„Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2022” – įvyko ir pavyko

280816141 1216390125839367 5286486223873497571 n

280816141 1216390125839367 5286486223873497571 n

„Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2022” – įvyko ir pavyko
Pradedant norėčiau atkreipti visų dėmesį į tai, kad LŠS renginiams padeda pats Dievas – nepriklausomai nuo to, koks oras bebūtų išvakarėse – renginio dieną visada šviečia saulė. Taip buvo ir vakar
Renginį prie Katedros su visu jų valdžios palaikymu perspjovėm dešimtimis kartų. Šeimos žinojo kur važiuot. Kur jų laukia. Nieko neapgavo „visų šeimų” prie Katedros kvietimas.
Vien iš Kauno ir Žemaitijos atskirai paėmus atvažiavo kelis kartus daugiau žmonių-šeimų, nei valdžia sugebėjo surinkti savo remiamame renginyje.
Ir po to jie drįsta sakyti, kad Lietuvos Šeimų Sąjūdį remia ne visa Lietuva? – Kai patys vien Vilniaus surinkti nesugebėjo? Pažiūrėkit į jų nuotraukas – jų nėra, nors ten visi žurnalistai suėję buvo – nėra ką parodyti – ir jie bijo tą pripažinti.
Irgi
Lietuva eilinį kartą parodė už ką jį, totalios blokados (kurios JIE nenori pripažinti) sąlygomis, susiradusi mažai kam pažįstamą vietą Kauno rajone, Jadagonių kaimo Pušyno poilsiavietėje. Didelis ačiū jos šeimininkei, nepabūgusiai spaudimo, kurį jį patyrė iškart, kai tik buvo paskelbta renginio vieta ir laikas.
Atkreipsiu dėmesį – vieta nuostabi, kaip aplinka,taip ir šeimininkai bei kainos.
Ačiū visiems dalyvavusiems, parėmusiems, palaikiusiems, žemai lenkiuosi – jūs visi eilinį kartą parodėte ką mes galime – turint omenyje dabartines sąlygas – šių metų Maršas niekuo nenusileido 2021-ųjų Didžiajam Šeimos Gynimo Maršui“, kurio metu trukdžius patyrėme tik iš žiniasklaidos, bet ne iš valdžios pusės.
Šiemet viskas kitaip, ir nežiūrint į tai – viskas buvo nuostabu, kaip bebandytų pateikti didžioji žiniasklaida, kuri ten net nedalyvavo, todėl tik interpretuoja BNS medžiagą, kurią žurnalistai parengė pabuvę tik iš pradžių, net nesulaukę kiek gi iš tikro suvažiavo žmonių – tuo metu, kai jie buvo – apie 11.00 valandą (likus dviem valandoms iki pradžios, jau buvo susirinkę apie 700 žmonių, ir net tai gerokai daugiau, nei per visą dieną susirinko prie Vilniaus Katedros ?
Duodamas interviu užsiminiau, kad mano manymu dalyvavo apie porą tūkstančių, bet vėliau, jau naktį, peržiūrėdamas vaizdo medžiagą su kolegomis, grupuodami paskaičiavome nuo 4,5 iki 5 tūkstančių.
Lrytas skelbia apie 3000, bet jų žurnalistai vaikščiojo už vartų ir bendro vaizdo nematė. Sodybos šeimininkė kategoriškai teigia, kad tiek mašinų pas ją buvo tik vieną kartą – kai konkrečiai buvo – 5000 žmonių
Nuo žmonių skaičiaus praktiškai nebeveikė internetas – pernelyg daug jų vienu metu automatiškai jungėsi prie vienintelės stoties, todėl man net nepavyko paleisti tiesioginės transliacijos į infaLTV kanalą – negavau google patvirtinimo užklausos į telefoną. Todėl transliaciją vos ne vos prijungiau tik prie LŠS youtube kanalo.
Vaizdo įraše – važiuoja Kaunas – filmavau dvi minutes, bet pabaigos nesulaukiau – kelių kilometrų ilgio eilė. Tokia pat milžiniška kolona vyko ir iš Žemaitijos.Iš kitur vyko po mažiau, bet jų buvo daug – Marše rinkosi visa Lietuva. Visa kuri galėjo, visa, kuri išdrįso. Aš tikrai tikiu, kad sekantis LŠS renginys pademonstruos kur kas didesnį visuomenės aktyvumą – kartu mes nenugalima jėga!
P.S. Nuotraukoje tik dalis organizatorių – kitų tuo metu nepavyko rasti, buvo užsiėmę skubiais darbais, kurie prasidėjo nuo 6.00 ryto LŠS vėliavos pakėlimu, ir truko iki vakaro.
Facebook komentarai
});}(jQuery));