negalima, tai reiškia, kad gyvenam teisinėje valstybėje. Neteisinė valstybė būtų, jei teismas darytų sprendimą, remiantis tuo, kad „na visi čia ir taip žino, kas kaltas“, – išaiškino liberalas Martynas Nagevičius.

KGB karininkas, vadybininkas, verslo veikėjas, Darbdavių konfederacijos prezidentas Danas Arlauskas pasidžiaugė, kad teismai vis labiau savarankiški.

„Teismo sprendimas remiasi faktais ir jų vieno su kita sąsaja. Ir teismas akivaizdžiai pasinaudojo šia paprasta logika. Daug kam norėjosi kitos baigties. Tačiau ir tiems kuriems sprendimas nepatinka turėtų džiaugtis teismo argumentais ir sprendimu. Teismai tampa vis labiau savarankiški . Ir tai didelis mūsų valstybės pasiekimas. Kitais atvejais teismai remsis šiuo precedentu ir taip susiformuos teisminė praktika, kuri bus palanki apšmeižtam ir nekaltam žmogui. Aš taip vertinu teismo sprendimą. O kaip ten buvo iš tikrųjų palikime spręsti Dievo teismui“, – nuomonę išdėstė D. Arlauskas.

Savo pasitenkinimą teismo sprendimu išsakė ir dabartinė liberalų lyderė, Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen bei daugelis kitų garsių liberalų bei paprastų šalies piliečių.

Kada tiksliai E. Masiulis ketina grįžti į aktyviąją politiką ir imtis vėl vadovauti liberalams, kol kas neskelbiama. Prognozuojama, kad tai atsitiks jau per kitus Seimo rinkimus.

Keli susiję:

Į Lietuvos rinką atėjo normalus žaidėjas su normaliom sąlygom kreditams imti

Screen%20Shot%202016 09 08%20at%2016 18 42

Būtina sudaryti kuo geresnes sąlygas ukrainiečiams, kad jie Lietuvoje pasiliktų

logo bottom
Facebook komentarai
});}(jQuery));