Dušo kabinos Palangoje – visiškai legalus statinys, o Vijūnėlės dvarą būtina nugriauti

Palanga

Palanga

Gintaras Furmanavičius

 

Palanga

#teisinėvalstybė

Šiandien beveik visos TV naujienos prasidėjo reportažais apie tai, kad vyriausybė pritarė sprendimui nugriauti Druskininkuose stovintį taip vadinamą Vijūnėlės dvarą.
Jis pastatytas antrojoje apsaugos zonoje.
Savivaldybė prašė jį perduoti M.K. Čiurlionio menų mokyklai.

Sekantis reportažas – dušo kabinos Palangoje. Kaina šiek tiek lenkia garsųjį Kauno auksinį tualetą.
Pastatytos pirmojoje apsaugos zonoje.

Bet Palangoje nėra Malinausko. Ją jau daug metų valdo konservatorių meras Šarūnas Vaitkus.

Aš daugiau nieko nenoriu komentuoti, nes nevalia veržiasi keiksmažodžiai.
Puikiai prisimenu tas dušo patalpas. Jos buvo pastatytos kai man buvo 14 metų. Ne kartą teko jomis naudotis. Taip vadinama „rekonstrukcija” yra už įžūlumo ribų. Visi kalbinti praeiviai niekaip neįžiūri dušo kabinų. Išskyrus savivaldybės teisininką ir statybų inspekcijos atstovę.

Jei neturite laiko skaityti rašinio, pažiūrėkite bent video reportažą. Ir daugiau niekada neužduokite klausimo, kodėl mes gyvename taip, kaip gyvename. Kol mes leisime šitaip atvirai valdininkams iš mūsų tyčiotis, tol šioje valstybėje NIEKAS nesikeis.

„Jo teigimu, statybų teisėtumą tikrinę Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos specialistai jokių pažeidimų neįžvelgė. Savivaldybės Juridinio ir personalo skyriaus vedėjas tvirtino, kad žemės sklypas Botanikos parke – rekreacinės paskirties, o prie pat jūros iškilęs modernus pastatas skirtas aptarnavimui.”

Kai lankysites Palangoje, nepraleiskite progos būti aptarnauti šiuose „dušuose”.

https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2019/08/21/news/pamatykite-is-arti-kaip-atrodo-milijonu-euru-vertes-duso-kabina-palangos-pusyne-11542482/?utm_source=lrExtraLinks&utm_campaign=Copy&utm_medium=Copy&fbclid=IwAR3iU_vhsYCPfBMudjNJwuaXGgiTRRIf9hkB9wFcS2PQaDpg2sj4MUYpbYo

Facebook komentarai
});}(jQuery));